Zgarnij gwarantowane 250 zł do Biedronki i walcz o 250 000 zł w konkursie Citibanku!

Zakończona

Przyznam szczerze, że czegoś takiego w 6-letniej historii bloga jeszcze nie widziałem. Ruszyła bowiem promocja, w której do zdobycia mamy nagrodę główną o wartości aż ćwierć miliona złotych! Oprócz tego do zgarnięcia jest 200 smartfonów Samsung Galaxy oraz, co najważniejsze, nagrody gwarantowane. Każdy, kto wyrobi kartę kredytową Citi Simplicity i spełni proste warunki zgarnie 250 zł w formie bonów do sklepów Biedronka.

Wielki konkurs Citibanku

Zostań zwycięzcą z kartą Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.06.2015. Oprócz tego konieczne jest spełnienie minimalnych wymagań:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę nie później, niż 1.10.2018. W formularzu będziemy również musieli podać swoją propozycję hasła reklamowego dla karty kredytowej Citi Simplicity, o którą wnioskujemy. Warto zrobić to z głową – formularz możemy wysłać tylko raz, a nagroda do wygrania jest przeogromna :)

Dla formalności dodam, że w trakcie wnioskowania powinniśmy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej. Wymaga tego regulamin promocji.

Gwarantowane 250 zł

Niezależnie od konkursu na hasło reklamowe każdy uczestnik promocji może zdobyć nagrodę gwarantowaną, czyli premię w wysokości 250 zł. Aby ją zgarnąć wystarczy spełnić dwa proste warunki. Po pierwsze – zalogować się do bankowości mobilnej lub internetowej Citibanku do 30.11.2018. Po drugie – wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w tym samym terminie. Nie ma znaczenia, czy będziemy płacić fizycznie w sklepie, czy przez internet – ważne, aby wydać pieniądze do końca listopada.

I to tyle! Nagrodę gwarantowaną otrzyma każdy, kto spełni powyższe warunki. Bank przekaże e-kod o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher znajdziemy w wiadomości w bankowości internetowej. Będziemy mogli z niego skorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.

250 000 zł i telefony za hasło reklamowe

Najważniejsze wydarzy się jednak do 16.01.2019. W tym terminie bank poinformuje nas przez system bankowości internetowej o ewentualnym zgarnięciu nagrody za najlepsze hasło promujące kartę Citi Simplicity (choć konkurs zostanie rozstrzygnięty teoretycznie już 17.12.2018).

Zwycięzca otrzyma aż ćwierć miliona złotych (!) wraz z opłaconym podatkiem. Kolejne 200 osób zgarnie smartfona Samsung Galaxy A6 Dual 2018 (SM-A600F) o wartości 1300 zł. Łączna pula nagród w konkursie to ponad pół miliona złotych!

Pamiętajmy tylko, że jesteśmy zobowiązani podać numer konta bankowego do odbioru nagrody głównej w ciągu 5 dni roboczych od poinformowania o nagrodzie. Brak podania numeru będzie skutkował utratą nagrody!

Dlaczego warto posiadać kartę Citi Simplicity?

Na koniec kilka słów o karcie Citi Simplicity, którą wyrabiamy w promocji i dla której powinniśmy wymyślić najlepsze hasło reklamowe :)

Citi Simplicity jest kartą darmową. Nie zapłacimy bowiem żadnej opłaty rocznej ani miesięcznej – i to nawet, kiedy z karty nie będziemy korzystać. Pamiętajmy jedynie, aby nie włączać dodatkowych usług, bo za to już możemy zapłacić.

Przykładowo wyrobienie karty dodatkowej dla osoby bliskiej będzie nas kosztować 4 zł miesięcznie, a posiadanie dodatkowego nośnika zbliżeniowego – 5 zł. Podczas rozmowy z konsultantem banku warto więc zastrzec, że nie chcemy żadnych dodatkowych/płatnych usług i produktów. Warto też rzucić okiem na tabelę opłat i prowizji aby wiedzieć, za co płacimy, a za co nie (i raczej nic nie płacić :)).

Drugi typ opłat to ewentualne odsetki od zadłużenia na karcie – wnioskujemy bowiem o kartę kredytową. Na szczęście i one nie są obligatoryjne – wystarczy, że będziemy spłacać swoje zobowiązania w terminie podanym na wyciągu (czyli w okresie bezodsetkowym). Dla tych, którzy nie znają jeszcze tego mechanizmu stworzyłem kiedyś poradnik: jak mądrze korzystać z karty kredytowej. Zachęcam do przeczytania!

Na koniec dodam, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa bank musi nam podać rzeczywistą stopę procentową na podstawie reprezentatywnego przykładu. To właśnie dlatego na stronie promocji widzimy informację o oprocentowaniu 10,47%, a w umowie o kartę znajdzie się kwota „kredytu do spłaty”. Pamiętajmy jednak, że RRSO liczy się przy założeniu, że zadłużenie spłacamy przez rok, w ratach – a my przecież będziemy spłacać kartę na bieżąco, więc żadnych odsetek nie będzie i faktycznie oprocentowanie wyniesie okrągłe zero :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Hehe po prostu uwielbiam takie kreatywne konkursy :P to już lepiej gdyby zrobili zwykłe losowanie…

  ggrzes Odpowiedz
  • Loteria jest niezgodna z ustawą hazardową i, aby ją przeprowadzić, trzeba pozwolenia Dyrektora Izby Administracji Skarbowej. Robiąc konkurs na hasło reklamowe wszystko jest zgodne z prawem + mogą faktycznie uzyskać fajne hasło, które później wykorzystają. Moim zdaniem ponieważ „każdy” już miał kartę Citibanku, to szanse na nagrodę są całkiem spore – o ile oczywiście jesteśmy choć odrobinę kreatywni :)

   Michał
  • Myślisz, że obdzielą krewnych i znajomych smartfonami? ;)

   abc
  • Bank ma zbyt wielu regulatorów na głowie, aby miał się bawić w takie obdzielanie. To nie Januszex spółka jawna ;)

   Michał
 • Co z karencją? Brak, może w związku z Rodo?

  x666 Odpowiedz
 • „1.06.2015” nie doczytałem.

  x666 Odpowiedz
 • Jakie dokumenty trzeba dostarczyć żeby potwierdzić wpływ emerytury ?

  Mars Odpowiedz
  • Uważaj z emerytem. Ten bank to oszuści. Mój znajomy miał 2600 netto i żadnych kart. Kiedyś jedną właśnie w citi regularnie spłacaną. Przyznano mu kartę po czym wycofano zgodę. Wiem, że dlatego, że miał już 70 lat ale bank się nie chce przyznać.

   dario
  • A w którym miejscu bank oszukał ta osobę ?

   Mars
  • O ile rozumiem rozgoryczenie, to jednak nie nazywałbym tego oszustem – takie mają procedury, że w rozmowie telefonicznej dają wstępną decyzję, a dopiero po dosłaniu ew. dokumentów dochodowych mogą ją zmienić. Coś im się mogło nie spodobać/być inne niż podane w trakcie rozmowy więc karty nie przyznali…

   Michał
  • nieprzyznanie komuś produktu kredytowego raczej nie jest oszustwem…a poza tym zgoda zazwyczaj jest wstępna, dopiero później jest decyzja ostateczna, bardzo to podkreślają…

   abc
  • A czy znacie jakiegoś emeryta, który dostał kartę kredytową w Citi? Czy szkoda sobie (rodzicom) głowę zawracać?

   neme
  • Oczywiście takich ludzi jest mnóstwo.
   Nawet moja mama dostała i ma blisko 80 lat i wcale nie musi miec emerytury tylko rente.

   Wojak
  • Formalnie oszustwa może nie ma. Osoba wnioskowała o kartę do citi, dostała, używała, dostała telefon, po kilku miesiącach zamknęła. Żadnego innego produktu kredytowego nie miała i nie ma. To jest jest cała historia kredytowa. Po 3 latach karencji wnioskuje ponownie i tym razem nie dostaje. Logicznie nie ma to sensu, bo bank określa minimalne zarobki na 1200 netto a tu jest ponad dwa razy tyle. I to może nie jest oszustwo ale nieuczciwa praktyka. Zapytałem znajomego z citi o co chodzi. Sprawdził profil i powiedział, że jest adnotacja, że ta osoba karty nie otrzyma i najprawdopodobniej chodzi o wiek ale o tym się nie pisze.
   Drugi przypadek. Znajomy składa wniosek jako nowy klient, dzwonią, dostaje wstępną decyzję pozytywną, wysyła dokumenty ale nie wszystkie docierają do banku. Wysyła ponownie i ponownie a ci twierdzą, że dalej nie otrzymali. Macha ręką i rezygnuje. Klientem nie zostaje bo do podpisania umowy nie dochodzi. Rok później polecam go bo jakby nie było spełnia kryteria nowego klienta i wiemy, że ma szanse przejść ponownie proces pozytywnie. I co? Mimo wypełnienia polecenia bank nie kontaktuje się z nim telefonicznie tylko wysyła sms z informacją, że nie może zostać klientem citi.
   Takie to citi. Z drugiej strony nie mogę się z nimi rozstać bo cały czas płacą i płacą, i płacą…

   dario
 • @Michale, popraw link bo jak klikam na Regulamin promocji to się ładuje Twój opis.

  Wiechu Odpowiedz
 • Kilka dni temu złożyłem wniosek o KK w ostatniej promocji 400 zł i prawdopodobnie ją dostanę.
  Czy jeżeli nie podpisze umowy i złożę nowy wniosek w obecnej promocji może mieć to wpływ na decyzję kredytową?

  Dubaj Odpowiedz
 • a ja zastanawiam się czy poprawnie wypelnilem formularz, bo najpierw wyskoczylo, ze nie wpisalem hasla, choc wpisalem, potem, ze nastapil nieoczekiwany blad sprobuj pozniej. Wszedlem jeszcze raz wpisalem haslo i ponownie, ze nie wpisales hasla, to zrezygnowalem z wykrzyknika na koncu i w koncu przeszlo, ale jak zadzwoni konsultant mowiac, ze hasla brak to zenada z ich winy

  afafa Odpowiedz
 • Na umowę zlecenie od jednej firmy będą patrzeć krzywo czy to przejdzie?

  Daro Odpowiedz
  • W załączniku do regulaminu (na samym końcu) są wyszczególnione formy zatrudnienia i umowa zlecenie jest OK. Banki w zasadzie traktują je tak samo jak UoP, o ile jest ciągłość zatrudnienia.

   Michał
 • A czy mogę wziąć udział w konkursie o ćwierć miliona bez zakładania karty?

  lukikuki Odpowiedz
 • Ile się czeka na kartę z city? Podpisalam umowę chyba 5 lub 6 i karty nie mam :/

  Bebe Odpowiedz
 • Czy ktoś podpowie jakie mogą być koszty wydania 1000 zł w koronach czeskich karta kredytowa? To będą dwa przewalutowania?

  Krecik Odpowiedz
 • Czy aby wziąć udział w promocji liczy się data złożenia wniosku o kartę czy data wysłania formularza? Bo wysłałem formularz 1 października i nikt się ze mną nie skontaktował

  Marcin881 Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem 250 do biedronki. Teraz czekam na 250 000.

  t555 Odpowiedz
 • Ktoś już dostał info o nagrodzie w postaci telefonu lub 250k złotych??

  mer555 Odpowiedz
 • ponawiam, pytanko? Dostał ktoś już jakieś info o nagrodzie??

  mer555 Odpowiedz
 • dzisiaj otrzymałem wiadomość o wygraniu telefonu więc chyba nagrody rozdane :)

  tms Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy