Ruszyła promocja PKO Banku Polskiego przeznaczona dla obecnych klientów. W zamian za aktywację aplikacji IKO i wykonanie nią dwóch operacji mobilnych zgarnąć możemy 10 zł w gotówce lub audiobooka z serwisu audioteka.pl.

10 zł lub audiobook za aktywację IKO w PKO BP
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego PKO BP (z wyłączeniem rachunków Inteligo). Oprócz tego należy wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym oraz nie posiadać aktywnej aplikacji IKO. Bank zaznacza jednak, że:

posiadanie zablokowanej Aplikacji IKO lub dostępu pasywnego do Aplikacji IKO (tj. brak możliwości wykonywania operacji wpływających na saldo kont) oznacza spełnienie tego warunku

Jeśli spełniamy powyższe warunki to nie pozostaje nam nic innego, jak zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej podstronie. Mamy na to czas do 18.08.2017, jednak warto się śpieszyć – pula nagród pieniężnych może ulec wcześniejszemu wyczerpaniu.

Sam warunek zdobycia nagrody jest bardzo prosty. Wystarczy bowiem aktywować aplikację IKO na smartfonie z numerem telefonu zgłoszonym do banku, a następnie wykonać co najmniej dwie operacje mobilne na łączną kwotę min. 50 zł. Mamy to do wyboru:

  • transakcje z użyciem kodu lub czeku BLIK (np. wypłata z bankomatu)
  • płatność zbliżeniowa HCE
  • przelew na telefon lub na konto do innego odbiorcy
  • doładowanie telefonu

Jeśli wybraliśmy nagrodę w postaci gotówki, to na przelew powinniśmy czekać nie więcej, niż 14 dni od spełnienia warunków. Jeśli natomiast wybierzemy kod wymienny na audiobooka (lub pula nagród pieniężnych się skończy), to będziemy z niego mogli skorzystać do 19.10.2017 na jedną z poniższych pozycji:

  • Alchemik (Paulo Coelho)
  • Kasacja (Remigiusz Mróz)
  • Był sobie pies (W. Bruce Cameron)
  • Pan lodowego ogrodu (Jarosław Grzędowicz)
  • Powstanie Warszawskie (Marcin Ciszewski)

Na koniec dwie ciekawostki. Po pierwsze:

Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do możliwości przedłużenia Okresu Promocji o miesiąc, tj. do dnia 18.09.2017 r., w przypadku, gdy pula Nagród w postaci premii nie zostanie wyczerpana.

Po drugie:

Jeden Uczestnik może otrzymać maksymalnie trzy Nagrody – po jednej Nagrodzie za każdą aktywowaną Aplikację IKO i spełnienie pozostałych warunków dla każdej z aktywowanych Aplikacji IKO.

Wygląda więc na to, że do zdobycia mamy nawet 30 zł :-)