Walizka lub bon Sodexo za wyrobienie karty mamBonus oraz 5000 punktów na start w BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Wygląda na to, że jeszcze przez kilka dni można skorzystać z ciekawej promocji BGŻ BNP Paribas. Jak informujecie nas mailowo promocja dostępna jest jedynie w galeriach handlowych, a dokładniej w punktach dawnego Sygma Banku. W zamian za wyrobienie karty kredytowej do zgarnięcia mamy powerbank, zwolnienie z opłat lub walizkę albo bon Sodexo. A do tego trochę punktów lojalnościowych.

Walizka i kosz słodyczy w programie mamBonus

Walizka lub bon Sodexo za wyrobienie karty mamBonus

Pierwsza z promocji nosi nazwę „Walizka lub kupon premiowy za pierwszą transakcję dla nowych Klientów” i jest przeznaczona dla nowych klientów:

Uczestnik nie miał zawartej innej umowy „o limit kredytowy i o kartę kredytową zbliżeniową MasterCard oraz serwis bankowości internetowej SygmaOnline” z Bankiem przed zawarciem Umowy o Kartę (ale może mieć zawarte inne umowy) oraz nie posiada innej karty kredytowej MasterCard Standard z logo mamBONUS (ale może posiadać inne karty).

Aby przystąpić do promocji należy w okresie 01.02 – 28.02.2017 zawrzeć umowę o kartę w jednym z punktów banku (tu lista) oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że do końca marca wydamy bezgotówkowo min. 20 zł, a następnie do 14.04 zgłosimy się do punktu i obierzemy nagrodę – bon Sodexo o wartości 50 zł lub walizkę o wartości min. 75,64 zł. W praktyce wygląda to tak, że po otrzymaniu karty (od razu po podpisaniu umowy w punkcie) możemy iść na szybkie zakupy i chwilę później odebrać nagrodę. Prawdopodobnie otrzymamy również kosz słodyczy na start. Poniżej przykładowy zestaw, który otrzymał nasz czytelnik Tomek:

Walizka i kosz słodyczy w programie mamBonus

Warto jednak dodać, że bank zastrzega możliwość zwrócenia przedmiotu jeśli transakcję anulujemy lub umowa/karta zostanie wypowiedziana przed końcem marca. Jest jeszcze jedno ograniczenie:

Uczestnik nie ma prawa do udziału w innych sprzedażach premiowych, w których można otrzymać nagrodę za zawarcie Umowy o Kartę, organizowanych w Okresie Sprzedaży Premiowej przez Organizatora.

Powerbank i zwolnienie z opłat

Co oznacza powyższy warunek? Ano tyle, że teoretycznie wyklucza nas z drugiej promocji banku: „Weź kartę – odbierz nagrodę”. Ta oferta trwa do 26.02.2017 i ma mniej więcej takie same warunki, jak poprzednia: wyrażenie zgód marketingowych i podpisanie umowy w punkcie banku.

Co, jeśli chcemy skorzystać z promocji? Nagrody, czyli zwolnienie z opłat przez pierwsze dwanaście miesięcy oraz powerbank do telefonu zgarniemy wtedy, kiedy wydamy kartą min. 500 zł. Mamy na to czas dwóch miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę.

Wysyłka nagrody rzeczowej nastąpi nie później niż do 31.05.2017 listem poleconym lub kurierem.

Program mamBonus

Na koniec o jeszcze jednej kwestii, czyli programie lojalnościowym na karcie „mamBonus”. Program ten pozwala na zyskiwanie rabatów za zakupy u wybranych partnerów oraz zdobywanie punktów wymiennych na nagrody. Oczywiście, jak w większości programów lojalnościowych, zdobycie odpowiedniej ilości punktów wymaga sporych obrotów. W programie mamBonus zyskujemy 2 punkty za wydanie każdej złotówki. Oznacza to, że aby zdobyć bilet do kina (6500 punktów) musimy wydać jakieś 3250 zł. Kod rabatowy do Douglasa, Zalando czy Euro RTV AGD o wartości 50 zł to 15 000 punktów, czyli 7500 zł obrotu. Najszybciej zarobimy na doładowanie telefony – 10 zł to 3000 punktów, czyli 1500 zł. Sporo (zwrot wynosi w najlepszym wypadku 0,66%).

Na szczęście jest pewna furtka – wyrabiając kartę na start otrzymujemy 5000 punktów, o ile w okresie do końca 2 miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonamy 4 transakcje kartą na min. 50 zł każda. W ten sposób uzbieramy na niecałe dwa doładowania po 10 zł :-)

Ile kosztuje karta MasterCard mamBonus?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji miesięczny koszt korzystania z karty kredytowej MasterCard mamBonus wynosi 4 zł miesięcznie. Bank jednak pozwala na korzystanie z karty za darmo przez pierwsze 6 miesięcy od otrzymania karty.

Podczas zawierania umowy będziemy również nakłaniani na ubezpieczenie, jednak możemy z niego zrezygnować aby niepotrzebnie nie przepłacać.

Nie przegap!

Komentarze

 • robił ktoś po zmianach w TOiP może przekaz bankomatowy ?

  konrad Odpowiedz
 • czy ktoś po zmianie TOiP korzystał z przekazu bankomatowego ?

  konrad Odpowiedz
 • Te barany z BGŻ pobrały mi opłatę za darmową kartę w połowie grudnia. Reklamację odrzucili. Poprosiłem zatem o wskazanie paragrafu, który upoważnia ich do nieprzestrzegania regulaminu promocji darmowej karty na rok. Jeszcze nie odpisali ale zwrócili opłatę kilka dni temu i … w tym samym dniu pobrali opłatę za styczeń. Co za matoły…

  dario Odpowiedz
 • a czy ktoś ma taką sytuację jak ja, że po połączeniu systemu w systemie bgż moja karta kredytowa sygma w ogóle nie istnieje, nie jest widoczna, co prawda jej nie używam od października ale nawet nie wiem jakie jest saldo czy przypadkiem nie pobrali mi opłaty…a na infolinii ciągle mówią, że się pojawi za kilka dni…szlag mnie trafia

  Paulina Odpowiedz
 • czy ktoś może korzystał z punktów mam bonus po zamknieciu karty ?

  konrad Odpowiedz
 • Zamknąłeś czy w okresie wypowiedzenia ? W okresie wypowiedzenia wymienisz po zamknięciu już nie.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • 7 listopada wypowiedziałem umowę karty (upewniwszy się wcześniej, że saldo jest zerowe), dziś dostałem email z wyciągiem, a na nim m.in.:

  Wyciąg z rachunku karty kredytowej:
  Karta Kredytowa MasterCard Standard
  Nr: […]
  Wyciąg za okres: od 10-01-2018 do 09-02-2018
  Data wyciągu: 09-02-2018

  INFORMACJE DOTYCZĄCE RACHUNKU KARTY
  […]
  Poprzednie saldo zadłużenia: -4,00
  Nadpłata: 4,00
  Minimalna kwota do zapłaty: 0,00
  Termin płatności: 09-02-2018
  Numer rachunku, na który należy dokonywać płatności: […]

  OPERACJE NA RACHUNKU
  Saldo zadłużenia z poprzedniego wyciągu -4,00 PLN
  Odsetki od salda zadłużenia 0,00 PLN

  SZCZEGÓŁOWE TRANSAKCJE
  [brak]

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Ja mam od wczoraj zastrzeżona (nie wiem czemu nie zamkniętą) kartę. Udało mi się jej chyba pozbyć, choć w międzyczasie musiałem pisać kilka reklamacji. Na niecałe 12 miesięcy jej posiadania 5 razy pobrali mi opłate i po reklamacji oddawali. Zyskałem u nich walizkę, powerbanka i 4 doładowania telefonu za 10zł, ale za te nerwy nie wiem czy było to warte.

   jaceny
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy