Wystartowała kolejna promocja dla obecnych klientów Banku Millennium. W zamian za 5 transakcji kartą mobilną HCE zyskać możemy bilet do kin Cinema City.

Telefonem się opłaca II - Bank Millennium

Aby skorzystać z oferty należy być osobą posiadającą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millennium, która ma wyrażone zgody na marketing banku oraz podmiotów powiązanych. Oprócz tego bank zaznacza, że:

w Promocji nie mogą brać udziału osoby nagrodzone w pierwszej edycji promocji „Telefonem się opłaca” oraz osoby zatrudnione w Banku lub świadczące odpłatnie usługi na zamówienie Banku lub innych podmiotów zaangażowanych w przeprowadzenie Promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie od 13.06 do 4.07.2017 wykonamy pięć transakcji kartą na kwotę min. 10 zł każda. Istotne, aby transakcje dokonywane były za pomocą karty mobilnej MasterCard w technologii HCE, z której możemy skorzystać poprzez aplikację mobilną banku. Wymagane jest również urządzenie z Androidem w wersji min. 4.4 oraz modułem NFC.

Kody wymienne na bilety do Cinema City trafią do nas najpóźniej 31.07.2017 za pomocą wiadomości SMS, o ile zmieścimy się w limicie najszybszych 650 osób. Kody będą ważne do 31.12.2017 na wszystkie seanse 2D z wyłączeniem pokazów specjalnych itd.

Szczegóły w regulaminie.