Trwa promocja Banku Zachodniego WBK dla obecnych, ale stosunkowo nowych klientów. W zamian za wykonanie dowolnej transakcji kartą przez internet można otrzymać łatwe 10 zł.

10 zł za płatność kartą przez internet w BZWBK

Dla osób otwierających Konto Godne Polecenia

Aby skorzystać z oferty należy być klientem, który zawarł umowę o Konto Godne Polecenia wraz z wybraną kartą debetową (i BZWBK24, o ile jeszcze nie mamy dostępu) w okresie od 1.04 do 31.10.2017. Istotne, aby przed zawarciem umowy o konto nie być właścicielem tego typu rachunku w okresie 12 ostatnich miesięcy. Co jednak najważniejsze – należy również otrzymać zaproszenie do promocji SMSem. Jak informuje nasz czytelnik Łukasz, zaproszenie może być również wyświetlane w formie baneru po zalogowaniu do systemu BZWBK24.

Bank zastrzega również, że wymagane są zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

10 zł za płatności kartą przez internet

Jak możemy otrzymać 10 zł za spełnienie powyższych wymogów? Wystarczy, że dokonamy kartą co najmniej jednej transakcji przez internet oraz zalogujemy się do BZWBK24. Będziemy mieć na to 14 dni od wysłania SMS-owego zaproszenia.

Jeśli spełnimy warunki, to nagroda w formie przelewu 10 zł zostanie nam przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Szczegóły w regulaminie.