Choć Citibank znany jest głównie z rewelacyjnych promocji dla nowych klientów, to co jakiś czas odpala również akcje dla obecnych. Okazuje się, że właśnie ruszyła tego typu oferta z premią w wysokości 20 zł. Aby ją zgarnąć wystarczy… zalogować się do bankowości internetowej z urządzenia mobilnego.

20 zł premii od Citibanku w promocji bankowanie na smartfonie i tablecie

20 zł za bankowanie ze smartfona

Aby skorzystać z promocji należy być klientem Citibanku posiadającym konto osobiste lub kartę kredytową, któremu ukaże się baner informujący o ofercie po zalogowaniu do bankowości internetowej banku. Zgodnie z regulaminem w baner musimy również kliknąć i poznać szczegóły oferty.

Bank zaznacza jednak, że z akcji wykluczone są osoby, które w okresie 90 dni od rozpoczęcia promocji korzystały z bankowości Citibank Online na urządzeniu mobilnym. Najprawdopodobniej nie chodzi tu o użytkowników aplikacji mobilnej, ale o osoby korzystające z przeglądarkowej wersji serwisu (RWD).

Dlaczego tak wnioskuję? Bank wypłaci nam 20 zł premii właśnie za tego typu logowanie. Chodzi o to, aby w okresie od 13.09 do 30.09.2017 zalogować się co najmniej raz do bankowości Citibank Online z urządzenia mobilnego (smartfon, tablet) poprzez przeglądarkę internetową. Zgodnie z regulaminem logowanie przez aplikację mobilną Citi Mobile nie spełnia tego warunku.

To tyle! Jeśli załapiemy się do grona najszybszych 500 osób, to Citibank wypłaci nam 20 zł premii, o czym wcześniej poinformuje mailowo. Nie jest niestety zdefiniowane w jakim okresie wpłynie premia – wiemy tylko, że w ciągu 14 dni roboczych. Ale nie wiemy od kiedy (najprawdopodobniej od maila o nagrodzie, który trafi do nas w bliżej nieokreślonym terminie ;)).

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie masz konta/karty w Citibanku? Możesz zdobyć 800 zł!

Na koniec dodam, że osoby nieposiadające konta osobistego ani karty kredytowej w Citibanku powinny zdecydowanie przemyśleć, czy nie warto zostać klientem tego banku. Do zgarnięcia mamy całkiem łatwe 400 zł w formie kodu rabatowego na Allegro lub do sklepu OleOle, a do tego 400 zł za założenie konta osobistego. Mało kto daje tak dużo, za tak niewiele! :)