T-Mobile Usługi Bankowe właśnie udostępniło nową tabelę oprocentowania produktów. Co w niej znajdziemy? Całkiem dobrą Lokatę Mobilną z oprocentowaniem 3% w skali roku, zapowiadaną podczas premiery aplikacji mobilnej banku.

3% na Lokacie Mobilnej

Oczywiście aby nie było zbyt prosto, oferowana przez T-Mobile Lokata Mobilna jest obostrzona wieloma ograniczeniami. Po pierwsze: jej czas trwania to tylko 60 dni, czyli 2 miesiące. Po drugie: łączną wysokość ulokowanych środków wynosi od 1000 do 10 000 zł, czyli tyle ile zazwyczaj banki oferują na tego typu lokatach. Szkoda, że T-Mobile nie podniósł poprzeczki nieco wyżej – zwłaszcza teraz, kiedy wielu z nas ulokowało swoje środki na lokatach w Idea Banku. Oprocentowanie ponad 3% mogłoby skusić wiele osób do zmiany ;)

Lokata Mobilna 3% w T-Mobile Usługi Bankowe Lokata Mobilna 3% w T-Mobile Usługi Bankowe

Z plusów: bank nigdzie nie zastrzega, że z oferty można skorzystać raz – choć o tym jak będzie przekonamy się najwcześniej za 2 miesiące. Sama oferta obowiązuje do odwołania, więc może zniknąć z dnia na dzień.

Do 25 zł miesięcznie moneybacku

Na koniec warto dodać, że posiadanie konta osobistego w T-Mobile zdecydowanie się opłaca. Zyskać możemy nawet 25 zł w formie moneybacku za płatności bezgotówkowe kartą na kwotę 500 zł miesięcznie. Szczegóły w artykule: Darmowy abonament lub moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe.