Już jutro wystartuje bardzo fajna promocja SkyCash. W zamian za doładowanie swojego salda w serwisie za pomocą portfela Visa Checkout otrzymamy do 20 zł gratis :)

20 zł do SkyCash za doładowanie konta Visa Checkout
Aby skorzystać z promocji należy doładować swoje konto w serwisie internetowym skycash.com korzystając przy tym z usługi Visa Checkout. W zamian otrzymamy 20 zł dodatkowych środków, o ile doładowanie wyniesie od 100 zł w górę. Doładowanie kwotą od 50 do 99,99 zł da nam o połowę niższą premię – 10 zł.

SkyCash zatrzega, iż dodatkowe środki pojawią się na naszym koncie do 24 godzin. Z promocji możemy skorzystać tylko raz. Pamiętajmy również o tym, że doładowanie konta SkyCash kartą kosztuje 1,9%, choć w przypadku tej promocji organizator przygotował zwolnienie z tej opłaty – a dokładniej jej zwrot, najpóźniej w ciągu 30 dni. Ponieważ zasilenie kwotą 100 zł spowoduje (póki co) dodanie kwoty 98,10 zł – lepiej doładować konto nieco większa kwotą, np. 102 zł:

Doładowanie konta SkyCash Visa Checkout

Gdzie jest haczyk? Promocja trwa od 28.08 do 30.09.2017 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Na co można wykorzystać środki SkyCash? Możliwości jest całkiem sporo – zakup biletów komunikacji miejskiej, bilety do Multikina, parkowanie w strefach płatnego parkowania czy bilety kolejowe. Środki możemy również wypłacić w bankomatach Euronet (za 1,99 zł).

PS. Klienci mBanku mogą również aktywować mOkazję, dzięki której zgarną dodatkowe 5 zł za doładowanie konta. Wystarczy dodać dane swojej karty Visa z mBanku do portfela Visa Checkout i zyskać jeszcze więcej :)

Szczegóły w regulaminie.