Smartfon LG K3 lub K10 oraz 150 zł w programie poleceń Citibanku

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja programu poleceń Citibanku. Tym razem obecni posiadacze kart kredytowych mogą zgarnąć 150 zł za skuteczne polecenie karty nowemu klientowi. Nowi otrzymają natomiast smartfon LG K3 lub K10 – o ile spełnią warunki promocji.

150 zł + smartfon LG za polecenie karty kredytowej Citibank

Smartfon LG K3 i 150 zł po spełnieniu łatwych warunków

Aby zostać polecający w programie nie trzeba spełniać żadnych skomplikowanych warunków. Wystarczy posiadać dowolną główną kartę kredytową Citibanku oraz wypełnić specjalny formularz, w którym podamy nasze dane oraz dane rekomendowanego klienta.

A co zrobić musi nowy klient? Przede wszystkim spełnić podstawowy wymóg, jakim jest nieposiadanie żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Jeśli spełniamy ten warunek i zostaniemy uprzednio poleceni, to po otrzymaniu karty konieczne będzie spełnienie jednego z dwóch warunków w celu otrzymania telefonu.

Smartfon LG K3 LTE Dual Sim o wartości 320 zł otrzymają te osoby, które zalogują się do Citibank Online/Citi Mobile i wydadzą kartą min. 500 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Smartfon LG K10 LTE Dual Sim o wartości 525 zł otrzymają natomiast nowi klienci, którzy dodatkowo rozłożą tego typu wydatek na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” (lub dowolny, inny wydatek o wartości 500 zł lub dodatkowy limit kredytowy o wartości min. 1000 zł).

Czy warto zgarnąć droższą z nagród? Prawdopodobnie nie. Prowizja za rozłożenie transakcji na raty wynosi, zgodnie z tabelą opłat, od 0 do 20% (czyli nawet 100 zł), a bank pobiera dodatkowo 20 zł miesięcznie za obsługę spłat. Oznacza to, że rozłożenie na raty tak niskiej kwoty nie jest zbyt opłacalne. Wersja z tańszym telefonem jest więc dużo wygodniejsza – zero dodatkowych opłat i prowizji (oczywiście o ile wybrana zostanie karta Citi Simplicity).

A jak z nagrodą dla polecającego? Tu do zdobycia jest 150 zł za każdą poleconą osobę, która spełni powyższe warunki, ale nie więcej niż za 5 osób.

Promocja trwa do 31.07.2017. Szczegóły w regulaminie.

Jak połączyć promocje?

Czy jest możliwość połączenia promocji z innymi ofertami Citibanku? Bezpośrednio – nie. Pośrednio – tak. Chodzi o to, że polecając ofertę nowemu klientowi nie może on równocześnie korzystać z programu poleceń (i walczyć o smartfon) i np. o bon o wartości 400 zł w promocji mall.pl czy morele.net. Możliwe jest natomiast wyrobienie sobie karty w jednej z powyższych promocji, a następnie polecenie karty np. współmałżonkowi i zyskanie pakietu 150 zł + smartfon (dla nowego klienta).

Oczywiście nie ma też problemu, aby którąkolwiek z ofert połączyć z najnowszą ofertą konta Citi Priority – tam do zgarnięcia jest aż 400 zł premii!

Nie przegap!

Komentarze

 • Do Michał ADMIN. Ze względu na karencję biorę promocyjną BP PAYBACK „Motokartę” za którą mam 230 zł za pkt, po czym zapisuję się do programu poleceń , polecam żonę, która dostaje telefon, a ja 150 zł za polecenie. W międzyczasie oboje przystępujemy do promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” i każde z nas ma premię 400 zł. Czy mogę w ten sposób zrobić robiąc parę pieczeni na jednym rożnie? Z góry dzięki.

  Krak Odpowiedz
 • Wielkie dzięki :-) Jeszcze jedno pytanie do promocji z kontem Citi Priority. Oczywiście wybiorę wariant 5 tyś wpływów i KK , ale czy dla 100 zł na start muszę zdeponować przez pierwszy miesiąc 30 tyś czy jest to niekonieczne i przez cały okres promocji wystarczy wpłacać 5 tyś miesięcznie i tu spełnie zarówno warunek premii 100 zł i bezpłatnego konta plus oczywiście warunki transakcji dla premii moneybacku ?

  Krak Odpowiedz
  • Trzeba spełnić warunek bezpłatności konta, więc KK + „wynagrodzenie” załatwią sprawę :)

   Michał
 • Kiedy można zrezygnować z karty

  Maciej Odpowiedz
 • rozumiem, że można rozłożyć spłatę i następnie od razu spłacić wszystkie raty?
  Tj można zgarnać k10 tylko opłącając prowizję za rozłożone raty?

  tuner5 Odpowiedz
 • Admin dzięki za mejla.
  Zaczyna się fotką j.w i pewnie ładne dziewczyny mają odciągnąć od zdania powyżej zdjęcia.
  3.5% w aplikacji mobilnej Banku Millennium.
  A pod fotką artykuł o programie poleceń Citibanku.
  Możesz rozwinąć temat 3,5% w Millennium?

  rychu75 Odpowiedz
  • Wytłumaczenie jest proste: skopiowałem sobie stary szablon mailingu i… nie zmieniłem tytułu. Przepraszam za pomyłkę :(

   Michał
 • ” i wydadzą kartą min. 500 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.”

  A co jeśli wydam kartą 500 zł w tym samym miesiącu co otrzymam karte.

  sebastian Odpowiedz
  • Masz czas od dnia otrzymania karty do konca drugiego miesiąca kalendarzowego – nie ma znaczenia kiedy dokładnie wydasz 500 zł, jesli bedzie w tym terminie.

   Michał
 • Jest jakiś sposób na wypłatę z karty bez prowizji ? Euronet, zasilenie portfela Di Pocket odpadaja

  MARIUSZ Odpowiedz
 • Admin, a jak rozumiesz ten warunek na otrzymanie droższego telefonu: „-
  dokona Kartą, kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji na kwotę, co najmniej 500 zł i złoży
  dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”? W tym wypadku chyba jedynym „dodatkowym” kosztem są jedynie odsetki bez żadnej prowizji.

  Loki_luk Odpowiedz
  • Ja też mam wątpliwość do tego punktu – tak jest sformułowany jakby to miała być jedna transakcja na min. 500zł. W poprzednim punkcie jest wyraźnie napisane, że chodzi o łączną sumę a tu nie. Jak myślicie?
   Ja też się zastanawiam nad K10 – wliczam, że premia 150zł pójdzie na koszty.
   Czekam jeszcze na odpowiedź od banku bo w oddziale mi powiedziano, że nadal trwa promocja 4000zł w planie Komfort bez kosztów za 20zł / m-c.

   dario
 • Jest już informacja na stronach banku o ofercie przelewu z karty za 20zł miesięcznie. Pytanie tylko, czy można to powiązać z K10.
  Drążę temat…

  dario Odpowiedz
 • Jeżeli ktoś chce LG K10, to podaję szczegóły odnośnie punktu z trzema podpunktami do wyboru.
  1. dyspozycja przelewu w ramach limitu … i plan Komfort – prowizja do 20%, 20zł na miesiąc i drobne odsetki – jest szansa, że 150zł Polecającego pokryje te koszty,
  2. dodatkowy limit i plan Komfort – prowizja do 20%, 30zł/m-c i odsetki – najdroższa wersja
  3. dokonanie jednej (!!!) transakcji na min. 500zł i rozłożenie tego na raty Komfort – nie ma prowizji, nie ma miesięcznych opłat, są tylko odsetki :))))))
  A odsetki można zmniejszyć do groszowych spłacając np. 80% od razu.
  Pogadałem sobie z infolinią i takie mi podali informacje.

  dario Odpowiedz
 • Dodam jeszcze, że na głównej stronie jest promocja zadłużenia o kosztach 20zł/m-c ale nie można tego łączyć. Podejrzewam jednak, że jak się już dostanie kartę to takie coś jest do załatwienia w oddziale w ramach tej promocji. Doradcy dzwonią do lidera i ten daje zielone światło. Ja tak miałem w promocji poleceń 2x300zł gdzie pożyczenie 10k kosztowało … 40zł.

  dario Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was polecał kartę? Czy bank kontaktował się z osobami którym poleciliście kartę?
  Poleciłem kartę prawie 2 tygodni temu i ze strony banku brak kontaktu z poleconym. Przed Świętami polecenie ponowiłem i nadal zero odzewu. Też tak macie?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Ja kontroluję dwa polecenia. Obydwa telefony były, jeden w sobotę. Około dwa dni robocze czekania.

  dario Odpowiedz
 • Czy w tej promocji, polecony musi spełnić warunek 1200 zł netto zarobków i umowa co najmniej 3 miesiące??

  karo141 Odpowiedz
 • Ktoś gdzieś o to pytał czy jeszcze oferują.
  Otóż dzisiaj zaoferowano za wycofanie rezygnacji z karty 10% zwrotu (maks. 200zł) i jeszcze 2000 punktów, czyli około 50zł

  dario Odpowiedz
 • Okazuje się, że ta promocja jest całkiem fajna i prosta.
  Po otrzymaniu karty wystarczy zrobić jedną transakcję na min. 500zł ( jednorazowo). Wtedy po jej zaksięgowaniu pojawia się przycisk „rozłóż na raty”.
  Po akceptacji kwota jest przeniesiona do Planu Spłat Ratalnych Komfort bez żadnej prowizji !!!
  Mi wyliczono roczne odsetki na kwotę poniżej 25zł a można tę kwotę zmniejszyć do kilku złotych spłacając wcześniej np. 75% kwoty. Ważne jednak żeby utrzymywać plan ratalny do otrzymania LG K10.
  Reasumując, polecający ma 150zł a polecony za prosty zabieg telefon za kilka zł. Dziwi mnie, że ta promocja jest taka cicha. :)

  dario Odpowiedz
 • dario dzięki za rozpracowanie tego i za info! :)

  Forest_22 Odpowiedz
 • Witam,
  Pytanie do Michała.
  Czy to 500 zł ma być wydane jednorazowo??
  Chodzi mi o ten tańszy telefon.
  Jest jakiś zapis w regulaminie na ten temat?
  I jeszcze jedno pytanie : kiedy otrzymam 150 zł za polecenie- jak ta osoba dostanie telefon?
  Pozdrawiam
  Marta

  Marta Odpowiedz
 • Ja jeszcze robie jeden myk, gdyz nie potrzebuje nic kupowac na kredyt: kupuje przez internet jakis towar za ponad 500 zl – place przy odbiorze karta simpliciti (oczywiscie zakup rozkladam na raty komfort), po kilku dniach towar oddaje (wszak mam na to 14 dni), pieniazki oddadza mi na inna karte lub do reki, i takim sposobem nie musze szukac na sile wydatkow ponad 500 zl :)

  murderinc Odpowiedz
  • Ale tym sposobem jesteś do tyłu o koszt przesyłki w 1 stronę (podobnie jak sprzedający ten towar).

   Marcin H
  • Niezupelnie … Towar moge oddac (co uczynilem) w jednym z pumktow stacjonarnych. Zreszta odbior tez tam byl. Jedynie co stracilem to wg moich wyliczen w sumie okolo godziny na zakup i zwrot.

   Murderinc
 • A jak jest z tym płaceniem rat? Po prostu przelewacie na kartę daną kwotę raty (w moim przypadku 42,43PLN) w danym miesiącu kalendarzowym?
  I tylko tyle? Tam nic nie wyskoczy z czasem w systemie coś typu: SPŁAĆ RATĘ itp.?

