Kto jeszcze nie założył Konta Optymalnego ze zwrotami za transakcje kartą do 300 zł rocznie? Od dzisiaj otwarcie tego rachunku jest jeszcze bardziej opłacalne. Wystartowała bowiem powtórka promocji, która ostatnio wyprzedała się w kilka dni – do zgarnięcia mamy dodatkowe 100 zł premii w gotówce. Razem: łatwe 400 zł :)

Premia 400 zł za założenie Konta Optymalnego

100 zł premii na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas, ale tylko względem ostatnich kilku miesięcy. Wystarczy, że nie posiadaliśmy konta osobistego w tym banku w ciągu 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku – i w promocji możemy wziąć udział.

Co, jeśli mieliśmy konto wcześniej i zostało zamknięte? Jak najbardziej możemy skorzystać z promocji. A jeśli mamy konto w BGŻOptima? Również tak – tam obowiązuje inna umowa ramowa, a sam rachunek jest kontem oszczędnościowym, a nie osobistym (RORem).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to nie pozostaje nam nic innego, jak zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (akceptując przy tym wszystkie zgody), a następnie złożyć wniosek o konto z wygenerowanego dla nas linku. Czas na rejestrację mamy do 31.08, natomiast na podpisanie umowy (przez wizytę kuriera) – do 15.09.2017. Warto jednak zaznaczyć, że pula promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk i po przekroczeniu tej liczby możliwość rejestracji zostanie wstrzymana. Warto więc złożyć wniosek jak najszybciej – poprzednia (identyczna) promocja zakończyła się po 5 dniach!

Co dalej? Po podpisaniu umowy musimy spełnić dwa proste warunki. Po pierwsze – zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy ze swojego rachunku w tym samym banku (dlatego najlepiej wykonać przelew ze swojego konta w innym banku) . Po drugie – wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł w punktach handlowo-usługowych (nie ma więc gwarancji, że transakcje w internecie zostaną zaliczone).

Powyższe warunki musimy spełnić dwukrotnie: we wrześniu i w październiku 2017. Jeśli nam się to uda, to do 15.11 zostaniemy poproszeni mailowo o uzupełnienie danych do odbioru premii. Będziemy mieć na to czas do 27.11.2017. Same nagrody zostana przekazane do 30.11.2017 w postaci przelewu na konto 100 zł.

Dodatkowe 300 zł w formie moneybacku

Oprócz premii na start BGŻ BNP Paribas oferuje również premię za transakcje kartą. Osoby składające wniosek o Konto Optymalne do 31.08.2017 automatycznie przystępują do trwającej 12 miesięcy promocji, w której bank oddaje nam 2% wartości transakcji kartą. Do zdobycia mamy nie więcej niż 25 zł miesięcznie, co daje maksymalne 300 zł rocznie.

Szczegóły oferty z 2-procentowym zwrotem w majowym prześwietleniu Konta Optymalnego.

Na koniec dodam, że prowadzenie Konta Optymalnego jest bezpłatne. Co ciekawe nie zapłacimy ani grosza za korzystanie z karty debetowej. No chyba, że zapragniemy wypłacić pieniądze z bankomatu – bank wycenia tego typu transakcje na 5 zł. Na szczęście są zwolnienia – za darmo wyciągniemy środki z urządzeń własnych banku oraz Planet Cash. Za darmo wypłacimy również pieniądze za granicą, o ile znajdziemy bankomat Global ATM Alliance.