Darmowy bilet do Multikina za opłacenie transakcji MasterPassem

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja z portfelem cyfrowym MasterPass w roli głównej. W zamian za zakup biletu do Multikina i opłacenie go MasterPassem drugi bilet otrzymamy całkowicie za darmo.

Drugi bilet do Multikina gratis od MasterPass

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy, że dokonamy zakupu dowolnego biletu na stronie multikino.pl, a transakcję opłacimy MasterPassem. W ciągu 15 minut otrzymamy mailowo lub SMS-em kod wymienny na kolejny bilet 2D.

Powyższe zasady obejmują jednak pierwsze dwa miesiące promocji (sierpień – wrzesień 2017), gdzie pula darmowych biletów jest limitowana do 5000 sztuk. Jeśli zakupów dokonamy od 1.10 do 28.02.2018, to zgarniemy już nie bilet, ale kod rabatowy obniżający koszt zamówienia o 10 zł. Tutaj pula kodów jest na szczęście większa i wynosi 17 558 kodów.

Na koniec dodam, że w promocji premiowane są nie zakupione bilety, ale opłacone transakcje. Oznacza to, że kod dostaniemy zarówno kupując jeden bilet, jak i kilka biletów. Łatwo jednak zauważyć, że najbardziej opłacalne będzie dzielenie transakcji na pojedyncze bilety – wtedy do każdego z nich otrzymamy drugi gratis :)

Szczegóły promocji w regulaminie.

PS. Pamiętajcie, że podobna promocja trwa również w Cinema City!

Nie przegap!

Komentarze

 • Od dawna jest tak w cinemacity.

  asd Odpowiedz
 • najbardziej opłacalne jest kupowanie 2 biletów w „środy z Orange” :-) reszta się zgadza

  zenek64 Odpowiedz
 • W Cinema City się czeka tydzień.. nawet dłużej :) A jak dłużej to reklamacje (składałem dwie) . Tu mamy max 15 minut :)

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy sa jeszcze te bilety?

  michal1 Odpowiedz
 • Czy promocja jest jeszcze aktualna czy to oferta już archiwalna?

  sawurel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy