Wystartował prosty konkurs ING Banku Śląskiego z całkiem pokaźną pulą nagród. Każdy, kto zgłosi wykonanie minimum trzech transakcji mobilną kartą MasterCard i odpowie na pytanie konkursowe może wygrać bony do empiku o wartości 50 zł lub 100 zł.


Konkurs ING MasterCard w telefonie

Aby skorzystać z konkursu należy być posiadaczem karty płatniczej MasterCard w telefonie wydanej przez ING Bank Śląski. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby kartę dopiero wyrobić – należy tego dokonać po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej banku (co wymusza posiadanie konta osobistego, które aktualnie daje 100 zł premii na start). Do 28.12.2017 wyrobienie i posiadanie karty mobilnej jest całkowicie bezpłatne.

Co dalej? Konkurs polega na spełnieniu dwóch warunków. Po pierwsze – wykonaniu od 3 do 5 transakcji mobilnych na dowolne kwoty. Po drugie – na odpowiedzi na pytanie: jak płatności Mastercard w telefonie ułatwiły Ci życie?

Ponieważ konkurs podzielony jest na 6 tygodniowych etapów możemy brać w nim udział sześciokrotnie – za każdym razem zgłaszając nowe transakcje z danego tygodnia oraz nową odpowiedź na pytanie konkursowe. Potrzebne nam do tego będzie specjalne konto na stronie mastercardwtelefonie.pl. Warto dodać, że bank wymaga od nas zachowania potwierdzenia transakcji (w formie papierowej lub elektronicznej).

Konkurs trwa do 20.08.2017. Oznacza to, że do tego dnia możemy zgłaszać swoje transakcje konkursowe z danego tygodnia. Zależnie od wykonanych transakcji (3-4 lub od 5 w górę) do zgarnięcia mamy jeden z bonów do empiku o wartości 50 zł lub 100 zł. Organizator przewidział całkiem sporą pulę – 6 x 1120 nagród II stopnia oraz 6 x 185 nagród I stopnia.

Jeśli komisja konkursowa nagrodzi nasze zgłoszenie (kierując się oryginalnością, pomysłowością, kreatywnością oraz słownictwem i stylistyką), to vouchery uzyskamy najpóźniej w ciągu 19 dni od zakończenia danego etapu. Vouchery będą ważne do końca roku.

W ciągu całego konkursu możemy wygrać „tylko” jedną nagrodę I oraz jedną nagrodę II stopnia. Szczegóły konkursu w regulaminie.