Po prawie dwóch miesiącach przerwy wraca do nas świetne promocja Toyota Bank! Znów możliwe jest bowiem kupno groupona, dzięki któremu zgarniemy 10% cashbacku miesięcznie od dowolnych zakupów. Łącznie do zdobycia jest 300 zł w ciągu pół roku!

Cashback 10% przez 6 miesięcy

Regulamin promocji jest niemal identyczny jak w poprzedniej edycji. Z promocji wykluczone są osoby, którzy zostały już wcześniej klientami Toyota Bank (przed 14.01.2014) i/lub korzystają z pierwszej edycji promocji lub z promocji 8% mniej za paliwo.

Oprócz powyższego zasady promocji są niezwykle proste. Należy bowiem zakupić groupona (5 zł), złożyć wniosek internetowy o konto, a następnie w każdym z najbliższych 6 miesięcy (od lutego do lipca) dokonać minimum 4 transakcji bezgotówkowych.

Toyota Bank: 10% cashbacku

50 zł miesięcznie za 4 transakcje

Jeśli spełnimy ten warunek – za każdy miesiąc Toyota Bank wypłaci nam 10% cashbacku od transakcji bezgotówkowych, przy czym nie więcej niż 50 zł miesięcznie. W praktyce wydanie 500 zł dla większości z nas nie będzie stanowiło problemu, zwłaszcza przy tak wysokim zwrocie. Odjąć tu należy jeszcze 2,5 zł opłaty miesięcznej – o ile nie wydamy kartą 1000 zł, jednak i tak 47,5 zł miesięcznie to całkiem sporo, jak na tak proste warunki.

Warto też zauważyć, że do regulaminu trafił dodatkowy punkt ograniczający wydatki:

Z Promocji wyłączone są następujące transakcje: […]
e) wykonywane w internecie lub punktach usługowo-handlowych, umożliwiające opłacanie rachunków za prąd, gaz, czynsz, telefon i inne stałe zobowiązania

Oznacza to, że tym razem nie skorzystamy już z aplikacji Sprytny Bill.

Podsumowując – Toyota Bank reaktywowała świetną promocję w postaci II edycji. Ten, kto się nie załapał w listopadzie, ma dużą szansę na niezły zysk teraz – w czasach, kiedy 1-3% cashbacku to już dużo. Promocja ograniczona jest do maksymalnej liczy 2000 osób. Szczegóły w regulaminie promocji.