Wystartowała kolejna promocja z Nest Kontem w roli głównej. Tym razem w zamian za założenie konta osobistego zyskać możemy dwa bilety do kin Helios – czyli największej sieci kin w Polsce. Oprócz tego ciągle do zgarnięcia mamy 4% na Lokacie Witaj oraz do 5,7% na koncie oszczędnościowym Nest Rodzinne Oszczędności. O wczorajszej lokacie na nowe środki nie wspominam ;)

Nest Bank: bilety do kina Helios za założenie Nest Konta

Premia dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Nest Banku, czyli jedną z osób, które:

na dzień złożenia Wniosku […] nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując pierwszą ze zgód), a w kolejnym kroku złożymy wniosek o Nest Konto.

Zgody marketingowe w promocji Helios

Podczas wnioskowania o konto konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych oraz na wysyłane informacji handlowych drogą elektroniczną.

Bilety za wydanie 150 zł

Co dalej? Oprócz samego faktu podpisania umowy o konto (najwygodniej przelewem) będziemy musieli spełnić jeszcze jeden, prosty warunek: wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 150 zł w ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku.

Nagroda w postaci dwóch wejściówek do kin Helios zostanie dostarczona do 18.07.2017 na adres e-mail podany podczas rejestracji. Vouchery będą ważne przez 6 miesięcy od daty wysłania.

Na co warto zwrócić uwagę? Choć promocja trwa do 28.04.2017 (umowę można podpisać później), to organizator przewidział pulę 500 podwójnych nagród, którą może zwiększyć do 700 sztuk. Warto więc się śpieszyć, bo nie zdziwię się, jeśli pula zostanie wyczerpana przed terminem. W zasadzie wszystkie ostatnie promocje Nest Banku kończyły się przed czasem.

Aktualizacja: promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie puli wniosków.

Co ofertuje Nest Konto?

Nest Konto to rachunek całkowicie darmowy – co jest dość nietypowe w dzisiejszych czasach. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za otwarcie i prowadzenie konta oraz wyrobienie i korzystanie z karty debetowej – w tym z bankomatów. Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że wyrobienie kolejnej karty (np. do konta walutowego) jest już płatne i kosztuje 25 zł.

Oprócz braku opłat Nest Bank ma w tej chwili świetną ofertę oszczędnościową. Po otwarciu konta zdecydowanie warto skorzystać z Lokaty Witaj (4% do 10 000 zł), którą otworzymy do 30 dni od otwarcia konta. Oprócz tego ciągle możliwe jest korzystanie z konta Nest Rodzinne Oszczędności, które dzięki dodatkowej premii za comiesięczne wpływy daje zarobić realnie nawet 5,7% rocznie. Na koniec warto wspomnieć, że w tej chwili bank ma też dobre lokaty 2- i 24-miesięczne z oprocentowaniem 2,6% bez ograniczeń kwotowych. Do wyboru, do koloru :)