Tylko u nas! 100 zł na Allegro za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku

Zakończona

Alior to jeden z tych banków, które za założenie konta płacą baaardzo rzadko. W tym roku tylko raz pojawiła się okazja do zdobycia 100 zł premii, dlatego pomyślałem, że… namówię bank do jeszcze jednej promocji – tylko dla czytelników LiveSmarter :) Miło mi poinformować, że z okazji Black Friday ruszamy z promocją, w której za wykonanie 3 transakcje kartą możecie zgarnąć bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro! :)

100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku od LiveSmarter!

100 zł na Allegro za Konto Jakże Osobiste

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta w Alior Banku ani w T-Mobile Usługi Bankowe w ciągu ostatnich 2 lat (względem dnia złożenia wniosku).

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste klikając w ten link i zamówimy przy okazji kartę debetową do konta. Mamy na to czas do 18.12.2017 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 100 promocyjnych kont. O wyczerpaniu puli dam oczywiście znać aktualizując ten wpis tak, aby nikt nie zakładał rachunków bez premii.

Sama umowa musi zostać podpisana do końca roku.

Bon za 3 płatności kartą na min. 100 zł

Warunki uzyskania bonu są banalnie proste. W ciągu 30 dni od podpisania umowy konieczne jest wykonanie minimum 3 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Oprócz tego niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, podając w nim swoje dane oraz unikalny kod kliknięcia w promocyjny link, który pojawi się poniżej (lub po kliknięciu tu):

Jeśli nie widzisz kodu, to koniecznie wyłącz adblocka (lub, ostatecznie, napisz do mnie przez formularz kontaktowy).

To tyle! Vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro zostaną przekazane mailowo najpóźniej do 28.02.2018. Zgodnie z regulaminem będę je próbował wysyłać wcześniej do osób, które spełniły warunki promocji najszybciej. Jest więc spora szansa otrzymania ich jeszcze w tym roku :)

2,5% do 100 000 zł na Koncie Lokacyjnym

Oprócz premii na start Alior Bank oferuje nam całkiem niezłe konto oszczędnościowe. Od momentu jego uruchomienia możemy zyskiwać 2,5% do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków (względem 1.08.2017) jednak będąc nowym klientem wszystko, co przelejemy do banku, będzie nowymi środkami :)

Szczegółowo o Koncie Lokacyjnym pisałem w tym wpisie – zachęcam do sprawdzenia.

Aktualizacja: pojawiła się możliwość zyskania jeszcze wyższego oprocentowania – aż 3% dzięki korzyściom Konta Jakże Osobistego!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Za Konto Jakże Osobiste możemy zapłacić 10 zł miesięcznie, jednak wpływ 1500 zł z dowolnego konta w innym banku (lub z rachunku firmowego w Alior Banku) zwalnia nas z tej opłaty. Wystarczy więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku i warunek zostanie spełniony. Bank zaznacza również, że nie pobierze opłat od osób młodych, czyli w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Oczywiście po spełnieniu warunków promocji nie ma konieczności dalszego korzystania z karty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Na koniec dodam, że posiadaczom Konta Jakże Osobiste Alior oferuje możliwość wybrania korzyści, dzięki którym prowadzenie konta będzie dużo bardziej przyjemne. Do wyboru mamy darmowe wypłaty z bankomatów czy cashback za transakcje telefonem. O korzyściach szczegółowo pisałem w prześwietleniu Konta Jakże Osobistego.

Nie przegap!

Komentarze

 • Niestety Alior potrzebował aż 3 tygodni na przysłanie kuriera, dlatego umowa rzutem na taśmę podpisana dopiero dzisiaj. Formularz przesłany. Na kartę jeszcze czekam. Mam nadzieję, że uda się załapać na promocję ;)

  Rudal Odpowiedz
 • kiedy wysyłka pierwszych kodów?

  tomdwdswswsws Odpowiedz
 • W regulaminie widnieje zapis, że umowa musi zostać podpisana do końca roku, ale rozumiem, że liczy się data złożenia podpisu a nie dotarcia wniosku do banku tak? Poza tym złożyłem dwa wnioski jeden podpisałem przed świętami a osoba, której składałem 30 min później mimo potwierdzenia mailowego do dnia dzisiejszego nie dostała tel od kuriera:/

  Trivet Odpowiedz
 • Ciekawe info dla osób, które jeszcze nie zrezygnowały a karty: za darmo możemy wybrać dwie korzyści, więc poza podwyższonym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym warto się zainteresować programem MasterCard Priceless Specials – na start dostajemy 800pkt, które można do końca grudnia wymienić na 2 vouchery do cinema city. Kody przychodzą od razu na telefon.

  Koniu175 Odpowiedz
 • Będą bony wczesniej?

  dd Odpowiedz
 • Spełnione warunki lotem błyskawicy a bonów nadal nie ma ;)

  JoX Odpowiedz
 • wczesniej? oby nie były później haha

  MichalKato Odpowiedz
 • Czy po spełnieniu warunków tj. wydaniu określonej kwoty kartą można kartę zamknąć? Alior nie pokaże nam wtedy środkowego palca? ;)

  Magdalena Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już bon na allegro?

  lomir286 Odpowiedz
 • Ludzie bez przesady… Współorganizatorem jest Livesmarter ale i tak wszystko zależy od banku, jeżeli bony będą to myślę, że pierwszy nas poinformuje o tym. Promocję organizował dla swoich Czytelników więc wątpię żeby nas oszukano. Komentarze typu ,,kiedy bony” są nie na miejscu…

  Seba Odpowiedz
  • Spokojnie, ja nie narzekam tylko szukam infotmacji. Nie doszukuj sie prosze „dlugo jeszcze” w pytaniu czy „czy ktos juz moze dostal”. Ja np nie wiem czy wyrobilem warunki w 30 dni po podpisaniu umowy. Bo to zalezy czy np BLIK sie liczy. Pozdrawiam

   lomir286
  • A Ty proszę nie doszukuj się, że atakuje Ciebie. Gdybym miał to zrobić to odpowiedziałbym bezpośrednio na Twój post. Wystarczy przeczytać najświeższe komentarze, które moim zdaniem a mam takie prawo są nie na miejscu. Jest napisane, że bony będą wydane najpóźniej 28.02.18 więc nie rozumiem skąd ta niecierpliwość pozostałych ? Co do Twojego pytania wydaje mi się że BLIK się nie liczy bo to nie jest ,,bezgotówkowa płatność kartą debetową” i również nic nie jest wspomniane o tym w regulaminie, ale mogę się mylić.

   Seba
  • Dostałem pierwszy raport w piątek – będzie wysyłka niedługo. Przepraszam, że tak późno, ale niestety nie miałem na to wpływu :(

   Michał
  • Michal byla juz wysylka?

   dd21
 • Bony właśnie wpadły na maila :)

  Bartek2452 Odpowiedz
  • Zgadza się, właśnie wysyłam do większości osób ;)

   Za około miesiąc powinienem jeszcze dostać ostatnie sztuki

   Michał
 • Dzięki Michał za ,,załatwienie” dla nas takiej promocji. Mi wpadło 200 zł za dwa konta, zawsze jakiś gadżecik wpadnie z Allegro :)

  Seba Odpowiedz
 • Czy mogę prosić o pomoc? Nie wiem na jakiej poczcie szukać maila wśród spamu… :p

  Mateusz Odpowiedz
 • Witam nie otrzymałam bonu na allegro w ramach promocji. Miał przyjść do 28 lutego na email i nie przyszedł. Ma ktoś ten sam problem?

  Sabina Odpowiedz
 • Bank pobrał 10 zł opłaty za prowadzenie konta mimo zapewnienia wpływu 1500 zł …. stało się to w miesiącu po zamknięciu karty (to miało być bez opłat) Czy zatem pisać reklamację czy też warunek 1 płatności kartą jest konieczny jak w Millenium dla uniknięcia opłaty za konto ?

  JoX Odpowiedz
 • Czy uważacie, że aby dostawać 1% zwrotu w ramach „korzyści” trzeba w ogóle posiadać kartę, czy też wystarczą transakcje BLIK? W regulaminie korzyści nie znalazłem zapisu obligującego do posiadania karty, ale może spotkaliście inną interpretację banku? Dajcie znać.

  owat Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy