10 biletów do kina za założenie Konta dla Młodych PKO BP

Zakończona

Wystartowała druga edycja promocji PKO BP, która ostatnim razem cieszyła się całkiem dużą popularnością. W zamian za założenie Konta dla Młodych otrzymamy 10 biletów do kina.

Kino za 0 w PKO BP

Miłość mamy za 0

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku. Zgodnie z regulaminem jest to taka osoba, która:

w dniu 31 grudnia 2016 r. nie posiadała żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo

Co istotne: nie ma znaczenie, w jaki sposób otworzymy konto. Trzeba jedynie pamiętać o wyrobieniu karty debetowej MasterCard oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz materiałów marketingowych.

Oprócz tego konieczna jest rejestracja na stronie promocji. Czas na przystąpienie do promocji mamy do 3.03.2017, natomiast wniosek o rachunek musi zostać złożony do 19.02.2017. Dokładnie:

w terminie od 23 stycznia 2017 r. do 19 lutego 2017 r. podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z Kartą, lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie Konta wraz z Kartą za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl

Bank zastrzega tu jednak, że pula nagród wynosi 2800 pakietów po 10 wejściówek i może zostać wyczerpana wcześniej (1700 pakietów do Cinema City i 1100 do kin Helios – do wyboru podczas rejestracji).

Bilety za 1 transakcję kartą

Jeśli uda nam się wykonać wszystkie powyższe czynności, to same warunki zdobycia nagrody będą już prawie formalnością. Wystarczy, że wykonamy jedną transakcję kartą w terminie do 3 marca.

Nagrodą w promocji jest pakiet 10 elektronicznych kodów do wymiany na 10 biletów w sieci kin Cinema City lub Helios. Bank przekaże je nam do 17.02 lub 14.03 (zależnie od tego kiedy spełnimy warunki), o ile ciągle będziemy posiadaczem konta, karty i zgód marketingowych. Kody będą ważne 6 miesięcy od daty wydania.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Konto dla Młodych – opłaty

Konto dla Młodych to dość dobry rachunek dla… młodych. Bank nie pobiera bowiem za niego żadnych opłat. Jeśli chodzi o kartę debetową – jest bezpłatna, o ile wykonamy nią 5 operacji bezgotówkowych miesięcznie na dowolne kwoty. Jeśli operacji będzie mniej, to opłata będzie proporcjonalnie niższa. Jeśli natomiast chodzi o wypłaty z bankomatów – tu opłat brak. Bez żadnych gwiazdek.

Jaka jest największa wada Konta dla Młodych? Po przekroczeniu 26 roku życia automatycznie zamienia się w Konto za Zero, które wcale nie jest za zero, tylko 6,90 zł (o ile nie wydamy kartą 300 zł). Ale oczywiście nikt nie karze nam korzystać z konta tak długo… :)

Nie przegap!

Komentarze

 • W moim przypadku do 14.09.2017 r. Bilety otrzymałem w drugiej turze.

  Radosław Odpowiedz
 • Czyli dobrze kojarzyłem że mniej więcej do września, dzięki za info.

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy