LG K4 o wartości 499 zł za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity

Zakończona

Wraca promocja, która cieszyła się sporą popularnością! W zamian za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity możemy zgarnąć smartfon LG K4 dual sim o wartości pół tysiąca złotych. Promocja jest również bardzo prosta: wystarczy płacić kartą w sklepach i internecie, a telefon będzie nasz :)

LG K4 dual sim za kartę kredytową Citibank

Ta promocja została zakończona, jednak wystartowała jej kolejna edycja na niemal identycznych zasadach: smartfon LG za wyrobienie karty Citi Simplicity

LG K4 dla nowego klienta Citibank

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citibanku – taką osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank po 1.01.2015. Oprócz tego musimy spełniać podstawowe warunki dochodowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji, gdzie uzupełnimy krótki formularz. Maksymalnie po kilku dniach oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces podczas kilkunastominowej rozmowy.

Jeśli weryfikacja kredytowa przebiegnie prawidłowo, to kilka dni później przyjedzie do nas kurier z umową o kartę, a nieco później pocztą otrzymamy sam plastik wraz z podpisaną przez bank umową.

Smartfon za wydatek 3000 zł

Same warunki uzyskania tytułowej nagrody są proste, choć nieco wymagające. Po pierwsze konieczne jest zalogowanie do serwisu bankowości internetowej lub mobilnej Citibank Online najpóźniej do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy (co akurat nie powinno być żadnym problemem :)). Po drugie – konieczne jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości 3000 zł w tym samym terminie. Co to oznacza? Jeśli umowę o kartę podpiszemy w lipcu, to najpóźniej do końca października musimy zapłacić kartą w sklepach i internecie na łączną kwotę 3000 zł. Daje to nam średnio od 750 do 1000 zł miesięcznie, co dla przeciętnej polskiej rodziny nie powinno stanowić większego problemu.

To tyle! Pierwsze 1000 osób, które spełnią warunki promocji, otrzyma telefon LG K4 dual sim (2017) o wartości 499 zł brutto. Bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Po przekroczeniu limitu 1000 zgłoszeń kolejne wnioski prawdopodobnie nie będą przyjmowane, więc nie spodziewałbym się sytuacji, w której warunki spełnimy, a telefonu nie otrzymamy. Nie w Citim, który wielokrotnie pokazał, że bardzo dba o klienta. Zresztą sam termin promocji jest dość krótki – na składanie wniosków mamy czas tylko do 22.07.2017!

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

W promocji do wyboru mamy niemal dowolną kartę kredytową Citibanku. Najbardziej opłacalne jest jednak wybranie tylko jednej z nich – karty Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa w podstawowym zakresie: nie zapłacimy bowiem ani grosza za wydanie karty ani jej obsługę (nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej). Jedyne na co musimy uważać to spłata karty na czas, aby nie pojawiły się odsetki. Tu odsyłam do poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.

Pamiętajcie również, że w powyższej promocji nie jest wymagane zakładanie konta ani żadnych dodatkowych produktów. Jeśli konsultant będzie was na coś namawiał, to wystarczy podziękować. Póki co jednak nie kojarzę niezadowolonych czytelników, który zostali klientami Citibanku :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Tylko dla nowych klientow?

  Mariusz Odpowiedz
 • Ciągle trwa jeszcze promocja z LG-K10 gdzie jest wszystko o wiele prostsze i jeszcze polecający dostaje 150zł. Ale ukłon dla citka za kolejne promo.

  dario Odpowiedz
  • Nie jest prostsze bo trzeba płacić za rozłożenie transakcji na raty. Tu zero dodatkowych kosztów i święty spokój…

   eh
  • Ja rozkładałem transakcję na raty – zero kosztów. Tylko koszt późniejszych odsetek. Nadpłacając pierwszą ratę można koszty odsetek zamknąć w 10zł.
   Cały koszt.

   dario
 • ale okres karencji w City, to chyba rekordowy w porównaniu do innych promo innych banków. kolejna promocja i nie łapię się ;/

  lenio Odpowiedz
  • hehe… ja w 2014 dałem się złapać na piękne oczy hostessy w galerii handlowej, gdzie za 2000 pkt payback dałem sobie wcisnąć kartę. Wszyscy wiemy ile od 2014 do 2017 promocji przepadło :)

   John
 • Hmm, a regulamin mówi: „Pierwsze 1000 osób, które spełni WSZYSTKIE warunki opisane w Punkcie 4 lit. od A) DO E) otrzyma telefon LG K4”, a rzeczony punkt 4e) brzmi: „dokonały Kartą lub kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 3000 zł nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego”. A więc jednak chyba promocja typu „kto pierwszy, ten lepszy”. Kartę Ci wcisną, ale jak będziesz 1001 osobą, która wyda te 3000 to z telefonu nici…Dobrze myślę?

  Katarzyna Odpowiedz
  • Też mi się tak wydaje. Czyli wnioski będą przyjmowane do końca promocji, żeby „złapać” jak najwięcej klientów, a decydować o przyznaniu nagrody będzie właśnie ostatni warunek, czyli szybkość wydania 3000zł. Admin, co Ty na to myślisz? Pozdrawiam

   Fan
  • Z informacji przekazanych przez bank wynika, że nie będzie żadnych problemów. Oni najzwyczajniej w świecie przedłużą promocję, zamiast ją kończyć. To nie jednorazowa akcja – Citi rozdaje nagrody na prawo i lewo od dawien dawna i nie słyszałem, żeby ktoś nagrody nie dostał :)

   Michał
 • admin jest widzę optymistą „Nie w Citim, który wielokrotnie pokazał, że bardzo dba o klienta”… :-)

  Katarzyna Odpowiedz
  • Właśnie Katarzyno i Adminie; przecież 1 000 złożonych wniosków nie musi się równać 1 000 osobom, które spełnią warunki. Ja mam więc wątpliwości, czy Citi przestanie przyjmować wnioski po przekroczeniu tysiąca.

   wiechu
  • „Dziękuję za kontakt z Bankiem.
   W związku z ofertą „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017)” informuję, że zgodnie z regulaminem oferty Bank nie może zagwarantować wygranej.
   Z poważaniem.” Taką odpowiedź dostałam na zapytanie, czy otrzymam nagrodę, jeśli będę 1001 osobą, która spełni warunki. Spaskudzić sobie karencję, wydać 3000 zł (być może na siłę, napalić się na telefon i go nie dostać? Bardzo słabe by to było.

   Lidia
  • Dlatego należy skorzystać z promocji z LGK10.
   Wyrabiasz kartę, robisz zakup lub przelew na 550, rozkładasz na raty, spłacasz czekając na telefon. Nic nie trzeba robić, koszty to 10zł i jeszcze polecony zarobi.

   dario
 • Pozdrowienia dla korzystających z promocji banku Citi przesyłają wisienkowicze bez udokumentowanych dochodów. P.S. Nienawidzimy was…

  Michal.o Odpowiedz
 • fajną promocję wybankowaliście ;)

  henryk Odpowiedz
 • Wypowiem się na poruszony temat traktowania klientów przez Citi. Brałem udział w promocji z telefonem LG K8. Warunki wszystkie spełnienilem itp a informacji o nagrodzie brak. Także pyk pyk reklamacja on line. Odpowiedź banku : warunki spełniłem tylko poslizgnalem się o 4 dni w okresie karencji :) pomimo tego odpisali ze nagrodę przyznają bo inne warunki spełniłem. Rozdają nagrody i naprawdę kreują swój wizerunek. Także wielki plus dla Citi.

  Rafał xyz Odpowiedz
 • Po złożeniu wypowiedzenia karty Citi Simplicity posiadanej od ~1,5 roku (poza promocją nie używałem jakoś specjalnie aktywne) otrzymałem ofertę pozostania na kilka miesięcy okraszoną 10% cashbackiem do 200 PLN (czyli należy wydać 2000 PLN). Zdecydowałem zostać na jeszcze parę miesięcy :).

  Marcin H Odpowiedz
 • Tylko się nie śmiejcie. Przyszła karta, aktywowałam w bankowości ale nie wiem, czy przed pójściem na zakupy trzeba odkleić z karty taką dużą czerwoną nalepkę z jakimś kodem czy może jest on ważny. Wydaje mi się, że z moich wcześniejszych debetówek nigdy nic nie musiałam odklejać. Proszę o pomoc.

  Lidia Odpowiedz
 • tylko ostrożnie, bo u mnie po odklejeniu naklejki nie działała funkcja zbliżeniowa, a ponieważ był mi potrzebna, musiałam zmieniać kartę (20 zł)

  Katarzyna Odpowiedz
 • Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Jesteście cudowni.

  Lidia Odpowiedz
 • Cześć admin, cześć wszyscy,
  słuchajcie Citi męczy mnie o skan dowodu bez jakichkolwiek oznaczeń – wysłałem im taki, na którym po bokach (nie zakrywałem żadnych symboli itp) jest oznaczenie, iż jest to skan dla Citibanku.

  Niestety konsultantka wydzwania do mnie i informuje, że takiego dowodu nie mogą przyjąć.

  Co mogę w tej sytuacji zrobić? Zgodzić się, czy w jakiś sposób zadzwonić do innego oddziału Citi? A może nagłośnić to w inny sposób? Przecież już od dawna mowa jest, iż wysyłanie „nagiego” skanu dowodu jest niebezpieczne.

  Sebastian Odpowiedz
  • Może pójdź do oddziału i niech tam sami zrobią skan?

   Stefek
  • Nie, nie chcę, żeby to robili. Chcę, żeby mieli skan z wykonanym przeze mnie oznaczeniem, iż jest to skan tylko dla nich. Dlaczego mają mieć mój ‚nagi’ skan całego dokumentu? Z którym potem np. ktokolwiek może wziąć pożyczkę w Wonga.com.

   Sebastian
 • A czy tą kartą można komuś zrobić przekaz bankomatowy bez dodatkowych kosztów i utraty okresu bezodsetkowego?

  Lidia Odpowiedz
  • to „zwykła” transakcja bezgotówkowa, więc działa w każdym banku tak samo, czyli poprawnie :)

   Michał
  • Robiłem kilka dni temu. Księguje się bez prowizji, więc wejdzie jako transakcja. Fajnie.

   dario
 • Apropos przekazow bankomatowych to chyba nie są do końca bezpieczne o czym pisał swego czasu niebezpiecznik.pl generowany kod jest zbyt prosty, chyba że coś się zmieniło

  abc Odpowiedz
  • Ten artykuł to takie pitolenie.
   Jak robisz przekaz i nikt tego nie widzi przez Twoje ramię to nie ma strachu.
   Poza tym jest jeszcze pin.

   dario
 • Bardzo dziękuję za inormację

  Lidia Odpowiedz
 • Odgrzeję kotleta. Wiecie jak reklamować tego LG skoro zaczął szwankować a 2 lata nie minęły? W przesyłce żadnej faktury nie było.

  Skylla Odpowiedz
  • hmm. Darowanemu koniowi? W zęby?
   Skylla. Zawsze byłaś zdania, że wykorzystujemy banki i ogólnie jesteśmy wredni. LG się popsuł?
   To zwykły chiński badziew. To i tak cud, że tak długo działał.
   Mój wypadł mi z kieszeni na bruk jak fortepian Szopena. Całkiem się zrobił niefunkcjonalny. Dobiłem gada obcasem wcześniej wyjmując kartę. Pies trącał gwarancje.
   A co można zrobić w tej sytuacji? Przejrzyj regulaminy. Lubisz przecie. Wytocz armaty. Tym razem w słusznej sprawie. Ja Cię popieram. Walcz.

   Bufon
  • Korzystałem z podobnej promocji, sprawdź czy dostałeś email z firmy Świat Telefonów – załączyli dokument wydania z magazynu (model, nr IMEI etc) wraz z informacją:
   „Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zachowanie niniejszego protokołu oraz w przypadku reklamacji przedstawienie dla serwisu LG. Jednocześnie, informujemy, że kopia dokumentu będzie również honorowana przez serwis LG. „

   Stef
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy