Trwa bardzo prosta Wymarzonego Konta Osobistego. W zamian za otwarcie tego rachunku i wykonanie płatności na kwotę 50 zł zgarniemy dwa bilety do Cinema City.

2 bilety do Cinema City za Wymarzone Konto Osobiste - Raiffeisen Polbank

Bilety do Cinema City za wydanie 50 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w Raiffeisen Polbank od 15.09.2016. Oprócz tego wymagane jest złożenie wniosku z dedykowanej strony promocji, wyrobienie karty MasterCard Debit oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej do celów związanych z realizacją promocji.

Co dalej? Po podpisaniu umowy o konto musimy aktywować kartę debetową i utrzymać ją aktywną przynajmniej do 31.12.2017. Oprócz tego konieczne jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 50 zł w terminie miesiąca od dnia otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego. Bank zastrzega, że nie będzie brał pod uwagę transakcji dokonanych w kasynach, loteriach, totalizatorach i u bukmacherów.

Nagroda w postaci dwóch kodów uprawniających do wymiany na bilety 2D w sieci kin Cinema City zostanie przekazana SMSem do 31.01.2018. Warto jednak wiedzieć, że liczba nagród wynosi 3000 sztuk – dlatego warto się śpieszyć. Kto pierwszy, ten lepszy!

Ile kosztuje Wymarzone Konto Osobiste?

Wymarzone Konto Osobiste jest rachunkiem bezpłatnym. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową MasterCard – 6 zł miesięcznie. Bank oferuje nam w zamian darmowe wypłaty z bankomatów i ubezpieczenie Cyber Pomoc.

Warto tu dodać, że kartę można później zamknąć albo wymienić na Visa. Ta jest bezpłatna jeśli wykonamy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Wypłaty z bankomatów – 6 zł (oprócz darmowych wypłat z sieci Euronet i urządzeń własnych). Oczywiście kartę MasterCard na Visa możemy wymienić dopiero od 1.01.2018 – inaczej nagroda w promocji przepadnie.