Wystartowała VI edycja programu poleceń „Mam PKO”. W zamian za założenie konta nowy klient może zgarnąć łatwe 100 zł premii, a klient polecający – 50 zł. Ale to nie wszystko! Jeszcze przez kilka dni promocję można dodatkowo połączyć z opisywaną niedawno ofertą „Kino za 0” i zgarnąć 10 wejściówek do kina o wartości prawie 200 zł. Razem 300 zł na start na bardzo łatwych warunkach. Zainteresowani? :)

100 zł za otwarcie konta w PKO BP

Program poleceń „Mam PKO”

Aby skorzystać z programu poleceń jako nowy klient konieczne jest spełnienie poniższej definicji:

Nowy Klient – osoba fizyczna […] która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto lub Nowy pakiet PKO Banku Polskiego z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont lub pakietów wymienionych w Rozdziale 1, §2 ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont lub pakietów złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont lub pakietów

W skrócie: nie mogliśmy mieć żadnego konta w PKO BP w ciągu ostatnich trzech lat, ale również nie mogliśmy zawnioskować o jedno z kont chwilę przed starem promocji.

100 zł za otwarcie konta z polecenia

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to cała promocja sprowadza się do wejścia na stronę promocji oraz złożenia wniosku o jeden z rachunków podając przy okazji kod polecający. Gdzie taki kod uzyskać? Najprościej od jednego z naszych znajomych czy osób z rodziny. Jeśli jednak nie macie nikogo takiego, to napiszcie do nas przez formularz kontaktowy – podeślemy nasz kod (zaznacznie tylko, że chodzi o PKO BP, a nie promocję Inteligo, z której, swoją drogą, również można skorzystać ;)).

Co zrobić, aby zyskać 100 zł? Zgodnie z warunkami promocji w trakcie wnioskowania o konto konieczne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych. Po drugie – akceptacja regulaminu promocji, a po trzecie – aktywowanie rachunku w czasie trwania programu (od 1.02 do 1.05.2017).

Wreszcie po czwarte: wykonanie jednej lub więcej transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł przy użyciu karty debetowej wydanej do rachunku oraz jednej transakcji przy pomocy aplikacji IKO (z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK) o wartości 10 zł. W obu przypadkach liczą się tylko transakcje w sklepach stacjonarnych (internet odpada). Na spełnienie tego zadania mamy 30 dni od otwarcia rachunku.

Wypłata premii

Termin wypłaty premii zależy od etapu promocji, w którym wzięliśmy udział:

  • 1.02 – 2.03.2017
  • 3.03 – 1.04.2017
  • 2.04 – 1.05.2017

Trzeba jednak przyznać, że bank definiuje go dość zachowawczo – zgodnie z regulaminem przekazanie nagrody może nastąpić do 75 dni od końca danego etapu. Na szczęście z waszych relacji wynika, że PKO przelewa premię dużo szybciej – zazwyczaj nie później niż miesiąc po spełnieniu warunków.

Na koniec warto dodać, że w programie poleceń nowy klient otrzymuje 100 zł, natomiast osoba polecająca – 50 zł. Dodatkowo możliwe jest wygranie jednej z nagród za zajęcie I (5000 zł), II (3000 zł) lub III (1000 zł) miejsca pod względem ilości poleconych klientów.

Co trzeba zrobić, aby polecać konto w programie „Mam PKO”? Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji i przekazać swój kod (numer telefonu) znajomym.

Jak zyskać 10 biletów do kina?

Kino za 0 w PKO BP
Choć w programie poleceń do wyboru mamy całą paletę rachunków w PKO BP, to zdecydowanie najbardziej opłacalne są dwa: Konto za Zero (dla osób powyżej 26 roku życia) oraz Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18 – 26). I to właśnie zakładając ten drugi typ rachunku jesteśmy w stanie załapać się na dodatkową premię: 10 biletów do kin Cinema City lub Helios. A że promocja ta nie wymaga otwarcia konta ze specjalnej podstrony, to wnioski składane poprzez program poleceń również są uwzględniane. Trzeba tylko pamiętać, aby po założeniu konta zarejestrować się na stronie promocji „Kino za 0”. I to praktycznie tyle, bo spełniając warunki programu poleceń automatycznie łapiemy się na 10 biletów do kina ;)

Szczegóły oferty opisane są w artykule: 10 biletów do kina za założenie Konta dla Młodych. Warto tu tylko dodać, że promocja ma spore szanse zakończyć się przed czasem. Ponad połowa puli nagród zniknęła w ciągu pierwszego tygodnia trwania promocji!

Ile kosztuje konto w PKO BP?

Jeśli chodzi o Konto dla Młodych, to prowadzenie tego rachunku jest darmowe bez spełniania dodatkowych warunków. Za kartę nie zapłacimy ani grosza, jeśli wykonamy nią 5 operacji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Bankomaty – darmowe. Wszystkie.

Jeśli natomiast chodzi o konto dla „bankowo dorosłych”, czyli Konto za Zero – jego prowadzenie jest darmowe, o ile posiadamy kartę debetową. A karta debetowa jest darmowa, o ile wykonamy nią transakcje bezgotówkowe w sklepach i internecie na min. 300 zł. Jeśli nie spełnimy tych warunków, to bank pobierze 6,9 zł.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń PKO BP są darmowe. Za wszystkie inne zapłacimy 3% min. 5 zł. Konto za Zero jest więc za zero tylko z nazwy – ale do zgarnięcia premii w wysokości 100 zł będzie wystarczające. W końcu po jej odebraniu konto można bezkarnie zamknąć.