Wystartowała kolejna edycja promocji konta firmowego mBiznes konto Standard. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy zgarnąć 100 zł na start oraz kolejne 150 zł za przelew do ZUS. A oprócz tego gwarancję braku opłat przez 24 miesiące od założenia konta ;)

150 + 100 zł za założenie mBiznes konta Standard w mBanku od bankier.pl

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji „150 zł na start” należy być całkowicie nowym klientem firmowym mBanku (według numeru NIP). Zdefiniowane jest to następująco:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która […] posiadała jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 28.02.2017 w Banku.

Jeśli spełniamy ten warunek, to musimy:

 • dokonać rejestracji na stronie promocji (wnioski z innych miejsc nie są premiowane),
 • złożyć wniosek o mBiznes konto Standard poprzez wygenerowany link,
 • wyrazić zgodę na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji
 • w terminie miesiąca od przesłania wniosku zawrzeć umowę (nie później niż do 30.04.2017)
 • w terminie miesiąca od otwarcia konta wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą i/lub przelew poza mBank (nie później niż do 31.05.2017)

To tyle! Organizator promocji, czyli wydawca serwisu bankier.pl, powiadomi nas mailowo o zgarnięciu premii nie później, niż do dnia 30.06.2017. Samo przekazanie premii nastąpi w ciągu 14 dni roboczych, o ile rachunek nie zostanie zamknięty.

Promocja trwa od 13.03 do 31.03.2017 z możliwością przedłużenia. Szczegóły w regulaminie promocji.

100 zł od mBanku

Oprócz 150 zł na start możemy zgarnąć dodatkowe 100 zł bezpośrednio w promocji mBanku. Tu, oprócz bycia nowym klientem, będzie konieczne również wykonanie przynajmniej jednego przelewu do ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Jeśli spełnimy ten warunek, to otrzymamy 100 zł premii w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Zakładając konto w promocji automatycznie załapiemy się również na dodatkowe profity:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł przez 24 miesiące,
 • nielimitowane darmowe przelewy internetowe przez 24 miesiące,
 • 0 zł za wydanie karty debetowej oraz brak opłat za prowadzenie przez okres 24 m-cy od dnia
  otwarcia rachunku bieżącego,
 • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK na terenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy,
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy.

Oznacza to, że przez 24 miesiące możemy praktycznie zapomnieć o jakichkolwiek opłatach (uważając jedynie na bankomaty). Później konto może nas kosztować 9 zł, ale opłaty pozbędziemy się wykonując przelew do ZUS. Jeśli zechcemy korzystać z karty debetowej to ta może nas kosztować 5 zł, ale wydanie 500 zł sprawi, że opłaty nie będzie. Darmowe wypłaty z bankomatów dostępne będą w urządzeniach własnych mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZWBK. O ile oczywiście mBank nie zmieni do tego czasu tabeli opłat.

Gdzie jest haczyk? W porównaniu do promocji dla „zwykłych” klientów osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą rozliczyć się z premii. Realnie możemy więc zarobić nieco mniej – od dochodu, o ile go mamy, płacimy zazwyczaj 18% podatku (zależnie od wybranej formy).