Wraca rewelacyjna promocja Toyota Bank: 300 zł za otwarcie konta!

Po prawie dwóch miesiącach przerwy wraca do nas świetne promocja Toyota Bank! Znów możliwe jest bowiem kupno groupona, dzięki któremu zgarniemy 10% cashbacku miesięcznie od dowolnych zakupów. Łącznie do zdobycia jest 300 zł w ciągu pół roku!

Cashback 10% przez 6 miesięcy

Regulamin promocji jest niemal identyczny jak w poprzedniej edycji. Z promocji wykluczone są osoby, którzy zostały już wcześniej klientami Toyota Bank (przed 14.01.2014) i/lub korzystają z pierwszej edycji promocji lub z promocji 8% mniej za paliwo.

Oprócz powyższego zasady promocji są niezwykle proste. Należy bowiem zakupić groupona (5 zł), złożyć wniosek internetowy o konto, a następnie w każdym z najbliższych 6 miesięcy (od lutego do lipca) dokonać minimum 4 transakcji bezgotówkowych.

Toyota Bank: 10% cashbacku

50 zł miesięcznie za 4 transakcje

Jeśli spełnimy ten warunek – za każdy miesiąc Toyota Bank wypłaci nam 10% cashbacku od transakcji bezgotówkowych, przy czym nie więcej niż 50 zł miesięcznie. W praktyce wydanie 500 zł dla większości z nas nie będzie stanowiło problemu, zwłaszcza przy tak wysokim zwrocie. Odjąć tu należy jeszcze 2,5 zł opłaty miesięcznej – o ile nie wydamy kartą 1000 zł, jednak i tak 47,5 zł miesięcznie to całkiem sporo, jak na tak proste warunki.

Warto też zauważyć, że do regulaminu trafił dodatkowy punkt ograniczający wydatki:

Z Promocji wyłączone są następujące transakcje: […]
e) wykonywane w internecie lub punktach usługowo-handlowych, umożliwiające opłacanie rachunków za prąd, gaz, czynsz, telefon i inne stałe zobowiązania

Oznacza to, że tym razem nie skorzystamy już z aplikacji Sprytny Bill.

Podsumowując – Toyota Bank reaktywowała świetną promocję w postaci II edycji. Ten, kto się nie załapał w listopadzie, ma dużą szansę na niezły zysk teraz – w czasach, kiedy 1-3% cashbacku to już dużo. Promocja ograniczona jest do maksymalnej liczy 2000 osób. Szczegóły w regulaminie promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • też mieliście problem z nadaniem pinu do karty??

  lolekanabolek Odpowiedz
 • @lolekanabolek

  Pin do karty przyszedł zwykłym listem pocztowym, po kilku dniach przyszła karta.

  Robert Odpowiedz
 • Czy mógłbym otrzymać zwięzłą i wiążącą odpowiedź od kogoś zorientowanego?

  -jestem uczestnikiem promocji z 2. edycji
  -czy transakcje zrobione np 31 marca liczą się do puli na marzec czy na kwiecień? Jeżeli już na kwiecień – to na jakiej zasadzie dokładnie (od kiedy do kiedy liczona jest pula na konkretny miesiąc?).

  Pozdrawiam

  jaa Odpowiedz
 • Transakcje 31 marzec jeżeli są wykazane że płatność nastąpiła 31 marzec to na marzec.
  Niekiedy może być płatność wykazana w kwietniu ( np płatność w płacie gdzie tam płatności idą jakoś nieraz transzami i może się przerzucić na kwieceń.
  Generalnie liczy się data płatności – widać ją w banku (pełny miesiąc).

  kkk6969 Odpowiedz
 • kkk6969 # Chodzi mi o standardowe płatności w sklepie. Czyli w takim razie nie ma 100% sposobu, żeby stwierdzić, że jeżeli zapłacę w ostatni dzień miesiąca, to pójdzie to na ten miesiąc czy na nastepny?
  W mBanku jest np tak, że trzeba wydać (chyba) 200zł miesięcznie kartą, żeby nie zapłacić kilku zł za kartę, ale z góry napisali, że liczą się transakcje od 29. dnia poprzedniego miesiąca do 28. dnia teraźniejszego.
  Stąd moje pytanie – jak jest z Toyotą?

  jaa Odpowiedz
 • Liczą się transakcję wykonane w miesiącu kalendarzowym, od 1 do ostatniego każdego miesiąca, zatem jeśli ją wykonasz fizycznie w marcu to będzie zakwalifikowana do miesiąca marca i zwrotu w kwietniu ;)

  elpat99 Odpowiedz
 • a rozliczona nie musi byc? wystarczy ze jest zrobiona?

  cypres Odpowiedz
 • zapłacone w danym miesiącu – nie musi być rozliczone

  kkk6969 Odpowiedz
 • dzieki za odpowiedź!

  jaa Odpowiedz
 • gupie pytanie: platnosci karta za zakupy w internecie – allegro itp – wliczaja sie jako platnosci bezgotowkowe?

  loll Odpowiedz
 • moim zdaniem powinny się wliczać

  lolekanabolek Odpowiedz
 • czy przez internet placisz gotowka? Nie wiec sam sobie odpowiedziales.

  Krzychoo Odpowiedz
 • Wytłumaczcie mi jak to jest z tą opłatą 2,50 zł za prowadzenie konta. Opłatę na początku miesiąca pobierają za następny czy poprzedni miesiąc ?

  slavutek Odpowiedz
 • Dzwoniłem do nich, oni ściągają z góry za miesiąc.

  Janek Odpowiedz
 • @Janek dzięki za info.
  Niby grosze ale ciekawi mnie że podpisałem z nimi umowę 30.01. Aktywowałem konto 04.02. a oni już 01.02. obciążyli mnie za obsługę konta.

  slavutek Odpowiedz
 • Bo to jest już właśnie z góry za luty. Przewidują, że nie wydasz 1000 zł albo już Ci robią debecik, który jest chyba dozwolony 3 razy. Inaczej nici z premii. Szmaty jedne..

  juras Odpowiedz
 • Przecie tak już grezmoliłem gdzieś ,że tak jest jak piszecie wyżej.

  xyz Odpowiedz
 • Mnie pobrali 0,01 zł odsetek za te 2,5 zł. Nie było aktywacji konta i karty a już opłaty. Po reklamacji oddali 2,51. W sumie wybrnęli z sytuacji. Sorry taki system :>)

  Faraon Odpowiedz
 • Trzeba się pilnować żeby trzy razy debetu nie zaliczyć – jeden od razu na początku nam zafundowali pobierając opłatę 1.02. Druga sprawa to czasem po płatności kartą nie blokują środków (dopiero po zaksięgowaniu odejmują od salda) – to pewnie też jest po to żeby trudniej było uchronić się przed debetem.

  adamus Odpowiedz
 • @Faraon a jak składałeś reklamację listem, mailem czy telefonicznie ?

  slavutek Odpowiedz
 • slavutek: W systemie transakcyjnym napisałem.

  Faraon Odpowiedz
 • jest jasno napisane ze transakcje internetowe nie wchodza do do puli, wiec za allegro mozemy nie dostac zwrotu 10%

  pkob Odpowiedz
 • @pkob transakcje internetowe nie wchodzą do puli ale te związane z płatnością rachunków i to tylko przy użyciu aplikacji takich jak SprytnyBil. W bok uzyskałem informacje, że płatności Allegro jak najbardziej się do promocji wliczają.

  sapro Odpowiedz
 • dobrze wiedziec, nie wiedzialem.

  pkob Odpowiedz
 • Ten system Toyoty jest najgorszym jaki znam. Sporo transakcji zaksięowali mi po 3 dniach, blokują konto z powodu groszy, historia nieczytelna, blokad brak. Rączki rozkładają tylko – taki system. A klient nic tylko kajecik powinien mieć i notować, bo system nie nadąża.
  Wykorzystać premię i zmykac gdzie pieprz rośnie, bo to nie jest bank do codziennego użytku. Mam wrażenie, że oni nie lubią klientów.

  Li Odpowiedz
 • Li # – blokad brak – wejdź w karty – oczekujące – tab transakcje zablokowane

  kkk6969 Odpowiedz
 • @ kkk6969 w ten sposób widać tylko transkacje on-line, transkacje off-line – większość zbliżeniówek- pojawia się i księguje po kilku dniach

  Wojtek Odpowiedz
 • czy ktos juz mial te (nie)przyjemnosc i spowodowal przy udziale toyoty 3krotny debet?;]
  pierwszy debet na dzien dobry -2,50zl za prowadzenie konta 1.12.2013 jak nawet nie bylo dostepu do konta jeszcze, a teraz przy saldzie 0zł dwie osobne platnosci kartą po 6zł i saldo -6 i -12 po sobie w historii. Ciekawe czy to jest 2krotne spowodowanie debetu czy 1krotne;] odsetki karne pobrane dwa razy po 0,01zł 28.02. ale różnie sie nazywają w nawiasie, jedne jako „polecenie przelewu”, drugie jako jakies „przeksiegowanie zbiorcze”.
  Konto wspolne, debet spowodowala jedna karta(Uczestnik), ciekawe co to z tego bedzie;]

  hazzan Odpowiedz
 • W pierwszej edycji nie ma reguly 3-krotnego debetu,taka informacje od nich kiedyś otrzymałem,chyba że coś się zmieniło?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Do #hazzan Pisałem poprzednio ze smartfona, a to marnie mi idzie. Zakładałem konto w I edycji, też narobiłem debetu bo nie wiedziałem,że mają taki oporny system rozliczeń, więc pisałem do nich, bo mówię może wykluczyli mnie z promocji i szkoda robić pustego obrotu kartą:) Otrzymałem odpowiedź,że trzykrotny debet ( a nawet i wielokrotny) nie eliminuje uczestnika z promocji, te zasady obowiązują w promocji „8% za paliwo” i drugiej edycji „10% zwrotu”.Napisali mi oczywiście przy okazji,że muszę się wystrzegać podobnych sytuacji tzn debetów bo narażam bank na straty w tym sensie :))) a miałem kilka groszy raptem odsetek, ale bank jest bank musi zarabiać :))

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • @Zdzisiek80,
  racja! dzięki! faktycznie w regulaminie I edycji nie bylo jeszcze tego zapisu o 3krotnym saldzie debetowym, uff

  hazzan Odpowiedz
 • Powiedzcie mi jak jest z tą opłatą w wysokości 2,50.

  W zeszłym miesiącu dokonałem zakupów, w tym na Allegro na kwotę powyżej 1000 zł, dzisiaj sprawdzam konto a 01.01 została mi pobrana opłata w wysokości 2,50 zł za prowadzenie konta.

  Łukasz Odpowiedz
 • Mnie też pobrali :) mam podobną sytuację obrót kartą 1000PLN (a nawet ponad) w zeszłym miesiącu , już do nich napisałem. „W kulki se lecą” i oczywiście karne odsetki już naliczają :) …ech co za bank

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Pobierają z automatu. Jak zrobiłeś limit 1000, to zwrócą w trakcie trwania bieżącego miesiąca.

  Pozdrawiam,
  Szymon

  Szymon Odpowiedz
 • 2,5 jest za bieżący okres. W połowie miesiąca oddadzą Ci 2,5 za poprzedni miesiąc. Tak przy najmniej mi to pasuje.

  Faraon Odpowiedz
 • czy płatność kartą Toyoty w sklepach internetowych (opcja karta debetowa w PayU) zalicza się do premii?

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • A komuś naliczyli jeszcze oprócz odsetek PODATEK OD ODSETEK? Ten bank to jakaś farsa. A jak pobrali Wam „z automatu” 2,5 zł, to potem oddają powiekszone o odsetki dla Was? :)

  Li Odpowiedz
 • Też to przerabiałem, reklamacji nie uznali, że wydałem wymagany tysiąc a weszli mi z opłatą w debet i pobrali nawet coś tam za ten debet odsetek. Niby nie dużo, ale wiele osób tak zrobili. Rzeczywiście nie spodziewałem się tego po toyocie, ciekawe jak ich samochody. Już na samym początku denerwujący zgrzyt i dziwne tłumaczenie, że tak to sobie funkcjonuje… eh

  ppp Odpowiedz
 • @Li,
  jak większość nie byłem świadom, że opłata za kartę jest pobierana z góry. Zanim zacząłem przelewać środki, płacić kartą i w ogóle zaglądać w konto, do 4 lutego figurowało ujemne saldo -2,50 zł. Podsumowanie za pierwszy miesiąc wygląda ciekawie (czytać od dołu) :
  „28.02.2014 Podatek od odsetek
  (Przeksięgowania zbiorcze) -0,01 zł
  28.02.2014 Odsetki Karne
  (Przeksięgowania zbiorcze) -0,01 zł
  28.02.2014 Naliczenie odsetek
  (Przeksięgowania zbiorcze) 0,01 zł”
  Oprócz karnych odsetek -1 gr od zgromadzonych środków zyskałem aż +1 gr odsetek, a ponieważ podatek od 1 grosza nie mógł wynieść mniej niż 1 gr, więc pobrano mi kolejny -1 gr. Złożyłem reklamację o anulowanie krótkotrwałego niedozwolonego debetu i cisza; widocznie niewiedza niczego nie usprawiedliwia. Oczywiście nie chodzi tu wcale o śmieszne kwoty ale o sam fakt – jeszcze dwie takie chwile zapomnienia i z premii nici :( Trzeba się cholernie pilnować, bo teoretycznie bank ma aż 11 dni na rozliczenie płatności kartą VISA.
  PS.
  Przez nieuwagę ten post wrzuciłem wcześniej do wątku dot. I edycji Toyoty, którego szczęśliwi uczestnicy nie muszą się przejmować ew. trzykrotnym powstałym debetem i ograniczeniami płatności przez płaza.

  Robert.Agnostyk Odpowiedz
 • Jesli ktos z II edycji zakladal konto jakos pod koniec stycznia i, nie mając nawet jeszcze dostepu do konta, 1.02 zostało mu pobrane 2,50 za prowadzenie konta, powodujące prawdopodobnie 1szy niedozwolony debet, to niech pisze wiadomosc przez system transakcyjny – powinni oddac wraz z odsetkami. Mnie oddali za oplate z 1.12.2013 – I edycja (w niej akurat mozna robic debetów ile sie chce; pisząc reklamację jeszcze o tym nie wiedzialem;)

  hazzan Odpowiedz
 • Czy ktoś wie jak sprawdzić mcc transakcji w Toyota bank i czy płatności przez payu (płacę z mojego konta na konto wskazane – przez wpisane ręcznie) zaliczają się do promocjii ?

  kkk6969 Odpowiedz
 • też mi pobrali 2,5 i miałem debet…. porażka. Stwierdziłem to 9lutego przy pierwszym (PIERWSZYM) logowaniu na konto. Opłata była pobrana kilka dni wcześniej, jeszcze przed pierwszym moim zalogowaniem i ustawieniem hasła, nawet przed aktywowaniem tokena.

  jaa Odpowiedz
 • Czy otrzymał juz ktos zwrot z II edycji?

  Tomi Odpowiedz
 • jeszcze nie

  lolekanabolek Odpowiedz
 • Mi nawet nie oddali tej opłaty w wysokości 2,50 zł

  Łukasz Odpowiedz
 • ale czas mają do 14 marca

  lolekanabolek Odpowiedz
 • faktycznie 10 dzien roboczy marca przypada na 14 :)

  Tomi Odpowiedz
 • Kiedy 10% wpływa na konto?

  dante Odpowiedz
 • @dante
  a jak myślisz??

  lolekanabolek Odpowiedz
 • @lolekanabolek
  doceniam, że chcesz mnie naprowadzić pytaniami pomocniczymi na odpowiedź, ale nie łatwiej byłoby odpowiedzieć?
  Korzystam z promocji CA i tam zwrot mam w ten sam dzień. W opisie promocji nie ma nic o tym mowy (nie mówię o regulaminie,)

  dante Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy