Do 400 zł za założenie konta Citi Priority (łatwe warunki!)

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja świetnej promocji konta Citi Priority, szczególnie polecana posiadaczom kart kredytowych Citibanku. Tym razem do zyskania mamy 100 zł na start oraz do 300 zł w formie zwrotów za płatności kartą.

400 zł za konto Citi Priority

„Do 400 zł premii z kontem Citi Priority

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała konta osobistego lub oszczędnościowego Citibanku po 30 czerwca 2016. Posiadanie karty kredytowej jest jak najbardziej OK i nie wyklucza z promocji (a wręcz jest wskazane ;)).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o konto – nie później niż do 31 października. Na podpisanie umowy i aktywowanie konta będziemy mieć miesiąc dłużej.

100 zł za wpływ

Aby otrzymać pierwszą z nagród, czyli 100 zł na start, konieczne będzie spełnienie warunków bezpłatności konta najpóźniej do drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Oczywiście warunek ten warto spełnić dużo szybciej, bo szkoda przepłacać za konto ;)

Jaki to warunek? Do wyboru mamy dwie opcje: utrzymanie średniomiesięcznego salda w wysokości min. 30 000 zł lub otrzymanie wpływów w łącznej wysokości min. 5000 zł oraz posiadanie dowolnego produktu kredytowego banku. Łatwo zauważyć, że pierwszy warunek jest niekoniecznie opłacalny – Citi ma relatywnie słabe produkty oszczędnościowe, więc mrożenie 30 000 zł na kiepski procent nie jest dobrym pomysłem. Druga opcja jest o tyle dobra, że wymaga zwykłego/zwykłych wpływów (nie ma tym razem mowy o żadnym wynagrodzeniu), a wielu czytelników bloga i tak posiada kartę kredytową Citibanku, wyrobioną w jednej z promocji. W ten sposób bez zbędnych komplikacji spełnimy ten warunek.

6% zwrotu za transakcje kartą

Druga z nagród to, wracający ostatnio do popularności, zwrot za transakcje kartą. Tu do zgarnięcia mamy 6% od tego typu płatności, nie więcej niż 50 zł miesięcznie i 300 zł w ciągu pół roku. Oznacza to, że bank zapłaci nam za wydatki na poziomie 833,33 zł miesięcznie (transakcje muszą być zaksięgowane w danym miesiącu). Jako ciekawostkę dodam, że jeśli nie wydamy 50 zł miesięcznie, to zwrotu nie będzie (ale nie po to bierzemy udział w promocji, aby wydawać tylko 50 zł :)).

Miesiącem startowym naliczania zwrotów jest pierwszy pełny miesiąc – jeśli np. konto otworzymy w lipcu, to zwrot otrzymamy za transakcje od sierpnia do stycznia włącznie. Warto też zauważyć, że tu nie ma znaczenia, czy posiadamy produkt kredytowy banku – premia i tak wpadnie.

Nagrody otrzymamy do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, o ile konto nie zostanie zamknięte/zmieniane na inny typ, a umowa nie znajdzie się w trybie wypowiedzenia.

Na koniec dodam jeszcze jedną rzecz: promocja obowiązuje do końca października lub do wyczerpania puli 1000 uczestników. Do tej pory jednak nie zdarzyło się, aby pula została przekroczona. Trochę się nie dziwię – dla „przeciętnego Kowalskiego” warunek utrzymania tak wysokiego salda czy zapewnienie wpływu 5000 zł (i posiadanie produktu kredytowego) może wyglądać mało atrakcyjnie. Dla nas jednak jest zupełnie inaczej – wpływy na poziomie 5000 zł może zapewnić każdy (przecież można sobie przelać po kilkaset złotych w tę i z powrotem), a posiadanie karty kredytowej jest wręcz wskazane – Citibank daje największe bonusy na start na rynku (np. smartfony o wartości pół tysiąca złotych).

Ile kosztuje Konto Citi Priority?

O warunkach zwolnienia z opłat pisałem już kilkukrotnie, więc tu nie będę się powtarzał. Dodam jedynie, że warto ich pilnować, bo konto Citi Priority może kosztować aż 30 zł miesięcznie. Osobiście zleciłbym przelew stały z konta w innym banku na kwotę 5000 zł, a później zdefiniował zlecenie w drugą stronę – zostawiając sobie na koncie około 850 zł na wydatki w sklepach w celu zyskania moneybacku za płatności kartą.

