Wystartowała kolejna promocja Banku Zachodniego WBK przeznaczona dla obecnych klientów. Tym razem bank wypłaci nam 20 zł premii za skorzystanie z płatności Przelew24.

Aby skorzystać z promocji „Przelew24 się opłaca” należy być posiadaczem konta w PLN oraz otrzymać informację o zaproszeniu do promocji w formie banera w bankowości elektronicznej BZWBK24. Jeśli nie logowaliście się ostatnio do BZWBK24, to to zróbcie ;)

Promocja Przelew24 się opłaca

Sam warunek zgarnięcia nagrody jest banalny: wystarczy opłacić zakupy w internecie na kwotę min. 100 zł korzystając z usługi Przelew24. Dla tych, którzy nie wiedzą: Przelew24 to najpopularniejsza forma płatności w internecie czyli tzw. szybki przelew (bądź pay-by-link).

Co istotne nagrodę otrzyma pierwszych 500 uczestników promocji, więc warto się śpieszyć. Gdyby pula nie została wyczerpana wcześniej, to promocja potrwa do 14.04.2017. Wypłata nagród w wysokości 20 zł nastąpi do 28.04.2017.

Szczegóły w regulaminie.

Na koniec mała dygresja: tytuł promocji jest dość… niefortunny. Osoby, które posiadają Konto Godne Polecenia dobrze wiedzą, że od jakiegoś czasu płacenie przez Przelew24 się nie opłaca. Bank Zachodni WBK wprowadził bowiem absurdalną opłatę w wysokości 50 groszy za każdy przelew tego typu, więc dużo rozsądniejsze jest płacenie w sieci kartą. Czyżby spadek liczby płatności zachęcił bank do wprowadzenia promocji?