Wygląda na to, że jeszcze przez kilka dni można skorzystać z ciekawej promocji BGŻ BNP Paribas. Jak informujecie nas mailowo promocja dostępna jest jedynie w galeriach handlowych, a dokładniej w punktach dawnego Sygma Banku. W zamian za wyrobienie karty kredytowej do zgarnięcia mamy powerbank, zwolnienie z opłat lub walizkę albo bon Sodexo. A do tego trochę punktów lojalnościowych.

Walizka i kosz słodyczy w programie mamBonus

Walizka lub bon Sodexo za wyrobienie karty mamBonus

Pierwsza z promocji nosi nazwę „Walizka lub kupon premiowy za pierwszą transakcję dla nowych Klientów” i jest przeznaczona dla nowych klientów:

Uczestnik nie miał zawartej innej umowy „o limit kredytowy i o kartę kredytową zbliżeniową MasterCard oraz serwis bankowości internetowej SygmaOnline” z Bankiem przed zawarciem Umowy o Kartę (ale może mieć zawarte inne umowy) oraz nie posiada innej karty kredytowej MasterCard Standard z logo mamBONUS (ale może posiadać inne karty).

Aby przystąpić do promocji należy w okresie 01.02 – 28.02.2017 zawrzeć umowę o kartę w jednym z punktów banku (tu lista) oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że do końca marca wydamy bezgotówkowo min. 20 zł, a następnie do 14.04 zgłosimy się do punktu i obierzemy nagrodę – bon Sodexo o wartości 50 zł lub walizkę o wartości min. 75,64 zł. W praktyce wygląda to tak, że po otrzymaniu karty (od razu po podpisaniu umowy w punkcie) możemy iść na szybkie zakupy i chwilę później odebrać nagrodę. Prawdopodobnie otrzymamy również kosz słodyczy na start. Poniżej przykładowy zestaw, który otrzymał nasz czytelnik Tomek:

Walizka i kosz słodyczy w programie mamBonus

Warto jednak dodać, że bank zastrzega możliwość zwrócenia przedmiotu jeśli transakcję anulujemy lub umowa/karta zostanie wypowiedziana przed końcem marca. Jest jeszcze jedno ograniczenie:

Uczestnik nie ma prawa do udziału w innych sprzedażach premiowych, w których można otrzymać nagrodę za zawarcie Umowy o Kartę, organizowanych w Okresie Sprzedaży Premiowej przez Organizatora.

Powerbank i zwolnienie z opłat

Co oznacza powyższy warunek? Ano tyle, że teoretycznie wyklucza nas z drugiej promocji banku: „Weź kartę – odbierz nagrodę”. Ta oferta trwa do 26.02.2017 i ma mniej więcej takie same warunki, jak poprzednia: wyrażenie zgód marketingowych i podpisanie umowy w punkcie banku.

Co, jeśli chcemy skorzystać z promocji? Nagrody, czyli zwolnienie z opłat przez pierwsze dwanaście miesięcy oraz powerbank do telefonu zgarniemy wtedy, kiedy wydamy kartą min. 500 zł. Mamy na to czas dwóch miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę.

Wysyłka nagrody rzeczowej nastąpi nie później niż do 31.05.2017 listem poleconym lub kurierem.

Program mamBonus

Na koniec o jeszcze jednej kwestii, czyli programie lojalnościowym na karcie „mamBonus”. Program ten pozwala na zyskiwanie rabatów za zakupy u wybranych partnerów oraz zdobywanie punktów wymiennych na nagrody. Oczywiście, jak w większości programów lojalnościowych, zdobycie odpowiedniej ilości punktów wymaga sporych obrotów. W programie mamBonus zyskujemy 2 punkty za wydanie każdej złotówki. Oznacza to, że aby zdobyć bilet do kina (6500 punktów) musimy wydać jakieś 3250 zł. Kod rabatowy do Douglasa, Zalando czy Euro RTV AGD o wartości 50 zł to 15 000 punktów, czyli 7500 zł obrotu. Najszybciej zarobimy na doładowanie telefony – 10 zł to 3000 punktów, czyli 1500 zł. Sporo (zwrot wynosi w najlepszym wypadku 0,66%).

Na szczęście jest pewna furtka – wyrabiając kartę na start otrzymujemy 5000 punktów, o ile w okresie do końca 2 miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonamy 4 transakcje kartą na min. 50 zł każda. W ten sposób uzbieramy na niecałe dwa doładowania po 10 zł :-)

Ile kosztuje karta MasterCard mamBonus?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji miesięczny koszt korzystania z karty kredytowej MasterCard mamBonus wynosi 4 zł miesięcznie. Bank jednak pozwala na korzystanie z karty za darmo przez pierwsze 6 miesięcy od otrzymania karty.

Podczas zawierania umowy będziemy również nakłaniani na ubezpieczenie, jednak możemy z niego zrezygnować aby niepotrzebnie nie przepłacać.