  Forest_22 Odpowiedz
  • Powiedzmy, że masz ratę 42,43zł i zrobiłeś zakupy na 50zł. W momencie wygenerowania wyciągu pojawi Ci się kwota to spłaty w wysokości 92,43zł.
   Jeśli wpłacisz np. 100zł to przy pierwszym nocnym rozliczeniu Twoja karta zostanie spłacona i pojawi się nadpłata 7,57zł. Po następnym nocnym rozliczeniu to 7,57zł zostanie zaksięgowania w poczet planu ratalnego i obniży Ci kapitał do spłaty. Co ciekawe, w następnym dniu następuje korekta odsetek i może się pojawić debet, np. 15gr.
   Jeżeli zrobiłeś zakup na 500zł to warto spłacić pierwszą ratę i nadpłacić np. 200zł, czyli obniżyć zadłużenie do 300zł. Nadal będziesz spełniał warunki promocji, gdyż plan ratalny jest, a będziesz płacił mniejsze odsetki.

   dario
  • dario, ja zrobiłem 1 płatność kartą na 510zł, żeby tak jak pisałeś wcześniej otrzymać nagrodę K10. Po zaksięgowaniu transakcji tak jak pisałeś pojawił się przycisk: „Rozłóż na raty”. Rozłożyłem to kilka dni temu standardowo na 12 rat. I pierwsza rata wyszła mi 42,43zł. Odsetki całkowite na te 12 m-cy wyniosą mi 25,67zł. Czyli pożyczając 510zl mam do oddania 535,57zł. Taniocha :)
   Czyli wracając do pytania: tą pierwszą ratę już mogę spłacić? Bo w harmonogramie spłat ratalnych nie ma określonego dokładnego DNIA MIESIĄCA do spłaty raty tylko sam miesiąc:
   cze 2017
   lip 2017
   sie 2017 itd.

   Forest_22
  • Samej raty nie możesz spłacić. Chyba, że nie masz żadnych innych zakupów. Jeżeli masz już jakiś debecik to musiałbyś zasilić rachunek karty kwotą zakupów (czyli bieżącego zadłużenia) i kwotą raty. Wtedy ta kwota pokrywa dług a nadwyżka przechodzi na spłatę rat. Jednak nie warto, bo taka operacja nie skasuje Ci raty. Kapitał do spłaty zostanie zmniejszony o to co nadpłacisz i nastąpi przeliczenie rat na nowo. Dalej będzie ich tyle samo, tylko będą mniejsze.
   Po prostu poczekaj do pierwszego wyciągu i wtedy spłać to co wskazane będzie na wyciągu i ewentualnie nadpłać. Wtedy będzie jeszcze mniej odsetek w następnych okresach.

   dario
  • Ja właśnie jestem tym przypadkiem, który nie robi innych zakupów tą kartą i tylko spłaca raty z tych pożyczonych 510zł :) Czyli mama rozumieć, że tą ratę czerwcową jak najbardziej mogę teraz spłacić, tak? I wszystko będzie ok?

   Forest_22
  • Poczekaj na dzień generowania wyciągu. Teraz jak wpłacisz to zmniejszysz raty ale ta pierwsza nie zniknie.

   dario
  • Ok, dzięki za pomoc :)

   Forest_22
 • A ja rozlozylem splate na 6 miesiecy to i polowe nizsze odsetki, nawet gdy bede splacac do konca :-) w umowie nie ma sprecyzowanej ilosci rat…

  Murderinc Odpowiedz
  • To chyba bez znaczenia, bo kapitał się procentuje jednakowo, niezależnie od ilości rat. Ale to groszowe sprawy. Ciekawi mnie, kiedy klient otrzyma telefon. Jak na razie mam umowę z kwietnia, transakcja w środku maja, była pierwsza rata, zaraz będzie następna ale cisza o telefonie i nie ma premii za polecenie.
   Czekamy…

   dario
 • Ma znaczenie, bo oprocentowanie jest w skali roku, jakies 10 procent. Wiec przy kredycie o sumie 500 zl rozlozonej na 12 miesiecy odsetki wynosza 50 zl czyli jakies 4 zl na miesiac. Przy 6 miesiacach da nam to 25 zl … Tez 4 zl ba miesiac, ale kapital splacamy szybciej. Wg umowy maja czas na nagrode dla polecajacego w ciagu 3 miesiecy liczonych od miesiaca nastepujacego po miesiacu w ktorym umowa zostala podpisana. A dla poleconego na wydanie telefonu w ciagu 30 dni od poinformowania od przyznaniu nagrody, a na poinformowanie maja rowniez 3 miesiace….

  Murderinc Odpowiedz
  • Tak, to prawda, że dłuższy okres spłat to więcej odsetek. Zakładam jednak, że po otrzymaniu nagrody spłacamy cały dług bo i po co go trzymać. Wtedy nie ma znaczenia czy to 6 rat czy 60. Ale najważniejsze, żeby K10 dotarł.

   dario
 • Dajcie znać, jeśli ktoś dostanie informację o przyznaniu czy wysyłce nagrody

  paabu Odpowiedz
 • no niestety dla emeryta odmowa :/

  lol5 Odpowiedz
 • Nadal nikt nie ma sygnału o przyznaniu nagrody?

  paabu Odpowiedz
 • Polecałem kartę w maju. W połowie czerwca osoba polecona spełniła wymagane warunki do otrzymania premii. Ja nie otrzymałem jeszcze 150 zł za polecenie, a kolega nie ma jeszcze telefonu.

  Krak Odpowiedz
 • Cisza u polecającego i poleconego. Wyjątkowo długo w tej promocji. Teoretycznie jeszcze 18 dni czekania.

  dario Odpowiedz
 • 3 miesiące milczenia banku ale jeszcze teoretycznie 8 dni czekania. Czuję, że bank nawali.

  dario Odpowiedz
 • Mam tak samo – polecilem w kwietniu i ani ja ani polecony nie mamy nagrody :(
  Juz reklamowac? Jak myslicie?

  xx Odpowiedz
  • Trzeba poczekać. Poza tym polecenie w kwietniu to za mało, data umowy też musi być kwietniowa, żeby za tydzień cieszyć się premią. A telefon dopiero za miesiąc.

   dario
  • Tu nie ma co reklamowac. Na to jest umowa, do ktorej maja zastosowanie odpowiednie przepisy prawa cywilnego. Po przekroczeniu terminu wynikajacego z powyzszej umowy pisac przedsadowe wezwanie o wypelnienie jej warunkow z podaniem np 7 dniowego terminu na wywiazanie sie z jej zapisow.

   Murderinc
 • W jaki sposób zdobywacie osobę polecającą (nie mam w gronie znajomych nikogo kto ma kartę w Citi) ?

  Advert Odpowiedz
  • Możesz napisać do admina, on tam ma pewnie kolejkę chętnych albo jak chcesz to do mnie na prubufka(małpa)interia.pl
   Tylko wiedz, że polecający musi znać Twoje imię, nazwisko, mail i nr telefonu

   dario
 • W końcu!
  Polecenie w kwietniu a info o premii dopiero teraz. 4 dni przed końcem terminu. A u poleconego na razie cisza…

  dario Odpowiedz
 • Tak, od tego też zależy premia dla polecającego jak dobrze interpretuję regulamin i ma na to tylko 30 dni. Polecenie końcem kwietnia, transakcja na 500 początkiem maja, od razu rozkład na raty i czekanie 2,5 miesiąca.
  Polecony też już otrzymał info, że do 30 dni otrzyma LG K10.

  dario Odpowiedz
 • Wlasnie ten zapis o przyznaniu nagrody dla polecajacego wg mojej intetpretacji nie koniecznie polega na spelnieniu warunkow otrzymania nagrody przez poleconego. Ale tak czy inaczej ja musze w takim razie czekac jeszcze miesiac ?

  Murderinc Odpowiedz
 • Potwierdzam, 28 lipca wskoczyły wiadomości na skrzynki o przyznaniu nagród dla polecającego i poleconego.

  paabu Odpowiedz
 • K10 już od kilku dni u poleconego a 150zł u mnie.
  Koszty uzyskania telefonu przez poleconego to niecałe 10zł i nie trzeba wydawać tysięcy złotych.
  Super promocja, prosta ale trzeba było długo czekać.

  dario Odpowiedz
 • Prośba o podpowiedź ze strony osób, które skorzystały z polecenia w wersji z planem ratalnym:
  1. czy nadpłatę należy zrobić po prostu przelewając odpowiednio większą kwotę na rachunek karty? czy też należy posłużyć się narzędziem „Częściowa/całkowita spłata” dostępnym na Citionline? ta druga opcja przelicza pozostałe raty w oparciu o deklarowaną kwotę nadpłaty – np spłacając PLN 500 wylicza 5 pozostałych rat na kilka groszy każda :)
  2. jakie wersje kolorystyczne LG K10 otrzymaliście / otrzymali poleceni?
  Dzięki!

  Stef Odpowiedz
 • 2. czarny albo blisko czarnego
  1. wybacz, ale nie rozumiem pytania.
  Częściowa/całkowita spłata jest chyba dostępna tylko dla tych co mają ror i kartę.

  dario Odpowiedz
  • @dario: dzięki!

   ad. 2 może niepotrzebnie kombinuję ;) w CitiOnline mam przy tej transakcji taki „kalkulatorek” pod nazwą”Wcześniejsza częściowa / całkowita spłata Planu Spłat Ratalnych” – tam mogę wpisać kwotę wcześniejszej spłaty i pokazuje się symulacja nowych/niższych rat; i po prostu się zastanawiam czy nie wystarczy nadpłacić konkretnej kwoty na indywidualny rachunek karty… ROR w Citi nie mam…

   Stef
 • Jeśli na wyciągu masz wyliczoną kwotę np. 100zł, z czego 77 zł za płatności a 23 zł za ratę z odsetkami, to wpłacając np. 120zł po pierwszym nocnym przetwarzaniu będziesz miał spłacone 100zł i nadpłatę 20zł a po następnym nocnym przetwarzaniu ta nadpłata zostanie zaksięgowana w plan ratalny który zostanie przeliczony a prognozowane raty się obniżą. Co ciekawe, po tej drugiej operacji u mnie naliczono na rachunku karty -10gr jako korektę odsetek. Warunek przed nadpłatą jest taki, że nie zrobisz nowych zakupów przed zaksięgowaniem bo wtedy nadpłata na karcie idzie w to zadłużenie.

  dario Odpowiedz
  • Chyba po prostu poczekam na nagrodę i wtedy spłacę całość, bo kwota odsetek to w sumie kilkanaście złotych, a boję się, że majstrując przy nich coś zepsuję ;)

   Raz jeszcze dzięki, Dario!

   Stef
 • Czy ktoś kto polecał kartę w maju, a polecony spełnił warunki w czerwcu otrzymał premię za polecenie, a polecony telefon ?

  Krak Odpowiedz
  • Podpinam się do kolegi, wiadomość o przyznaniu premii i telefonu powinna być do końca sierpnia. Ktoś jest w podobnej sytuacji?

   Mariusz
  • Tak, ja dostalem lg tydzien temu, a wiadomosc o jegoprzyznaniu otrzymalem w polowie sierpnia – w tym samym czasie na rachunek polecajacego wplynelo 150 zl

   Murderinc
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy