490 zł od BNP Paribas na banalnie prostych warunkach

Trwa do 30.09.2024

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy tym razem 490 zł – i to w gotówce, do wydania na co tylko chcemy :)

490 zł premii od BNP Paribas

Wymieniaj bez granic z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.09.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 30.09, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 14.10.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 5000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Biorąc pod uwagę wysokość premii – bardzo możliwe, że tak się stanie, więc nie warto zbytnio zwlekać.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 90 zł, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejne 200 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków pierwszej premii:

 • zapewnimy wpływ/y na konto na min. 1000 zł oraz
 • wykonamy płatności kartą na min. 250 zł oraz
 • dokonamy aktywacji platformy FX Pl@net, a następnie wykonamy płatności walutowe na łącznie min. 300 jednostek waluty

W pierwszym przypadku chodzi o przelanie (np. ze swojego konta w innym banku) środków na konto osobiste. W drugim – o wykonanie zwykłych płatności za zakupy w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W przypadku trzeciego wymogu będziemy musieli założyć konto walutowe banku i wymienić za pomocą platformy FX Pl@net środki – na EUR, USD, GBP lub CHF. Ważne, by obrót wyniósł min. 300 jednostek jednej z tych walut.

Kolejną nagrodę w wysokości 200 zł zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

Przykładowo zakładając i aktywując konto w maju warunki spełniamy w czerwcu i lipcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie może kosztować 2,5 zł miesięcznie, jednak do końca roku obowiązuje oferta zwalniająca z tej opłaty – wystarczy co najmniej raz w miesiącu zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wyrazić zgody marketingowe. Zapłacić możemy również 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 0 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Co z kontem walutowym? Jego posiadanie jest darmowe, natomiast Karta Wielowalutowa kosztuje 10 zł miesięcznie. Na szczęście nie musimy jej zamawiać – wystarczy sam rachunek :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak wygląda weryfikacja tożsamości przez kuriera: przez imie, nazwisko i adres, czy też kurier ma dostęp do mojego pesela, numeru dowodu i po tym weryfikuje?

  chmiel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy