Ruszyła kolejna edycja promocyjnego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium. W zamian za ulokowanie nowych środków otrzymamy 2,5% w skali roku – i to aż do 100 000 zł!

2.5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - sierpień 2017

Aby skorzystać z promocji należy posiadać rachunek oszczędnościowy Profit i ulokować na nim nowe środki względem końca dnia 26.08.2017. Jeśli więc wyczyściliśmy swoje konta w Banku Millennium przed weekendem (tak jak zalecałem), to te same pieniądze mogą teraz wrócić do banku jako… całkowicie nowe środki :)

Pamiętajmy również, że okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania a okres promocji to dwie różne rzeczy. Choć aktualna promocja z oprocentowaniem 2,5% trwa od 27.08 do 14.10.2017, to oprocentowanie promocyjne naliczane jest przez 92 dni od pojawienia się na koncie nowych środków. Co to oznacza? Jeśli nowe środki wpłyną na nasze konto np. w połowie września, to 2,5% mamy zagwarantowane aż połowy grudnia.

Taki mechanizm pozwala nam również na zazębianie promocji – jeśli korzystamy z poprzedniej edycji promocji i nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania kończą się w czasie nowej promocji, to jeśli wycofaliśmy środki przed weekendem to po zakończeniu poprzedniej promocji automatycznie włączy nam się nowa. Z tego też względu polecam wycofywać swoje środki z Banku Millennium zawsze przed końcem danej edycji promocji :)

Na koniec dodam, że nowe środki powyżej kwoty 100 000 zł oprocentowanie są na 1,7% w skali roku. Stare środki zarabiają standardowo, czyli od 0,6% do 1,1%.

PS. Jeśli nie masz konta oszczędnościowego Profit, to możesz je założyć po otwarciu konta osobistego w Banku Millennium. W tej chwili trwa promocja, dzięki której otrzymasz 150 zł premii za spełnienie łatwych warunków. A na dodatek skorzystasz z najlepszego konta oszczędnościowego na rynku dla większych kwot :)