Alior to jeden z tych banków, które za założenie konta płacą baaardzo rzadko. W tym roku tylko raz pojawiła się okazja do zdobycia 100 zł premii, dlatego pomyślałem, że… namówię bank do jeszcze jednej promocji – tylko dla czytelników LiveSmarter :) Miło mi poinformować, że z okazji Black Friday ruszamy z promocją, w której za wykonanie 3 transakcje kartą możecie zgarnąć bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro! :)

100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku od LiveSmarter!

100 zł na Allegro za Konto Jakże Osobiste

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta w Alior Banku ani w T-Mobile Usługi Bankowe w ciągu ostatnich 2 lat (względem dnia złożenia wniosku).

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste klikając w ten link i zamówimy przy okazji kartę debetową do konta. Mamy na to czas do 18.12.2017 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 100 promocyjnych kont. O wyczerpaniu puli dam oczywiście znać aktualizując ten wpis tak, aby nikt nie zakładał rachunków bez premii.

Sama umowa musi zostać podpisana do końca roku.

Bon za 3 płatności kartą na min. 100 zł

Warunki uzyskania bonu są banalnie proste. W ciągu 30 dni od podpisania umowy konieczne jest wykonanie minimum 3 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Oprócz tego niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, podając w nim swoje dane oraz unikalny kod kliknięcia w promocyjny link, który pojawi się poniżej (lub po kliknięciu tu):

Jeśli nie widzisz kodu, to koniecznie wyłącz adblocka (lub, ostatecznie, napisz do mnie przez formularz kontaktowy).

To tyle! Vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro zostaną przekazane mailowo najpóźniej do 28.02.2018. Zgodnie z regulaminem będę je próbował wysyłać wcześniej do osób, które spełniły warunki promocji najszybciej. Jest więc spora szansa otrzymania ich jeszcze w tym roku :)

2,5% do 100 000 zł na Koncie Lokacyjnym

Oprócz premii na start Alior Bank oferuje nam całkiem niezłe konto oszczędnościowe. Od momentu jego uruchomienia możemy zyskiwać 2,5% do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków (względem 1.08.2017) jednak będąc nowym klientem wszystko, co przelejemy do banku, będzie nowymi środkami :)

Szczegółowo o Koncie Lokacyjnym pisałem w tym wpisie – zachęcam do sprawdzenia.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Za Konto Jakże Osobiste możemy zapłacić 10 zł miesięcznie, jednak wpływ 1500 zł z dowolnego konta w innym banku (lub z rachunku firmowego w Alior Banku) zwalnia nas z tej opłaty. Wystarczy więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku i warunek zostanie spełniony. Bank zaznacza również, że nie pobierze opłat od osób młodych, czyli w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Oczywiście po spełnieniu warunków promocji nie ma konieczności dalszego korzystania z karty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Na koniec dodam, że posiadaczom Konta Jakże Osobiste Alior oferuje możliwość wybrania korzyści, dzięki którym prowadzenie konta będzie dużo bardziej przyjemne. Do wyboru mamy darmowe wypłaty z bankomatów czy cashback za transakcje telefonem. O korzyściach szczegółowo pisałem w prześwietleniu Konta Jakże Osobistego.