A ile kosztuje sama karta debetowa? Zgodnie z tabelą opłat i prowizji – nic, zero. Nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów w kraju i na świecie. Promocję możemy więc przejść całkowicie bezkosztowo, zyskując nawet 400 zł na start. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Z innej paczki do osób, które korzystały z poprzednich edycji. Jak najkorzystniej zamknąć to konto by ponieść jak najmniej opłat. Do końca lipca spełniam warunki, więc do końca sierpnia mam ostatnią wypłatę.

  Mateusz Odpowiedz
  • Przelać na początku miesiąca 5 tys na konto Citi i następnego dnia wylać z powrotem do innego banku aby zwolnić się z opłat. Przenieść konto do Credit Agricole, gdzie oni na podstawie wypełnionego upoważnienia sami zajmą się zamknięciem konta z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Zyskujesz 200 zł za przeniesienie, a jakbyś jeszcze potrzebował kod polecenia to daj znać, + 50 zł za polecenie dla Ciebie i dla mnie dodatkowo wpada. Czekać na zmianę tabeli opłat i prowizji, wtedy masz okazję zamknąć konto w trybie natychmiastowym.

   Andy
  • Opcja 5k była tylko przy posiadaniu dodatkowego produktu kredytowego, a w CA juz mam konto.

   Mateusz
  • Trzymanie 30k na tak niskim oprocentowaniu nie ma sensu w Citi po zgarnięciu ostatniej premii. Osobiście wyrobiłbym kartę Simplicity, która ma tutaj na blogu wiele promocji i prowadzenie jej masz całkowicie za darmo.

   Andy
 • Na stronie https://www.online.citibank.pl/formularz/konta/citi-priority/do-400-zl-premii-z-kontem-citi-priority/

  > Wpłacaj co miesiąc min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia i aktywnie korzystaj z jednego z produktów kredytowych Banku (np. karty kredytowej czy pożyczki).

  W regulaminie:

  >otrzymał na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie na ostatni dzień tego
  samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

  Chaos informacyjny jak zwykle :D /tak wiem, że regulamin istotniejszy/

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Oni tak od zawsze pisali. Różnica jest tylko taka, że wtedy regulamin wspominał również o „wpływach tytułem wynagrodzenia”, a teraz po prostu o „wpływach”. Jeśli ktoś miał wątpliwości, ze zwykły przelew zadziała, to teraz ma to w 100% na papierze ;-)

   Michał
  • w Citi zawsze był wpływ tytuł nieważne, waluta również, byleby było po przeliczeniu w dinu wpływu min. 5000PLN, z Citi jest jeden problem że zmiany w TOiP są niewidoczne dla ktoś kto korzysta z apki w komórce i nie śledzi stron z tematyką bankową lub stronę banku. U mnie wysłali info na „bankowa” skrzynke mailową dostępną przez przeglądarkę, a rzadko zaglądałem na konto w PLN wtedy i nie interesowało mnie co się dzieje, gdy nagle zajrzałem i pobrali 3 x prowizje za kolejne miesiace razem 75PLN (auć), mimo iż wplywy byly ale wymóg produktu kredytowego wprowadzili którego ja nie zauważylem korzystając wyłacznie z apki. reklamację też odrzucono.

   zuk
 • dodam że można mieć konta w EUR,USD,GBP i chyba CHF i kartę debetową przepinać na czas transakcji do wybranego konta i płacić bez przewalutowania (oczywiście posiadając środki w danej walucie) rachunek oszczedniosciowy w citi jest dziwny bo wyplacaj odsetki dwa razy w miesiacu nie wiem jak je licza mnie wychodzi ~0,83% – niewiele ale w sumie lepiej niż nic zero

  zuk Odpowiedz
 • W związku z likwidacją od 1 sierpnia w Citihandlowy bezpłatnych opłat za rachunki z karty kredytowej, jaki polecilibyście bank z taką opcją?

  Jarosław Odpowiedz
  • To karty kredytowe city simplicity od sierpnia jakoś płatne? Masz jakiś link?

   jaceny
  • Chodzi o darmowe oplaty stalych rachunkow (czyli platnosci gotowkowe)

   keton
  • BM robot finansowy dla rachunków z e-bokami za darmo, moje płatności za 0,97 zł. Ewentualnie konto 1-2-3 w BZ WBK ze zwrotami

   karampuk
 • Czy są wykluczenia produktów, które nie wchodzę w promocję moneybacku 6%? Ewentualnie gdzie jest taka lista? Szukałem i nie znalazłem…

  Krzysztof Odpowiedz
  • wszak najlepsze są narzędzia, te same co to się zepsuły onegdaj, leżąc w stawie; a teraz się naoliwiły i działają aż miło

   Krzysztoff
  • To citi, oni nie maja wykluczeń :)

   Michał
 • Ile to czasu trzeba tam trzymać te 30k żeby korzystać z promocji jak się nie ma kedytowej , bo juz zapomniałem ? Chciałbym widzieć na przyszłość to może lada chwila wygram je w totolotka. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • promocja fajna, tylko, że ja tez nie mam kredytówki, zamknąłem w połowie 2015 (miałem w promocji z tabletem), ma ktoś jakis pomysł, bo mniemam, ze nie otworzą mi teraz ze względu na okres karencji :(

  janus_z Odpowiedz
  • możesz poprosić kogoś z rodziny o wzięcie tej karty – za jakąś ‚działkę’ za fatygę

   Katarzyna
 • Czy aktualna jest jeszcze lokata na 2 % do 30000 w Citibanku dostępna po zalogowaniu, 2 pytanie czy aby Konto SuperOszczędnościowe było darmowe wymagane jest przelewanie wynagrodzenia od pracodawcy czy wystarczy przelew z tytułem wynagrodzenie . testował ktoś taką opcję bo karty kredytowej nie mogę uzyskać.

  Paweł Odpowiedz
  • Lokaty raczej już nie ma. Wystarczy przelew z tytułem ‚Wynagrodzenie’ na kwotę 3k. W tamtym miesiącu testowałem, działa.

   Mateusz
 • Mam pytanie. Założyłem dzisiaj konto, czeka obecnie na aktywację w Citibank Online. W trakcie rozmowy z konsultantem zadał pytanie do czego będzie przeznaczone konto. Czy do wpływu wynagrodzenia, przelewów własnych i bodajże gromadzenia środków. Powiedziałem, że do przelewów własnych. Teraz w umowie mam zapis:
  § 2. 6. Po dokonaniu aktywacji zgodnie z niniejsza Umowa Bank prowadzi dla Klienta rachunek bankowy („Konto Osobiste”). Konto Osobiste
  otwarte na imie i rzecz Klienta indywidualnego przeznaczone jest do przechowywania srodków pienieznych oraz do prowadzenia
  rozliczen pienieznych zlecanych przez Klienta na zasadach i w zakresie okreslonych w Regulaminie.
  Zastanawiam się teraz czy sam nie strzeliłem sobie przysłowiowego gola mówiąc, że konto jest do przelewów własnych a przecież warunkiem do skorzystania z promocji są wpływy z wynagrodzenia.

  Mco Odpowiedz
  • To raczej standardowy zapis umowy, nie przejmowałbym się tym zbytnio. Nigdy nie słyszałem, aby to miało na coś wpływ – to raczej dla statystyk banku.

   Michał
  • Mój tata wczoraj zakładał to konto i to samo pytanie. Ale wskazał jako oszczędności, jest emerytem a przelew sam mu zrobię z tytułem wynagrodzenie ;)

   Andrzej
 • Czy zakładając konto w lipcu zostanie mi naliczona opłata za prowadzenie konta jeżeli nie będzie wpływu 5000? Czy dopiero w sierpniu muszę zapewnić przelew?

  Xyzal Odpowiedz
  • Zawsze 1 niepełny miesiąc jest darmowy. Zakładając konto w lipcu przelewy musisz zapewnić od sierpnia

   Andrzej
 • Czy w tym banku transakcje kartą każdemu tak długo się księgują? Miałem konta w różnych bankach, ale tutaj jest gruba przesada. Jeśli transakcja jest offline to pieniądze nie są blokowane, a nawet może być transakcja z użyciem PINU (gdzie de facto musi się połączyć online) i czeka się 2-3 dni na księgowanie. Nigdy nie wiem ile mam środków.

  tomko111 Odpowiedz
  • Skoro offline to z definicji nie ma blokady ;) PIN już chyba rzadko kiedy jest online – sprawdź potwierdzenia transakcji, pewnie znajdziesz takie z 1F lub 3F czyli pin offline. Z mojego doświadczenia wynika, że 2-3 dni to standard dla kart VISA, MC księgują najczęściej dnia następnego po dokonaniu transakcji.

   wojtekkkkkkkkkkk
  • Jak płacę zbliżeniowo to wiem, że w niektórych bankach środki nie są nawet blokowane, widać jakbyśmy nadal je posiadali na rachunku, natomiast nigdy nie spotkałem się żebym płacił za pomocą PINu i środki nie zostały zablokowane. Zapłaciłem za paliwo 200 zł i nawet nie ma w systemie wzmianki, że taka transakcja miała miejsce, środki nadal są na koncie.

   tomko111
  • W raiffeisenie na kk wizzair tez tak sie zdarza

   aaaa
  • 3F na potwierdzeniach to pełny offline: (3) autoryzacja kwoty, (F) pinu.

   wojtekkkkkkkkkkk
 • ING ma też płatności zbliżeniowe offline, a reszta promocyjnych kart ma raczej autoryzacje online.

  broker Odpowiedz
 • Jak posiadam KK w Citi, to jak otwierają to konto przez kuriera? Czy może umowę zawiera się zdalnie?

  Roman Odpowiedz
  • Będziesz mógł zatwierdzić umowę w bankowości internetowej po rozmowie z konsultantem.

   tomko111
  • Czyli trzeba wypełnić wniosek, czekać na telefon i podczas rozmowy sprawa otwarcia rachunku z kartą debetową będzie załatwiona?

   Chris
  • Tak, poczyta Ci konsultant pare minut regulaminy, a potem umowę zaakceptujesz w bankowości internetowej (jeśli masz do niej dostęp)

   tomko111
 • Czy ktoś wie czy zamawiając dla bliskiej osoby kartę dodatkową wykluczam ją z przyszłych promocji citi?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • na ogół nie, ja miałam kartę dodatkową w jednej promocji (karta główna mojego ojca), a potem sobie zrobiłam kartę główną w innej promocji, i nie było problemu, ale to oczywiście zależy do regulaminu. Jeśli regulamin mówi, że nie można być posiadaczem karty głównej, to nie będzie problemu. Jeśli mówi, że żadnej, to po promocji…

   Katarzyna
 • Słuchajcie.. szybkie pytanie
  Umowa zawierana przez tel. dokumenty do zapoznania i akceptacji przez internet
  Tak na szybko widziałem jakiś zapis o opiece medycznej z różnymi wariantami cenowymi.
  Czy to z automatu jest włączane i trzeba wyłączać czy to tylko informacja że można sobie coś takiego włączyć?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy ta promocja w żadnym wypadku nie gryzie się z tą 400 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibank (z rowerem). Chodzi mi dokładnie o to, że założyłem w czerwcu konto i wszystkie warunki spełniłem w czerwcu/lipcu. Teraz więc do końca sierpnia wypłacą mi nagrodę 400 zł. Czy mogę więc jednocześnie założyć konto i otrzymać premię oraz polecić od razu konto komuś innemu?

  Adddonix Odpowiedz
  • Po rozmowie z konsultantem – promocja nie gryzie się z „Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank” dodatkowo, jeżeli ktoś już ma właśnie wyrobioną kartę kredytową w ramach tej promocji, wszystko jest organizowane elektronicznie, akceptacja umowy również więc trzeba tylko czekać na kartę debetową ;)

   Przemek
  • Potwierdzam, nie ma co się gryźć, te promocje są wręcz stworzone dla siebie ;)

   Michał
 • czy do tej promocji mozna przystapic w oddziale czy tylko internetowo

  Sylwek Odpowiedz
 • Konsultantka dziś powiedziała bliskiej mi osobie (podczas weryfikacji wniosku o konto P.), że bez KK nie łapie się na tą promocję a przecież wtedy tylko nie otrzyma tych 100PLN (jak stoi w regulaminie), natomiast przy WPŁYWACH ( nie wynagrodzeniu:) ) 5k aktualne jest zwolnienie z 30PLN za prowadzenie konta i nie zależy to od posiadania KK, jak również otrzymanie cashbacku nie zależy od posiadania KK jak uparcie twierdziła konsultantka :) Nie od dziś wiadomo, że infolinie gadają od rzeczy a zwłaszcza Syty – lubił i jak widać (a raczej słychać) nadal lubi mataczyć :) Kogo oni tam zatrudniają?

  Krzysztoff Odpowiedz
 • O co chodzi z tą „Umową Depozytową” z pkt 5 b) regulaminu? W opisie promocji nic o niej nie ma???

  ggg Odpowiedz
 • Być może zawarcie „Umowy Depozytowej” jest konieczne do otwarcia konta w Citi? W ramach Umowy depozytowej można zawrzeć kolejne umowy np. o konto Priority (lub inne). Ale nie jestem pewny czy dobrze rozumuje…

  Chris Odpowiedz
 • Hej, mam pytanie: transakcję którą kartą są premiowane cashbackiem? W regulaminie nie ma o tym ni słowa, stąd ma wątła nadzieja, że może premiują też transakcje kredytówką?

  Damiani23 Odpowiedz
  • Jak najbardziej jest zdefiniowane:

   Nagrodę, o której mowa w Punkcie 12 (Nagroda 1) poniżej otrzymuje każdy Uczestnik, który spełnił zasady udziału w Ofercie wskazane w Punkcie 5 powyżej oraz w danym miesiącu kalendarzowym miał zaksiegowane transakcje bezgotówkowe dokonane kartą do Konta Citicard na łączną kwotę min. 50 zł (pięćdziesiąt złotych).

   gdzie „Konto” zdefiniowane jest nieco wyżej:

   nie później niż do dnia 30 listopada 2017 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych („Umowa Depozytowa”) i aktywują Konto Citi Priority („Konto”).

   Czyli, podsumowując, zwrot obejmuje jedynie transakcje bezgotówkowe dokonane kartą do konta Citi Priority.

   Michał
  • Czyli jednak debetówka. Dzięki, nikt tego tak nie prześwietli jak Ty :)

   Damiani23
 • Czy można debetówkę podpiąć do Sprytnego Billa?

  Jaro Odpowiedz
 • Jeśli dobrze rozumiem, to na chwilę obecną (22.07) najlepiej jest:
  – najpierw skorzystać z tej promocji – http://livesmarter.pl/lg-k4-dual-sim-za-wyrobienie-bezplatnej-karty-simplicity/ – wyrabiając tylko kartę, bez konta
  – stworzyć sobie konto – http://livesmarter.pl/do-400-zl-za-zalozenie-konta-citi-priority/?utm_medium=active_offers&utm_campaign=main_page

  Zgadza się?

  Sebastian Odpowiedz
  • Generalnie jest tak jak piszesz :)

   Andrzej
  • Albo najpierw LGK10 i potem konto.

   dario
  • ok, jeżeli chciałbym odpuścić procedurę karty kredytowej, to mogę skorzystać z cashbacku na 300pln (wydatki ok 1k miesiecznie karta debetowa) i nie bede mial oplat za rachunek i karte debetowa, jedynie po przelewach na kwote 5k raz w miesiacu?

   stefan
  • @stefan jeśli nie będziesz miał produktu kredytowego, np. KK to aby konto było bezpłatne musisz trzymać stale w Citi minimum 30 tys zł ( na dowolnym koncie np. oszczędnościowym lub superoszczędnościowym)
   Bezpłatność konta po wpłacie 5000 zł dotyczy tylko opcji z kartą kredytową (lub innym produktem kredytowym)

   erde
 • Czy dobrze rozumiem ze w tej promocji mogę mieć money back tylko z debetowka i bez kredytówki?
  Kredytówka jest niezbędna tylko do tych 100zl ?

  jacenty Odpowiedz
  • Tak

   Andrzej
  • Odpowiem sobie choć nie do końca jestem pewien, konto byłoby za darmo (nie mając kredytowki) tylko przy saldzie 30k…

   a szkodz mi otwierać karte kredytowa dla tych 100zl skoro ostatnia kredytowke w citi zamknąłem w połowie 2015 i za niedługo będą promocje na pewnie min 400 ..

   jacenty
 • Czy jakiekolwiek kody MCC ograniczają zwrot 6%

  czarmander Odpowiedz
 • A jak w Citi wygląda przelew na PP opłacony kartą? Kwalifikuje się do zwrotu? jako transakcja bezgotówkowa czy może będzie to potraktowane jako transakcja gotówkowa?

  specu Odpowiedz
 • @specu
  za transakcje na PP to ponosisz opłatę. Jest traktowana jako transakcja gotówkowa.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Pisząc PP macie na myśli Pocztę Polską?
   Właśnie przymierzałem się zrobić przelew na Poczcie za pomocą karty Citi Priority, czyli rozumiem, że nici z mojego pomysłu?

   barkley6
  • co za bzdury ;) w nowych terminalach PP transakcje sa bezgotowkowe

   Dzikus
  • @ Dzikus , sam jesteś bzdurą:0 w reg kart citibanku masz napisane że transakcja bezgotówkowa na poczcie jest traktowana jako gotówkowa

   Herman
  • kiedyś płaciłem kk na poczcie za wysłanie paczki i w szczegółach mam tak jak normalna płatność. nie było żadnej opłaty za tą transakcje.

   Andrzej
  • ja nie testowalem ale w regulaminie jest tak:
   Transakcja gotówkowa – wypłata gotówki w bankomatach, bankach lub w innych instytucjach finansowych, przy czym Transakcje w urzędzie pocztowym,
   kasynie i zakładzie bukmacherskim, w tym internetowych zakładach bukmacherskich, oraz przelew z Rachunku Karty są traktowane na potrzeby
   Regulaminu jak Transakcje gotówkowe.

   Herman
  • Wiem że tak jest napisane i po tej transakcji z 10 razy sprawdzałem czy nie strzeliłem sobie w kolano się wszystko było ok a przecież nie będę składał reklamacji ;)

   Andrzej
 • 1. Czy przelew z innego konta Citi (inna osoba) zwalnia z opłaty za konto?
  2. Czy przelew musi wychodzić z innego banku?
  3.I jak z kartą Simplicity – jest jakoś płatna od sierpnia?

  Z góry dzięki za odpowiedzi :)

  Adddonix Odpowiedz
 • 1. Magiczne słowo „wynagrodzenie” pomoże ;-)
  2. Nie, natomiast nie może być konto na tą samą osobę czy też być kontem wspólnym
  3. Bezpłatna.

  tomko111 Odpowiedz
 • Dziś w bankowości internetowej pojawił się komunikat o przyznanej premii 100zł, która zostanie zaksięgowana na koncie w ciągu dwóch dni. Nice :)

  Ragnar Odpowiedz
 • Czy przekaz bankomatowy w Citi jest transakcja bezgotówkowa i będzie za niego zwrot z moneyback?

  Analityk Odpowiedz
  • Na pewno był zaliczony do obrotu kartą debetową i premia za wydanie 300zł została naliczona.

   dario
  • Skąd wiesz, że 300 zł wydał :D

   Dario
  • Czy ktoś wie jak najlepiej spłacać raty na KK Citi jeśli chciałbym całość wcześniej spłacić niż powiedzmy po tych 6-12 miesiącach ? Tak żeby kapitał się zmniejszał a nie było nadpłaty ?

   Zdzisiek80
 • Czy comiesieczny wplyw 5000k musi byl zatytulowany jako „wynagrodzenie”? Bo w tym miesiacu zapomnialem dodac tego magicznego slowa.

  keton Odpowiedz
  • W tej promocji przelew tytułem wynagrodzenie jest warunkiem do otrzymania 1 premii 100zł. Do późniejszych premii 6% i bezpłatności konta jest wymagany już tylko wpływ min 5 tys

   Andrzej
  • Dzieki. Chcialem sie upewnic, ze nie musze robic ponownego przelewu. Przy okazji wlasnie wpadlo 50zl MB za czerwiec.

   keton
 • przyszla stowka.

  Bartek Odpowiedz
 • też jest

  Andrzej Odpowiedz
 • Załóżmy, że np. 3 września podpisuję umowę na kont. Czy warunek bezpłatności konta (wpływy 5000 zł na konto) muszę spełnić do końca września? Czy do końca października? Nigdzie nie jest napisane, kiedy muszę spełnić warunek bezpłatności konta.

  Filonski Odpowiedz
  • Kiedy chcesz ;)
   Masz na to ponad 2 miesiące:

   Nagrodę, o której mowa w Punkcie 18 (Nagroda 2) poniżej otrzymuje Uczestnik, który spełnił warunki wskazane w Punkcie 5 powyżej, oraz w okresie do ostatniego dnia 2 (słownie: drugiego) miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, spełnił warunki bezpłatnego prowadzenia Konta zgodnie z aktualną „Tabelą Opłat i Prowizji […]

   Michał
  • Jeśli dorobisz we wrześniu to w październiku otrzymasz premie :)

   Kłapouchy
  • Dziękuję Wam. To jest dla mnie jasne, by otrzymać premię, mam czas na operacje: miesiąc podpisania umowy+2 miesiące. Ale nigdzie nie jest napisane o samych bezpłatnych warunkach prowadzenia konta. To jest niuans. Ale akurat mnie zaciekawił :-)

   Filonski
  • najprawdopodobniej jak w większości banków 1 niepełny miesiąc jest bezpłatny ale jak chcesz wiedzieć na 100% zadzwoń na infolinie ;)
   z 2 strony po co zwlekać? wpłać i wypłać a od września wydawaj dla money backu ;)

   Kłapouchy
  • Dzięki!

   Filonski
 • Do transakcji ze zwrotem liczą się płatności zagraniczne kartą albo wykonywane przez PayPal? Ktoś sprawdzał?

  pws Odpowiedz
 • Wpłaciłem sobie wczoraj czterema przelewami na konto 5tyś i żaden z nich nie dotarł, miał ktoś tak? Konto w bankowości widoczne, umowa podpisana w zeszłą środę. Karty jeszcze nie dostałem.

  Herman Odpowiedz
 • @Herman
  Sprawdź w transakcjach oczekujących.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy dostaliście kase za moneyback za lipiec?

  efenix Odpowiedz
 • Dzisiaj wpadło mi 100zł za spełnienie warunku bezpłatności i 50zł zwrotu za zakupy. :)

  jaceny Odpowiedz
 • Czy od płatności kartą w internecie w złotówkach lub walucie też liczą cashback?

  44 Odpowiedz
 • Citibank ma problemy z księgowaniem przelewów od kilku dni! Właśnie potwierdziłem to na infolinii, dziś żaden przelew który puściłem w weekend nie dotarł do Citi banku! Podobno widoczny będzie jutro!

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Czy doładowanie konta np. skycash też będzie liczyło się jako płatność kartą do zwrotu tych 6%? ;D

  Rafał Odpowiedz
 • Czy płatność za reklamy na Facebooku (faktura z Irlandii) również będzie się liczyć do moneyback?

  Ciekawy Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem:

   Premia wyliczana jest z łącznej kwoty transakcji dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym, które spełniły poniższe kryteria:
   a) były transakacjami bezgotówkowymi, dokonanymi w punktach handlowo – usługowych lub przez internet,
   b) zostały zaksięgowane na Koncie w danym miesiącu kalendarzowym,
   c) nie były transakcjami zwróconymi.

   Nie ma żadnych wykluczeń, więc nie powinno być żadnych problemów :)

   Michał
  • Czyli, tak jak pytałem wyżej, Revolut i Skycash też wchodzi w razie czego?

   Rafał
  • Przecież napisał Michał, że nie ma żadnych wykluczeń, więc czego Ci jeszcze trzeba?

   hasz
 • Skończyył mi się cashback. Chcę zamknąć konto. Jak najłatwiej?

  jaceny Odpowiedz
 • Złóż wypowiedzenie w systemie transakcyjnym.
  Dział utrzymania zadzwoni i prawdopodobnie przekona Cię do zostawienia konta dłużej …

  mbo Odpowiedz
  • Gdzie jest ten system transakcyjny? Nie mogę znaleźć na koncie internetowym.

   jaceny
 • Chodziło mi o dane po zalogowaniu do konta na stronie WWW.

  mbo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy