Tablet Galaxy Tab za założenie iKonta w BNP Paribas!

Wystartowała świetna promocja banku BNP Paribas – w zamian za założenie (całkiem niezłego) iKonta zgarniemy tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 o wartości około 400 zł!

Tablet dla (prawie) każdego otwierającego iKonto!

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli nie posiadać konta w BNP Paribas. Co z osobami, które kiedyś już były klientami BNP Paribas? Choć regulamin promocji ich nie wyklucza, to sam regulamin iKonta już tak:

Zawarcie Umowy Rachunku przez Internet nie jest możliwe, jeśli wnioskodawca zawarł już wcześniej inną umowę z Bankiem.

Tablet za iKonto w BNP Paribas

Aktualizacja [14.08.2014]: Promocja została oficjalnie zakończona.

Do zgarnięcia tabletu uprawnione są te osoby, które do 31.08.2014 wejdą na stronę promocji, klikną w „otwórz konto w 5 minut” obok wizerunku tabletu i dalej wypełnią wniosek. Do końca września należy aktywować założone właśnie iKonto (przelewem) i wykonać dowolne transakcje kartą debetową na kwotę przynajmniej 400 zł. To tyle!

Bank wyśle tablet do dnia 10 października 2014.

Przez rok 3% wartości transakcji w internecie

Haczyki? Jest jeden. Bank zastrzega, że uczestnik promocji nie wypowie umowy o prowadzenie iKonta w ciągu 12 miesięcy. W innym wypadku będzie zobowiązany zwrócić wartość nagrody, czyli 400 zł.

Zazwyczaj odradzamy wam tego typu promocje, jednak w tym wypadku należy pamiętać o jednej rzeczy – iKonto to jeden z lepszych rachunków na rynku. Oferuje nam 3% zwrotu od wartości transakcji opłaconych przez PayU. Promocja zwrotu 3% będzie trwać przynajmniej do czerwca, więc w zasadzie przez cały rok możemy dodatkowo sporo zyskać (do 50 zł miesięcznie!).

Więcej o promocji pisaliśmy w czerwcu – tam również znajdziecie informacje o opłatach (a raczej jak się ich pozbyć) za utrzymanie konta i kartę.

Najczęściej zadawane pytania

Ze względu na sporą ilość pytań w komentarzach – przygotowaliśmy odpowiedzi, na najważniejsze z nich ;)

Ile kosztuje iKonto i karta?

iKonto może być darmowe, jeśli tylko wpłynie na nie łącznie 1000 zł w danym miesiącu (w innym przypadku: 9 zł). Wpływ ten nie musi być wpływam pensji – można przelewać sobie środki z innego, własnego konta, a po wpływie – przelewać z powrotem. Jeśli chodzi o kartę – jest ona bezpłatna, jeśli wydamy w danym miesiącu (w dowolny sposób) 200 zł (w innym przypadku: 6 zł).

Czy mogę zamknąć kartę lub konto po otrzymaniu tabletu?

Regulamin zabrania zamknięcia iKonta przed upływam 12 miesięcy (bank chciałby 400 zł za tablet, który wygraliśmy), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamknąć samą kartę płatniczą. Zgodnie z regulaminem promocji wystarczy przecież wydać 400 zł aby zgarnąć tablet – a to co zrobimy dalej, to już nasza sprawa. Warto jednak pamiętać, że karta debetowa do iKonta zwraca 3% wartości transakcji, więc utrzymanie jej może się opłacić :)

Czy mogę założyć konto w oddziale lub przez kuriera?

Niestety nie, w promocji mogą brać udział tylko osoby, które złożą wniosek internetowy z dedykowanej strony promocji i konto założą przelewem.

Czy na pewno dostanę tablet?

Oferta BNP Paribas trwa do końca sierpnia (składanie wniosków) bądź do wyczerpania limitów. Z tego względu warto się śpieszyć ze złożeniem wniosku, bo najzwyczajniej w świecie bank może zamknąć stronę promocji i powiedzieć, że tablety się skończyły :) Oczywiście jeśli złożymy wniosek, to tablet mamy zapewniony.

Czy muszę płacić dodatkowe 6 zł za usługę money back?

Nie! Money back (zwrot 3% wartości transakcji internetowych) dla iKonta jest darmowy. Usługa money back o której piszecie w komentarzach i która kosztuje 6zł dotyczy innego konta!

W umowie bank wspomina o ubezpieczeniu karty. Czy coś za to zapłacę?

Nie! Zgodnie z tabelą opłat posiadacze iKonta posiadają darmowe ubezpieczenie do karty płatniczej. Za nic nie płacimy ;)

Podsumowując – co muszę zrobić, aby zgarnąć tablet?

Wystarczy założyć konto z dedykowanej podstrony i do 30.09 wydać kartą 400 zł. Później kartę możemy zastrzec, aby nie płacić za niej opłaty miesięcznej, a samo konto musimy trzymać przez rok – najlepiej przelewając na nie co miesiąc 1000 zł, aby uniknąć opłaty miesięcznej. To tyle :)

To co? Kolejny tablet do kolekcji? :)
PS. Dzięki Kamil za info!

