Ruszyła kolejna promocja z portfelem cyfrowym MasterPass w roli głównej. W zamian za zakup biletu do Multikina i opłacenie go MasterPassem drugi bilet otrzymamy całkowicie za darmo.

Drugi bilet do Multikina gratis od MasterPass

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy, że dokonamy zakupu dowolnego biletu na stronie multikino.pl, a transakcję opłacimy MasterPassem. W ciągu 15 minut otrzymamy mailowo lub SMS-em kod wymienny na kolejny bilet 2D.

Powyższe zasady obejmują jednak pierwsze dwa miesiące promocji (sierpień – wrzesień 2017), gdzie pula darmowych biletów jest limitowana do 5000 sztuk. Jeśli zakupów dokonamy od 1.10 do 28.02.2018, to zgarniemy już nie bilet, ale kod rabatowy obniżający koszt zamówienia o 10 zł. Tutaj pula kodów jest na szczęście większa i wynosi 17 558 kodów.

Na koniec dodam, że w promocji premiowane są nie zakupione bilety, ale opłacone transakcje. Oznacza to, że kod dostaniemy zarówno kupując jeden bilet, jak i kilka biletów. Łatwo jednak zauważyć, że najbardziej opłacalne będzie dzielenie transakcji na pojedyncze bilety – wtedy do każdego z nich otrzymamy drugi gratis :)

Szczegóły promocji w regulaminie.

PS. Pamiętajcie, że podobna promocja trwa również w Cinema City!