Wystartowała kolejna promocja premiująca wyrobienie karty kredytowej. Tym razem organizatorem akcji jest Raiffeisen Polbank, który za wyrobienie karty Class&Club daje 2000 punktów powitalnych wymiennych m.in. na bilety do Cinema City lub karty rabatowe do home&you. Same warunki promocji są banalne.

2000 punktów MasterCard Priceless Specials za kartę Class Club

Brak wymogu nowego klienta

Miła niespodzianka czeka nas na starcie prześwietlenia promocji. Raiffeisen nie premiuje jedynie wybranych klientów, ale wszystkie osoby pełnoletnie – niezależnie od tego czy są nowymi czy obecnymi klientami banku. Nie jest również konieczne zakładanie konta osobistego. W zasadzie jedyny warunek tej akcji to warunek dochodowy: karta Class&Club oficjalnie przyznawana jest jedynie osobom, które zarabiają min. 3000 zł miesięcznie – choć w przypadku znajdowania się blisko tej kwoty warto również próbować, bo banki często potrafią być odrobinę elastyczne.

2000 punktów za 1 transakcję

Same warunki uzyskania 2000 punktów powitalnych są bardzo proste. Wystarczy:

  • złożyć wniosek o kartę Class&Club
  • podpisać umowę o kartę
  • aktywować kartę
  • dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej do 31.12.2016

To tyle! Nagroda zostanie przekazana do 5 dni roboczych od zaksięgowania transakcji. 200 punktów będziemy mogli wymienić na nagrody z katalogu nagród MasterCard Priceless Specials. W tej chwili jednymi z bardziej opłacalnych ofert są oferty specjalne CinemaCity (800 punktów za bilet do kina) oraz home&you (bon o wartości 50 zł za 1000 punktów).

MasterCard Specials - oferty specjalne

Opróćz punktów powitalnych zgarniać możemy również punkty za transakcje bezgotówkowe w wybranych sklepach. Więcej o MasterCard Priceless Specials pisaliśmy w lipcu.

MasterCard Priceless Specials

Ile kosztuje MasterCard Class&Club?

Raiffeisen Polbank nie pobiera opłaty za wydanie karty MasterCard Class&Club. Karta może jednak kosztować nas 10 zł miesięcznie, o ile nie wykonamy nią transakcji na kwotę min. 1500 zł – wtedy bank zwalnia nas z opłat. W zamian otrzymujemy jednak darmowe ubezpieczenie Class&Comfort, zawierające usługi Home Assistance czy Concierge.