Wystartowała kolejna edycja programu poleceń Citibanku. Tym razem obecni posiadacze kart kredytowych mogą zgarnąć 150 zł za skuteczne polecenie karty nowemu klientowi. Nowi otrzymają natomiast smartfon LG K3 lub K10 – o ile spełnią warunki promocji.

150 zł + smartfon LG za polecenie karty kredytowej Citibank

Smartfon LG K3 i 150 zł po spełnieniu łatwych warunków

Aby zostać polecający w programie nie trzeba spełniać żadnych skomplikowanych warunków. Wystarczy posiadać dowolną główną kartę kredytową Citibanku oraz wypełnić specjalny formularz, w którym podamy nasze dane oraz dane rekomendowanego klienta.

A co zrobić musi nowy klient? Przede wszystkim spełnić podstawowy wymóg, jakim jest nieposiadanie żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Jeśli spełniamy ten warunek i zostaniemy uprzednio poleceni, to po otrzymaniu karty konieczne będzie spełnienie jednego z dwóch warunków w celu otrzymania telefonu.

Smartfon LG K3 LTE Dual Sim o wartości 320 zł otrzymają te osoby, które zalogują się do Citibank Online/Citi Mobile i wydadzą kartą min. 500 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Smartfon LG K10 LTE Dual Sim o wartości 525 zł otrzymają natomiast nowi klienci, którzy dodatkowo rozłożą tego typu wydatek na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” (lub dowolny, inny wydatek o wartości 500 zł lub dodatkowy limit kredytowy o wartości min. 1000 zł).

Czy warto zgarnąć droższą z nagród? Prawdopodobnie nie. Prowizja za rozłożenie transakcji na raty wynosi, zgodnie z tabelą opłat, od 0 do 20% (czyli nawet 100 zł), a bank pobiera dodatkowo 20 zł miesięcznie za obsługę spłat. Oznacza to, że rozłożenie na raty tak niskiej kwoty nie jest zbyt opłacalne. Wersja z tańszym telefonem jest więc dużo wygodniejsza – zero dodatkowych opłat i prowizji (oczywiście o ile wybrana zostanie karta Citi Simplicity).

A jak z nagrodą dla polecającego? Tu do zdobycia jest 150 zł za każdą poleconą osobę, która spełni powyższe warunki, ale nie więcej niż za 5 osób.

Promocja trwa do 31.07.2017. Szczegóły w regulaminie.

Jak połączyć promocje?

Czy jest możliwość połączenia promocji z innymi ofertami Citibanku? Bezpośrednio – nie. Pośrednio – tak. Chodzi o to, że polecając ofertę nowemu klientowi nie może on równocześnie korzystać z programu poleceń (i walczyć o smartfon) i np. o bon o wartości 400 zł w promocji mall.pl czy morele.net. Możliwe jest natomiast wyrobienie sobie karty w jednej z powyższych promocji, a następnie polecenie karty np. współmałżonkowi i zyskanie pakietu 150 zł + smartfon (dla nowego klienta).

Oczywiście nie ma też problemu, aby którąkolwiek z ofert połączyć z najnowszą ofertą konta Citi Priority – tam do zgarnięcia jest aż 400 zł premii!