Świetna promocja Toyota Bank na groupon.pl! 10% cashbacku na wszystko do końca maja 2014

Świetną ofertą podzieliliście się z nami w serwisie mamOkazje – na grouponie pojawiła się oferta Toyota Bank, w której za założenie konta osobistego dostaniemy aż 10% cashbacku na (prawie) wszystkie zakupy kartą. Po szybkiej analizie oferta wygląda na bardzo dobrą, bez haczyków!

Aktualizacja: oferta znów ruszyła!

Standardowo tylko dla nowych klientów

Oczywiście standardowo oferta przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów banku, czyli:

Z udziału w Promocji są wyłączone osoby, które wnioskowały lub zostały posiadaczami Konta w Banku przed 18 listopada 2013 r.

gdzie pod pojęciem Konto kryje się:

rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Uczestnika Promocji prowadzony przez Bank, tj. Konto osobiste lub Konto Wspólne, z wydaną do niego Kartą płatniczą

Oczywiście wniosek należy złożyć z dedykowanego linka, który dostaniemy po zakupie groupona (5 zł).

Toyota Bank: 10% cashbacku

10% zwrotu za wszystkie zakupy

Promocja trwa od 1. grudnia 2013 do końca maja 2014, czyli 6 miesięcy. W każdym z miesięcy do zdobycia jest maksymalnie 50 zł, o ile dokonamy minimum 4 płatności kartą w danym miesiącu. Za każdą operacje dostaniemy 10% cashbacku, przy czym:

Z Promocji wyłączone są następujące transakcje:
a) Wypłata gotówki z bankomatu;
b) Wykonywane w systemach do obsługi mikropłatności, umożliwiające przekazywanie środków pieniężnych pomiędzy dwoma osobami fizycznymi przy pomocy karty płatniczej, poprzez Internet;
c) Nieautoryzowane oraz niezaksięgowane w systemie Organizatora;
d) Anulowane w częściowej lub pełnej kwocie […]

Odpowiadając więc na ewentualne pytania: zarobimy praktycznie na każdych zakupach, łącznie z zakupami w sieci (wykluczone są tylko specyficzne operacje, którymi można łatwo nabić obrót). Sposób „na płaza” również powinien działać bez problemu.

Jeśli chodzi o samo Konto Osobiste – warto przeglądnąć Tabelę Opłat banku. Rachunek kosztuje bowiem 2,5 zł miesięcznie, o ile nie wykonamy operacji kartami Super Red III lub Ruby Passion na kwotę 1000 zł miesięcznie. Oczywiście przy cashbacku rzędu kilkudziesięciu złotych miesięcznie opłata nie jest aż tak istotna bo i tak sporo zarobimy (a po 6 miesiącach można przecież spokojnie pozbyć się rachunku).

Podsumowując: promocja idealnie wstrzeliła się w moment, kiedy wiele banków wycofuje się z cashbacku (np. Millennium) lub znacznie utrudnia jego zdobycie (np. BGŻ). Osoby, które szukają uniwersalnej karty na dłuższy okres czasu z cashbackiem powinny zdecydowanie rozważyć tę propozycję. Uwaga – limit kuponów na grouponie to 500 sztuk!

Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

Nie przegap!

Komentarze

 • błagam cie Maja, dzwoniłem z ciekawości przed chwilą i…wybierasz 3 w głównym menu…”zastrzeż kartę”…

  kca Odpowiedz
 • dzieki kca już zastrzegłam, ja wybierałam 2 i tam szukałam zastrzeżenia karty

  maja Odpowiedz
 • spoko, choć inna sprawa ze 2 to chyba usługi leasingowe…:)

  kca Odpowiedz
 • usługi lisingowe to 1, bankowe 2, w nerwach chciałam szybko i nie słuchałam do końca, ale juz luz bo zastrzeżona

  maja Odpowiedz
 • @maja

  Ty oczywiscie wiesz ze ponosisz oplate za konto a nie karte?

  rw8888 Odpowiedz
 • korzystam z tego konta dość dużo, wiec nie ponoszę:)… nie pamiętam, ale przy kilku transakcjach opłata nie jest naliczana czy jakoś tak.

  kca Odpowiedz
 • rw8888 wiem że karta jeszcze jest bez opłat

  maja Odpowiedz
 • witam bylem uczestnikiem pierwszej edycji promocji, czy promocja trwala w dwoch turach po 6 mesiecy? bez przerwy? 6 miechow 10% i pozniej 5%, czy byla jakas przerwa pomiedzypromocjami wydawalo mi sie ze bank nie ruszyl od razu z druga edycja mialem dwa miesiace przerwy i teraz dzwonie do banku i mowia ze trwala 2 x po pol roku… non stop

  alex Odpowiedz
 • mają racje – trwała 2x po 6 miesięcy

  Michał Odpowiedz
 • 1 8 9 10

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy