Bilet do Cinema City za 5 transakcji telefonem w Banku Millennium

Zakończona

Wystartowała kolejna promocja dla obecnych klientów Banku Millennium. W zamian za 5 transakcji kartą mobilną HCE zyskać możemy bilet do kin Cinema City.

Telefonem się opłaca II - Bank Millennium

Aby skorzystać z oferty należy być osobą posiadającą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millennium, która ma wyrażone zgody na marketing banku oraz podmiotów powiązanych. Oprócz tego bank zaznacza, że:

w Promocji nie mogą brać udziału osoby nagrodzone w pierwszej edycji promocji „Telefonem się opłaca” oraz osoby zatrudnione w Banku lub świadczące odpłatnie usługi na zamówienie Banku lub innych podmiotów zaangażowanych w przeprowadzenie Promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie od 13.06 do 4.07.2017 wykonamy pięć transakcji kartą na kwotę min. 10 zł każda. Istotne, aby transakcje dokonywane były za pomocą karty mobilnej MasterCard w technologii HCE, z której możemy skorzystać poprzez aplikację mobilną banku. Wymagane jest również urządzenie z Androidem w wersji min. 4.4 oraz modułem NFC.

Kody wymienne na bilety do Cinema City trafią do nas najpóźniej 31.07.2017 za pomocą wiadomości SMS, o ile zmieścimy się w limicie najszybszych 650 osób. Kody będą ważne do 31.12.2017 na wszystkie seanse 2D z wyłączeniem pokazów specjalnych itd.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bilet do kina ? :(
  Lepiej by dali dychę.

  Be@ Odpowiedz
 • Czy od kwoty wydanej kartą mobilną, w technologii HCE, naliczany jest zwrot 2% w promocji MoneyMania?

  Maciej Odpowiedz
 • Nie narzekać. Większość ludzi płaci za zakupy kartą, a banki w nagrodę pobierająć opłatę za konto.

  sojer Odpowiedz
 • Chyba kiepski ze mnie wisienkowicz bo ze sposobów platnosci znam tylko blika i kartę ;-(

  Michal.o Odpowiedz
  • Ano kiepski, bo „karta” HCE często (w przeciwieństwie do plastikowej) jest bezwarunkowo bezpłatna, a umożliwia korzystanie z rachunku i promocji (np. w Eurobanku); choć akurat w Millennium i tak dla bezpłatności konta nawet nie posiadając plastiku trzeba dla bezpłatności konta spełniać warunki (m.in. płatność), ale jak widać też HCE bardziej się wisieńkowiczom przydaje..

   Don Quijote de la Mancha
 • To i ja należę do kiepskich…

  jojo Odpowiedz
  • … ale o Android Pay, Apple Pay, Samsung Pay czy LG Pay – słyszałeś ? HCE to metoda płacenia oparta na bardzo zbliżonej technologii. Tyle, że – jak rozumiem – różni się oprogramowaniem. W wymienionych powyżej, w transakcji oprócz Ciebie i banku, bierze udział jeszcze firma zewnętrzna, związana z producentem telefonu lub systemu operacyjnego (np. Android -> Google). A w technologii HCE płatność odbywa się bez udziału pośrednika: tylko ty i bank (w aplikacji mobilnej).

   Be@
  • Dla wyjadaczy podstawowa różnica między Android Pay a bankowymi HCE polega też na tym, że do tego pierwszego wczytuje się istniejącą kartę plastikową (a więc trzeba ją mieć i spełniać warunki bezpłatności), a HCE to przeważnie karta niezależna od plastiku i bezwarunkowo darmowa. Np. zaletą debetówek Eurobanku jest moneyback 5%, ale żeby karta plastikowa była bezpłatna trzeba wydać 400 czy 500 zł miesięcznie, a „kartą” HCE można bezkosztowo zbierać moneyback bez dolnego limitu (np. za wydane 200 zł dostanie się 10 zł, a za wydanie 20 — złotówkę).

   Don Quijote de la Mancha
  • Dla mnie problemem z tymi całymi HCE i innymi Android – czy innymi – Pay-ami to konieczność posiadania anteny NFC, mój smartfon niestety takowego nie posiada i jak na razie nie będę specjalnie pod to kupował nowego

   erde
 • Be@ jeśli do mnie piszesz to cóż począć że do tej pory używam klasycznego telefonu. Przynajmniej sms-y mam bezpieczne :)
  Jakoś mnie nie kręcą dotykowce ich zasoby. Mam takowy na potrzeby zbiorów wisienkowych ale nie używam na co dzień i dobrze mi z tym. Sam blik wywołuję we mnie odruch wymiotny a co dopiero wszelkie inne nowinki. Nic nie poradzę że lubię prostotę w najprostszej formie. Ot taki telefon, mam w kieszeni i zapominam że go mam. Mały nie przeszkadza, nie uwiera, nie roztrzaska się ekran. Potrzebuję kontaktu to mam…

  jojo Odpowiedz
  • Uzytkownicy maluchow i polonezow mowili mniej wiecej to samo :)

   koles
  • Koles@ a ja myślę że to tak jakby przystawać komuś że jeździ autem klasy A choć taki mi wystarcza a nie 2,5 litrowym na szerokich oponach i w skórze

   jojo
 • Wiadomo ze nie należy przesadzać z tym tradycjonalizmem. Blik juz spokojnie zarobił na mojego iphona chociaż to całe HCE czy cos tam dalej wydaje mi sie krokiem za daleko (mam 26lat :-) )

  Michal.o Odpowiedz
  • A ja bym chętnie korzystał z HCE bo teraz, oprocz telefonu, musze ze sobą nosić kilka kart płatniczych jak gdzies wychodze. Ale niestety iOS to porażka pod tym względem :(

   Michał
 • Gdzie można tym hce płacić? Bo logo blik to mogę sprawdzić na drzwiach sklepu ale hce?

  Ok Odpowiedz
  • Prawie w każdym miejscu, w którym można płacić zbliżeniowo kartą (terminale z funkcją zbliżeniową, w których HCE nie działa, spotyka się bardzo rzadko).

   Don Quijote de la Mancha
 • Na stronie Millenium widnieje już informacja, że zakończono promocje „telefonem się opłaca II” ze względu na wykorzystanie limitu nagród;)

  anita Odpowiedz
 • Dostał ktoś już ten voucher?

  Konrad Odpowiedz
 • Nikt…?

  Konrad Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy