LG K4 dual sim za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity

Zakończona

Wystartowała II edycja promocji Citibanku, w której za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej możemy zgarnąć smartfon LG K4 o oficjalnej wartości 499 zł. Tym razem bank nie wprowadził żadnych ograniczeń puli wniosków, dlatego z oferty możemy korzystać bez obaw o to, że skończy się przed czasem :)

LG K4 dual sim za kartę kredytową Citibank

LG K4 dla nowych klientów Citibanku

Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego należy spełnić minimalne wymagania banku, czyli:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania, to konieczne jest udanie się na dedykowaną stronę promocji i zostawienie swoich danych kontaktowych. W ciągu kilku dni skontaktuje się z nami pracownik banku i przeprowadzi przez dalszy proces.

Warto tu dodać, że wnioskujemy o produkt kredytowy, przez co bank musi pozytywie ocenić naszą zdolność kredytową przed wydaniem karty. Od razu jednak uspokoję, że nie ma konieczności płacenia jakichkolwiek odsetek czy prowizji jak przy normalnym kredycie – o ile oczywiście korzystamy z karty z głową. Więcej pisałem o tym w specjalnym poradniku na temat kart kredytowych.

Telefon za wydanie 3000 zł

Co dalej? Po zawarciu umowy (przez kuriera) konieczne będzie spełnienie dwóch warunków. Pierwszy z nich to konieczność zalogowania się co najmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile. Drugi – wydanie co najmniej 3000 zł w sklepach i internecie kartą. Na spełnienie obu warunków mamy czas do końca trzeciego pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, dlatego realnie do wydania mamy nieco poniżej 1000 zł miesięcznie. Przykładowo podpisując umowę na początku sierpnia warunki musimy spełnić najpóźniej do końca listopada. Sporo czasu – nawet, jeśli ktoś wydaje co miesiąc niewielkie kwoty (tj. kilkaset złotych).

Informacja o zgarnięciu nagrody w postaci smartfonu LG K4 dual sim (o oficjalnej wartości 499 zł) zostanie przekazana w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej banku. Wysyłka nagrody nastąpi w ciągu 30 dni.

Do promocji można przystępować do 31.08.2017.

Haczyki? Opłaty?

Na koniec tradycyjne przypomnienie jak skorzystać z promocji, aby nie nadziać się na żadne opłaty i prowizje. Po pierwsze: jeszcze raz odsyłam do poradnika na temat mądrego korzystania z kart kredytowych. Podczas składania wniosku jesteśmy powiadamiani o oprocentowaniu karty i wyliczane jest RRSO dla reprezentatywnej oferty. Nie oznacza to jednak, że zapłacimy jakiekolwiek odsetki! Wystarcz, że zadłużenie na karcie będziemy spłacać na czas. Zero dodatkowych kosztów.

Druga kwestia to wybór karty. Citibank posiada w swojej ofercie kilka kart do wyboru, jednak tylko jedna z nich jest bezpłatna – karta Citi Simplicity. Zdecydowanie polecam wybrać tę kartę, bo… inne się po prostu nie opłacają. Co z tego, że karta MasterCard World pozwoli na zdobywanie punktów World, skoro zapłacimy za tę „przyjemność” 18 zł miesięcznie? :-)

Na koniec trzecia kwestia, czyli usługi dodatkowe. Promocja ze smartfonem LG nie wymaga od nas włączania żadnych dodatkowych usług czy korzystania z innych produktów. Jeśli więc konsultant banku będzie nam proponował płatne usługi, to wystarczy podziękować. Nie przestrasznym się, jeśli na umowie zobaczymy wersję Premium usługi CitiAlerts – ta akurat jest całkowicie darmowa dla posiadaczy kart Simplicity.

PS. Jeśli bardzo chcemy skorzystać z innych produktów banku, to po wyrobieniu karty warto sięgnąć po promocję konta Citi Priority. Tam do zdobycia jest dodatkowe 400 zł w gotówce!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciągle trwa promocja w której można dostać LG k10 lte 2016. Chyba obecna oferta jest mniej korzystna?

  Spider Odpowiedz
 • Moim zdaniem promo z K10 jest lepsza i łatwiejsza.

  dario Odpowiedz
 • w regulaminie jest zapisane: „Każda osoba, która spełni wszystkie warunki opisane w
  Punkcie 4 lit. od
  a) do
  e) otrzyma telefon LG K4 dual sim (2017) o
  wartości 499 zł brutto („Nagroda”)”

  => czyli rozumiem, ze nie ma ograniczenia (tak jak w poprzedniej promocji z telefonem LG) typu pierwsze x osób ktore wydadza 3k pln dostana telefon tylko dostanie je nawet 10k osob jesli tylko spelnia wymagania, dobrze zrozumialem ?

  jacenty Odpowiedz
  • Dokładnie tak. Dodam, że trochę maczałem w tym palce (pisałem do banku, iż ten zapis jest całkowicie bez sensu). Jak widać zadziałało :)

   Michał
  • Ok dzieki

   jacenty
 • Ile czasu trwają formalności? 5 sierpnia wyjeżdżam, czy zdążę?

  Klaus Odpowiedz
  • Oj, znając Citibank może być ciężko. Kwestia czy oddzwonią w 1 dzień czy np. po 4 dniach (różnie bywa). Później kilka dni na wizytę kuriera + kilka kolejnych na list z kartą.

   Michał
 • u nas oddzwonili po 30 minutach ale kobitka powiedziała mż nie przeszedł pozytywnie weryfikacji telefonicznej więc przyjedzie kurier. szczerze trochę mnie to zaskoczyło. Miał ktoś podobną sytuacje?

  Krysia :) Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy