Rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium powraca! (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł)

Zakończona

Rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium powraca! W zamian za założenie rachunku, zainstalowanie aplikacji mobilnej i dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat zgarnąć możemy 200 zł premii.

Złap 200 zł premii za Konto 360 od Banku Millennium

Zbliż się do 200 zł od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 26.11.2018 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 30.11.2018 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące.

200 zł premii

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Wystarczy, że do 5.12.2018 aktywujemy aplikację mobilną banku oraz dwukrotnie (w grudniu i styczniu) spełnimy warunek „darmowości” konta. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam za to wypłaci premię :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób – mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne drobne zakupy (np. w piekarni).

I to tyle! Premia w wysokości 200 zł wpłynie na nasze konto nie później, niż 15.02.2019.

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później (od lutego), wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 200 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • abc skąd wiedziałeś :) ?
  Mama i tak sceptyczna całkowicie straciła chęć na skorzystanie z promocji.
  A ja chyba razem z nią…

  Marcinek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy