Przedstawiamy wyjątkową wyszukiwarkę kont bankowych, która powie Ci gdzie otworzyć rachunek na podstawie Twoich wpływów i wydatków! Po prostu uzupełnij poniższe pola podając ile miesięcznie wydajesz/zarabiasz i sprawdź, gdzie znajdziesz darmowe konta bankowe oraz te, dzięki którym dodatkowo zarobisz!

Jak to działa?

Algorytm zastosowany w aplikacji wylicza które dostępne obecnie konta osobiste będą dla nas najbardziej korzystne. W szczególności stara się znaleźć wszystkie darmowe konta osobiste dla zadanych wydatków i wpływów. Do ostatecznego wyniku doliczany jest również ewentualny zysk z cashbacku (moneybacku), czyli zwrotu części poniesionych wydatków w sklepach.

Jak często aktualizowane są dane banków?

W momencie pojawienia się nowej oferty banku, oprócz opisu na LiveSmarter dodatkowo dodajemy ją do bazy porównywarki kont bankowych. W ten sposób konto brane jest pod uwagę przy obliczeniach praktycznie od razu po tym, kiedy pojawi się na rynku.

Czy aplikacja zawiera oferty wszystkich polskich banków?

Baza aplikacji zawiera najbardziej opłacalne konta dla statystycznego „Kowalskiego” – w głównej mierze te, które są darmowe bądź pozwalają na zysk dzięki promocjom bankowym. Promocje, które są bardzo krótkie lub ograniczone nie są uwzględniane. Gromadzimy tu tylko konta bankowe, które dostępne są bez większego kombinowania :)