Nie przegap!

Komentarze

 • Podobno BNP nie przedłuży promocji z 3% Moneybackiem.
  Punkt z regulaminu:
  „Promocja (3% Moneyback) trwa od 13 czerwca 2014 roku do 12 czerwca 2015 roku na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i może być odnawiana na niezmienionych warunkach na następujące po sobie 6 miesięczne okresy. W przypadku, gdy Promocja nie zostaje odnowiona na kolejny sześciomiesięczny okres Bank poinformuje o tym Uczestników Promocji na 14 dni przed zakończeniem się bieżącego okresu obowiązywania Promocji poprzez wysyłanie SMS lub poprzez system bankowości elektronicznej Pl@net, lub poprzez zamieszczenie informacji w Zestawieniu Transakcji.”

  Termin o poformowanie nas o tym mija dokładnie dzisiaj. Ktoś już może dostał jakaś wiadomość ? :)

  Patryk Odpowiedz
 • Patryk, nikt, dlatego też czekam z artykułem nt. temat. Inna sprawa, że BNP akurat lubi łamać własne regulaminy więc warto jeszcze poczekać kilka dni…

  Michał Odpowiedz
 • Ja wysłałem do nich pytanie w tej sprawie. Odpowiedź: promocja nie będzie przedłużona

  Robert Odpowiedz
 • @admin. Tak też myślałem, ale po prostu chciałem o tym przypomnieć. Chociaż teraz widzę, że admin czuwa nad nami i pamięta o tym punkcie :D

  Patryk Odpowiedz
 • czyli po 12 czerwca mozna zlikwidować karte bo już się nie przyda (mozna to zrobic przez Internet?) a od września mozna zamykać konto?

  KayleR Odpowiedz
 • Szanowny Kliencie,

  Uprzejmie informujemy, że Promocja Money-back dla posiadaczy kart debetowych wydanych przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. do rachunku iKonto – Konta Dobrze Dobranego otwartego przez Internet, zostaje przedłużona do 12 grudnia 2015 r. zgodnie z pkt. 3 Regulaminu Promocji.

  lolekanabolek Odpowiedz
 • ooo! to swietnie :D a dotyczy to wszystkich?

  koles Odpowiedz
 • wszystkich bo ja tez maila dostalem :)

  koles Odpowiedz
 • Czyli rozumiem, że w tym miesiącu mogę spokojnie wykonywać transakcje i nie muszę się spieszyć do 12 czerwca skoro promocja została przedłużona :)

  Łukasz Odpowiedz
 • tez tak mysle!
  no to bawimy sie dalej :D

  koles Odpowiedz
 • Pobrało komuś z Was opłatę za prowadzenie konta? Zapomniałem przelać 1000zł w kwietniu i do dzisiaj nic nie pobrało.

  Arek Odpowiedz
 • koles,
  jakoś nie mam pomysłu na to konto, i trochę leży odłogiem :(
  sklepy w których kupuję nie akceptują payu a na allegro wiadomo :(
  czekam tylko aż to promo się skończy i konto do piachu!

  zennhorst Odpowiedz
 • A właściwie to kiedy najszybciej można zamknąć to ikonto z tabletem ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Już dojrzałem 12m. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A ja jakoś na pasiaka nie narzekam. Tablet dał (po czasie, ale dał), pieniądze wypłaca zawsze w terminie (w przeciwieństwie do WuBeKa) i już nie mogę się doczekać tych za maj.
  Dodatkowo przedłużył promo do końca roku!

  metyl Odpowiedz
 • ktoś już przerabiał zamkniecie karty? Czy można zamknąć karte przed upływem 12 miesięcy? i jak to technicznie zrobić aby nie załapać się na opłaty za niewyrobienie 200 zł w którymś miesiącu? Czy zastrzezenie wystarczy?

  lol7 Odpowiedz
 • zastrzeżenie przez infolinie wystarcza. Brak opłat.
  Kiedy najwcześniej można złożyć dyspozycję zamknięcia konta żeby spełnić warunki ?

  padre Odpowiedz
 • Zgodnie z regualminem nie można wypowiedzieć umowy konta przez 12 mies od założenia. Więc żeby być w 100% pewnym o spełnieniu warunków wypowiedzenie można zlożyć na nastepny dzień po tych 12 miesiącach – ja tak pewnie zrobie.
  W jednej z opcji zastanawiałem się czy nie możnaby złozyć wypowiedzenia niecałe 30 dni przed upływem 12 miesiecy (zgodnie z regulaminowym miesięcznym terminem wypowiedzenia) ale doszedłem do wniosku, że lepiej nie ryzykować.

  lol7 Odpowiedz
 • Czyli dzień po tym jak minie rok od założenia konta można wypowiadać rachunek?
  Konta pewnie większość zakładała w sierpniu 2014 roku, więc za chwile zacznie się falowe zamykanie rachunków :)

  Bart Odpowiedz
 • ponieważ jedynym warunkiem utrzymania bezpłatności tego konta jest wpływ więc ja na razie konto zostawiam bo nie chce mi się gonić do placówki :D

  paolo Odpowiedz
 • 1 30 31 32

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy