Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Strona livesmarter.pl jest stroną informacyjną, która opisuje wszelkiego rodzaju promocje, okazje i sposoby oszczędzania pieniędzy. Publikowane tu informacje są subiektywnym wyborem autorów. Ze względu na to autorzy artykułów nie ponoszą odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu, lub wykorzystywania treści w nim zawartych.

Autorzy dokładają jednak wszelkich starań, by informacje były prawdziwe i aktualne, choć ze względu na częstą zmianę ofert nie są w stanie tego zagwarantować. Weryfikacja wszelkich warunków danej oferty należy do czytelnika. W przypadku ofert bankowych szczególnie powinni oni zwrócić uwagę na tabele opłat i prowizji oraz regulaminy opisywanych produktów.

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje i umowy zawierane między czytelnikami livesmarter.pl oraz podmiotami, które są opisywane na łamach serwisu.

Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za treść publikowanych na stronie reklam w tym w szczególności bannerów, linków reklamowych i elementów interaktywnych.

Strona dopuszcza publikowanie komentarzy przez użytkowników. Serwis zastrzega, iż są to prywatne opinie czytelników i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Serwis zastrzega sobie również możliwość kasowania komentarzy, moderacji lub ich niepublikowania bez podania przyczyny. Bezwzględnie kasowane będą wszystkie wypowiedzi naruszające przepisy polskiego prawa, spamujące i reklamowe oraz próby polecania sobie różnorakich ofert. W ten sposób unikamy sytuacji jakie mały miejsce w przeszłości, kiedy użytkownicy nie wywiązywali się z zawartych między sobą umów o podziale prowizji i angażowali w swój problem administrację serwisu, która nie była stroną tych umów i nie miała pojęcia o ich istnieniu.

Adres IP każdego komentarza jest rejestrowany.

Wszelkie pytania związane z Serwisem należy kierować przez formularz kontaktowy.