Wystartowała świetna promocja banku BNP Paribas – w zamian za założenie (całkiem niezłego) iKonta zgarniemy tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 o wartości około 400 zł!

Tablet dla (prawie) każdego otwierającego iKonto!

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli nie posiadać konta w BNP Paribas. Co z osobami, które kiedyś już były klientami BNP Paribas? Choć regulamin promocji ich nie wyklucza, to sam regulamin iKonta już tak:

Zawarcie Umowy Rachunku przez Internet nie jest możliwe, jeśli wnioskodawca zawarł już wcześniej inną umowę z Bankiem.

Tablet za iKonto w BNP Paribas

Aktualizacja [14.08.2014]: Promocja została oficjalnie zakończona.

Do zgarnięcia tabletu uprawnione są te osoby, które do 31.08.2014 wejdą na stronę promocji, klikną w „otwórz konto w 5 minut” obok wizerunku tabletu i dalej wypełnią wniosek. Do końca września należy aktywować założone właśnie iKonto (przelewem) i wykonać dowolne transakcje kartą debetową na kwotę przynajmniej 400 zł. To tyle!

Bank wyśle tablet do dnia 10 października 2014.

Przez rok 3% wartości transakcji w internecie

Haczyki? Jest jeden. Bank zastrzega, że uczestnik promocji nie wypowie umowy o prowadzenie iKonta w ciągu 12 miesięcy. W innym wypadku będzie zobowiązany zwrócić wartość nagrody, czyli 400 zł.

Zazwyczaj odradzamy wam tego typu promocje, jednak w tym wypadku należy pamiętać o jednej rzeczy – iKonto to jeden z lepszych rachunków na rynku. Oferuje nam 3% zwrotu od wartości transakcji opłaconych przez PayU. Promocja zwrotu 3% będzie trwać przynajmniej do czerwca, więc w zasadzie przez cały rok możemy dodatkowo sporo zyskać (do 50 zł miesięcznie!).

Więcej o promocji pisaliśmy w czerwcu – tam również znajdziecie informacje o opłatach (a raczej jak się ich pozbyć) za utrzymanie konta i kartę.

Najczęściej zadawane pytania

Ze względu na sporą ilość pytań w komentarzach – przygotowaliśmy odpowiedzi, na najważniejsze z nich ;)

Ile kosztuje iKonto i karta?

iKonto może być darmowe, jeśli tylko wpłynie na nie łącznie 1000 zł w danym miesiącu (w innym przypadku: 9 zł). Wpływ ten nie musi być wpływam pensji – można przelewać sobie środki z innego, własnego konta, a po wpływie – przelewać z powrotem. Jeśli chodzi o kartę – jest ona bezpłatna, jeśli wydamy w danym miesiącu (w dowolny sposób) 200 zł (w innym przypadku: 6 zł).

Czy mogę zamknąć kartę lub konto po otrzymaniu tabletu?

Regulamin zabrania zamknięcia iKonta przed upływam 12 miesięcy (bank chciałby 400 zł za tablet, który wygraliśmy), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamknąć samą kartę płatniczą. Zgodnie z regulaminem promocji wystarczy przecież wydać 400 zł aby zgarnąć tablet – a to co zrobimy dalej, to już nasza sprawa. Warto jednak pamiętać, że karta debetowa do iKonta zwraca 3% wartości transakcji, więc utrzymanie jej może się opłacić :)

Czy mogę założyć konto w oddziale lub przez kuriera?

Niestety nie, w promocji mogą brać udział tylko osoby, które złożą wniosek internetowy z dedykowanej strony promocji i konto założą przelewem.

Czy na pewno dostanę tablet?

Oferta BNP Paribas trwa do końca sierpnia (składanie wniosków) bądź do wyczerpania limitów. Z tego względu warto się śpieszyć ze złożeniem wniosku, bo najzwyczajniej w świecie bank może zamknąć stronę promocji i powiedzieć, że tablety się skończyły :) Oczywiście jeśli złożymy wniosek, to tablet mamy zapewniony.

Czy muszę płacić dodatkowe 6 zł za usługę money back?

Nie! Money back (zwrot 3% wartości transakcji internetowych) dla iKonta jest darmowy. Usługa money back o której piszecie w komentarzach i która kosztuje 6zł dotyczy innego konta!

W umowie bank wspomina o ubezpieczeniu karty. Czy coś za to zapłacę?

Nie! Zgodnie z tabelą opłat posiadacze iKonta posiadają darmowe ubezpieczenie do karty płatniczej. Za nic nie płacimy ;)

Podsumowując – co muszę zrobić, aby zgarnąć tablet?

Wystarczy założyć konto z dedykowanej podstrony i do 30.09 wydać kartą 400 zł. Później kartę możemy zastrzec, aby nie płacić za niej opłaty miesięcznej, a samo konto musimy trzymać przez rok – najlepiej przelewając na nie co miesiąc 1000 zł, aby uniknąć opłaty miesięcznej. To tyle :)

To co? Kolejny tablet do kolekcji? :)
PS. Dzięki Kamil za info!