Tankuj 8% taniej przez kolejny rok – świetna (?) promocja Toyota Bank

Toyota Bank nie zwalnia tempa i po zakończeniu świetnej promocji z cashbackiem 10% uruchamia kolejną promocję, dzięki której zgarniemy 8% zwrotu za zakupy na stacjach paliw. Co ważne – Toyota gwarantuje cashback przez cały kolejny rok!

Dla nowych klientów, choć nie do końca

Z promocji wykluczone są osoby, które do tej pory korzystały z promocji: „5% tańsze paliwo z Toyota Bank Polska S.A.”, „600 zł mniej za paliwo z Toyota Bank Polska S.A. dla posiadaczy samochodów marki Toyota i Lexus” oraz „Konto z Groupon.pl”. Pozostałe osoby mogą w niej wziąć udział, o ile zarejestrują swoje dane na specjalnej podstronie i wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Toyota Bank - tankuj 8% taniej

Co ciekawe zgodnie z regulaminem promocji nie trzeba być nowym klientem banku, aby z niej skorzystać. Promocja dotyczy jednak tylko Konta Jedynego, które jest w ofercie banku od… tygodnia. Sumarycznie więc z promocji skorzystają ci, którzy otworzą rachunek.

8% na stacjach paliw o ile wydaliśmy 117 zł w innym miejscu

Co, jeśli zapisaliśmy się do promocji i chcemy zgarniać bonus? Konieczne będzie dokonanie trzech operacji bezgotówkowych kartą innych niż paliwowe na kwotę min. 39 zł każda w danym miesiącu. Jeśli spełnimy ten warunek (czyli np. dokonamy zakupów w sklepach 3 x 39 zł) to Toyota Bank zwróci nam 8% za jedną transakcję kartą na stacjach paliw. Aby zgarnąć 8% od kolejnej transakcji będziemy znów musieli dokonać 3 transakcji innych niż paliwowe (min. 3 x 39 zł).

Maksymalna kwota zwrotu to 50 zł miesięcznie, co daje w przeliczeniu 625 zł do wydania na paliwo w ciągu miesiąca. Aby tyle zgarnąć (np. tankując samochód mniej więcej 3 razy po 200 zł) konieczne będzie wykonanie 9 dodatkowych transakcji za min. 351 zł!

Więcej o promocji w jej regulaminie. O Toyota Bank pisaliśmy podczas poprzednich promocji. Przed ewentualnym założeniem konta warto sprawdzić Tabelę Opłat – Konto Jedyne nie jest bowiem całkowicie darmowe (miesięczne utrzymanie to 2,5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • @adamus

  Dzięki za info. Zareklamowałem na infolinii i po 3 dniach dostałem zwrot. Muszę powiedzieć, że Toyota Bank sprawnie zadziałał.

  seeba Odpowiedz
 • Ciekawe czy jak nie mam prawo jazdy i auta tym bardziej będę to weryfikować…
  i czy można tankować samochód ciężarowy (wtedy tylko 1 raz trzeba wykonać tranzakcje aby się one policzyły)…
  wtedy taka promocja by się opłaciła mi

  bolek Odpowiedz
 • Stacja paliw Tesco ma odpowiedni kod MCC uwzględniany w tej promocji?

  adamus Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy