Raiffeisen: bilety do Cinema City za otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego

Zakończona

Trwa bardzo prosta Wymarzonego Konta Osobistego. W zamian za otwarcie tego rachunku i wykonanie płatności na kwotę 50 zł zgarniemy dwa bilety do Cinema City.

2 bilety do Cinema City za Wymarzone Konto Osobiste - Raiffeisen Polbank

Bilety do Cinema City za wydanie 50 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w Raiffeisen Polbank od 15.09.2016. Oprócz tego wymagane jest złożenie wniosku z dedykowanej strony promocji, wyrobienie karty MasterCard Debit oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej do celów związanych z realizacją promocji.

Co dalej? Po podpisaniu umowy o konto musimy aktywować kartę debetową i utrzymać ją aktywną przynajmniej do 31.12.2017. Oprócz tego konieczne jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 50 zł w terminie miesiąca od dnia otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego. Bank zastrzega, że nie będzie brał pod uwagę transakcji dokonanych w kasynach, loteriach, totalizatorach i u bukmacherów.

Nagroda w postaci dwóch kodów uprawniających do wymiany na bilety 2D w sieci kin Cinema City zostanie przekazana SMSem do 31.01.2018. Warto jednak wiedzieć, że liczba nagród wynosi 3000 sztuk – dlatego warto się śpieszyć. Kto pierwszy, ten lepszy!

Ile kosztuje Wymarzone Konto Osobiste?

Wymarzone Konto Osobiste jest rachunkiem bezpłatnym. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową MasterCard – 6 zł miesięcznie. Bank oferuje nam w zamian darmowe wypłaty z bankomatów i ubezpieczenie Cyber Pomoc.

Warto tu dodać, że kartę można później zamknąć albo wymienić na Visa. Ta jest bezpłatna jeśli wykonamy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Wypłaty z bankomatów – 6 zł (oprócz darmowych wypłat z sieci Euronet i urządzeń własnych). Oczywiście kartę MasterCard na Visa możemy wymienić dopiero od 1.01.2018 – inaczej nagroda w promocji przepadnie.

Nie przegap!

Komentarze

 • czyli tak czy tak opłata 6zł za karte będzie wiec do grudnia wyjdzie 12 zł….

  Mateusz Odpowiedz
 • W czasie gdy banki znow zaczely rozdawac solidne premie rzedu 700zl za prowadzenie konta to oferta rajfka jest kuriozalna. Aczkolwiek moze trafi do klienta ktory ceni prostote oferty.

  Łukasz Odpowiedz
 • Nie sądziłem że kiedyś to napiszę ale ….. – konkurencyjny bank daje to samo za doładowanie telefonu z aplikacji mobilnej inny bank za wzięcie dodatkowej KK dla znajomego więc oferta raiff jest tragicznie słaba.

  zenek64 Odpowiedz
  • Generalnie jeśli ktoś chce założyć to konto – to warto skorzystać. Innych powodów nie widzę :)

   Michał
  • Admin Michał a czy to konto ma coś ekstra (nie wiem jakieś KO lokatę na wejście lub jakikolwiek inny powód) dla którego je warto założyć ??

   zenek64
  • Gówno i tyle. Nie wiem po co Admin pisze o tym. Pozostaje tajemnicą opłata za kartę , ale to pewnie się wyjaśni.

   cykor
  • @cykor
   „Nie wiem po co Admin pisze o tym” — no odpowiedział: „jeśli ktoś chce założyć to konto – to warto skorzystać”.
   Trzeba przyznać,że promocja jest kuriozalna…

   @zenek64
   „a czy to konto ma coś ekstra”
   — jeszcze nie tak dawno była to dożywotnia gwarancja bezpłatności konta i 3 zł/mc za kartę, wprawdzie dla nas 3 zł/mc to za dużo, ale trzeba przyznać, że dla przeciętnego Kowalskiego może to być akceptowalna kwota (za nie przejmowanie się zmianami w toip).
   Obecnie jedyne, co mi przychodzi do głowy, to apka dająca możliwość zbliżeniowych wypłat bankomatowych telefonem (trzeba przyznać, że to wygodniejsze, niż Blik).

   Don Quijote de la Mancha
  • @ zenek64, mam to konto od czasu sławetnej promocji KWC 4% bez limitu. I tak sobie zwyczajnie jest. Czasem korzystam właśnie z KO, które aktualnie z bonusem ma 2,2%, karty do niego nigdy nie miałem. Nie raz się przydaje. Jednak zgodzę się z innymi, dziś ta promocja dla nowych woła o pomstę do nieba :)

   jacck
 • Austriacki kapitał żyje w przekonaniu, że dwa bilety do kina dla Polaka to musi być mega wypas.

  ulokowany Odpowiedz
 • dawno się tak nie uśmiałem. Myślę, że jak już ktoś wymyśla takie promocje to lepiej jakby nic nie robił. Przynajmniej nie narażałby się na pośmiewisko.

  lalala Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy