Zapraszam do zapisania się do newslettera LiveSmarter.pl. Będę w nim informować przede wszystkim o najnowszych okazjach i promocjach bankowych – z resztą jeśli nas czytasz blog od dłuższego czasu to mniej więcej wiesz, czego się można spodziewać. Same konkrety, zero spamu! :)

Oprócz promocji co jakiś czas poinformuję Cię o ważnych wydarzeniach z perspektywy „wyjadacza wisienek”. Przykładowo wiedząc, że dana promocja cieszy się sporym zainteresowaniem – dam znać. Albo jeśli bank po jakimś czasie zmieni tabelę opłat – również. Tak, abyś niepotrzebnie nie tracił pieniędzy! Tylko zyskiwał (lub zyskiwała).

W pewnych przypadkach może być również tak, że dany materiał trafi tylko do subskrybentów! Dlaczego? Hipotetycznie może pojawić się np. możliwość bardzo łatwego zgarnięcia danej premii, jednak tylko dla ograniczonej ilości osób. Warto więc zapisać się na newsletter, aby zawsze być na bieżąco z okazjami bankowymi. I nie tylko! :)

Oczywiście musisz być świadomy, że zapisując się twoje dane będą przetwarzane na potrzeby wysyłki newslettera. Klikając więc w „Zapisz” akceptujesz ten stan.