mBank: łatwe 150 zł na start i 100 zł za przelew do ZUS za założenie mBiznes konta Standard

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja promocji konta firmowego mBiznes konto Standard. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy zgarnąć 100 zł na start oraz kolejne 150 zł za przelew do ZUS. A oprócz tego gwarancję braku opłat przez 24 miesiące od założenia konta ;)

150 + 100 zł za założenie mBiznes konta Standard w mBanku od bankier.pl

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji „150 zł na start” należy być całkowicie nowym klientem firmowym mBanku (według numeru NIP). Zdefiniowane jest to następująco:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która […] posiadała jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 28.02.2017 w Banku.

Jeśli spełniamy ten warunek, to musimy:

 • dokonać rejestracji na stronie promocji (wnioski z innych miejsc nie są premiowane),
 • złożyć wniosek o mBiznes konto Standard poprzez wygenerowany link,
 • wyrazić zgodę na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji
 • w terminie miesiąca od przesłania wniosku zawrzeć umowę (nie później niż do 30.04.2017)
 • w terminie miesiąca od otwarcia konta wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą i/lub przelew poza mBank (nie później niż do 31.05.2017)

To tyle! Organizator promocji, czyli wydawca serwisu bankier.pl, powiadomi nas mailowo o zgarnięciu premii nie później, niż do dnia 30.06.2017. Samo przekazanie premii nastąpi w ciągu 14 dni roboczych, o ile rachunek nie zostanie zamknięty.

Promocja trwa od 13.03 do 31.03.2017 z możliwością przedłużenia. Szczegóły w regulaminie promocji.

100 zł od mBanku

Oprócz 150 zł na start możemy zgarnąć dodatkowe 100 zł bezpośrednio w promocji mBanku. Tu, oprócz bycia nowym klientem, będzie konieczne również wykonanie przynajmniej jednego przelewu do ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Jeśli spełnimy ten warunek, to otrzymamy 100 zł premii w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Zakładając konto w promocji automatycznie załapiemy się również na dodatkowe profity:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł przez 24 miesiące,
 • nielimitowane darmowe przelewy internetowe przez 24 miesiące,
 • 0 zł za wydanie karty debetowej oraz brak opłat za prowadzenie przez okres 24 m-cy od dnia
  otwarcia rachunku bieżącego,
 • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK na terenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy,
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy.

Oznacza to, że przez 24 miesiące możemy praktycznie zapomnieć o jakichkolwiek opłatach (uważając jedynie na bankomaty). Później konto może nas kosztować 9 zł, ale opłaty pozbędziemy się wykonując przelew do ZUS. Jeśli zechcemy korzystać z karty debetowej to ta może nas kosztować 5 zł, ale wydanie 500 zł sprawi, że opłaty nie będzie. Darmowe wypłaty z bankomatów dostępne będą w urządzeniach własnych mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZWBK. O ile oczywiście mBank nie zmieni do tego czasu tabeli opłat.

Gdzie jest haczyk? W porównaniu do promocji dla „zwykłych” klientów osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą rozliczyć się z premii. Realnie możemy więc zarobić nieco mniej – od dochodu, o ile go mamy, płacimy zazwyczaj 18% podatku (zależnie od wybranej formy).

Nie przegap!

Komentarze

 • Orange finanse też promuje konta dla firm – może wpis by się przydał
  https://www.orangefinanse.pl/moneyback_firmowe.phtml

  zenek64 Odpowiedz
  • dzięki!

   Na szybko widzę, że gorsze warunki – nie mogło zabraknąć faktury na rzecz Orange :-)

   Michał
 • szkoda ze nie obejmuje przelewów do krus:(

  kihh Odpowiedz
 • Tylko kto zakłada konto firmowe na 2 lata ?! Po zakończeniu promocji każdy przelew płatny. Do nie dawna była nawet opłata miesięczna za prowadzenie konta. W zasadzie konto tylko do obsługi ZUS i US, wszelkie inne płatności lepiej robić przez konto prywatne (tylko, że to nie zawsze jest możliwe). Moim zdaniem, jeśli ktoś naprawdę szuka konta dla firmy (czyli na dłużej), to niech lepiej skorzysta z promocji Alior Banku i zgarnie 1500zł (oczywiście nie każdy wyciągnie max – ale sumarycznie warunki są uważam sporo lepsze).

  [email protected] Odpowiedz
  • @be łykasz wisienkę i idziesz dalej – tak jak z kontami prywatnymi nie opłaci się w jednym jedynym banku mieć konta KK i lokat ja akurat mam konto firmowe na stałe w IDEA a od czasu do czasu skaczę sobie do innych (Teraz do Nesta, INGa i może do OF też)

   zenek64
  • Premia i do przodu ;-)

   Choć dodam, że w mBanku łatwo się pozbyć opłaty za przelewy – mi dwukrotnie niemal od ręki dali pakiet 180 darmowych przelewów na rok. Wystarczy złożyć dyspozycję.

   Michał
  • @Michał-jak nie mialem jeszcze konta firmowego to teraz zalozyc w mbanku a w kwietniu- maju Alior ibiznes 1500 zl, czy jest jednak cos co wyklucza?Ja nie widze tu problemu.

   rw8888
 • Jeśli mam konto firmowe w ing i tam dokonuję przelewy do ZUS to czy nie będzie żadnego problemu jeśli wykonam jeden przelew z mbanku?
  Czy gdziekolwiek to powinienem zgłosić czy po prostu- robię jeden przelew a następnie kontynuuję z ING?

  Paweł Odpowiedz
 • Dzięki za odpowiedź…

  Paweł Odpowiedz
 • Mam zamiar założyć firmę i swoje pierwsze konto właśnie w tej promocji.
  Zgarnąć 100 i od kolejnego miesiąca w ideabanku 50zł (zus+wpłata 1000zł wpłatomatem). Niestety w aliorze nie dam rady wycisnąć więcej niż 35zł. Polecacie jakąś inną ścieżkę zakładania kont firmowych dla wisienek? Wcześniej żadnego nie miałem. Będę płacił tylko składkę zdrowotną ~300zł.

  amadeusz mocart Odpowiedz
  • W zasadzie jest teraz tylko Alior, Idea Bank i mBank – co komu bardziej pasuje. W mBanku prawdopodobnie najłatwiej na start – później Idea.

   Michał
 • Czy ktoś otrzymał do 30.06 emaila od Bankier.pl o przyznaniu premii 150zł? Wziąłem udział w tej promocji, założyłem konto pod koniec marca,warunki spełniłem i dostałem 100 zł od mBanku 25 maja. Ale nie otrzymałem emaila od Bankiera… W jaki sposób można złożyć reklamację?

  Andy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy