Gwarantowane 150 zł za założenie Konta 360º i szansa na dodatkowe 200 zł

Zakończona

Wystartowała nowa promocja świetnego Konta 360º Banku Millennium. W zamian za zapewnienie wpływów i wykonanie dwóch operacji kartą zyskać możemy 50 zł w gotówce oraz 100 zł w formie bonu do sklepów Rossmann. Oprócz tego mamy szansę na dodatkowe 50 zł w programie poleceń.

Do 350 zł za założenie Konta 360

Twardy warunek nowego klienta

Aby móc skorzystać z oferty należy być jednym z nowych klientów banku. W przypadku tej promocji zaliczamy do nich takie osoby, które:

nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid;

Przekładając to na prostszy język: bank wyklucza wszystkie osoby, które miały możliwość dysponowania jakimkolwiek produktem Banku Millennium od 1.04.2015. Dla porządku dodam, że wykluczone są również osoby, które złożyły niedawno (niepromocyjny) wniosek o Konto 360º, ale nie zdążyły jeszcze podpisać umowy.

Jeśli jednak zaliczamy się do grona szczęśliwców, którzy nie mieli z tym bankiem nic wspólnego, to spokojnie możemy przystąpić do promocji ;)

Po pierwsze, konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji (wymagana tylko pierwsza zgoda). Po drugie, kliknięcie w wygenerowany dla nas link i złożenie wniosku o Konto 360º wraz z kartą debetową. Tu istotne, aby wyrazić również zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i podmiotów współpracujących oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Bank zleca bowiem organizację promocji firmie Agora, dlatego później musi przekazać informacje o tym komu przekazać premię.

Na wykonanie obu kroków mamy czas do 31.08.2017. Czas na podpisanie umowy mija 4.09.2017. Finalizacji umowy możemy dokonać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku.

150 zł za dwa wpływy i transakcje

Co dalej? Po otwarciu konta konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków. Po pierwsze – zapewnienie wpływu na nowo-otwarte konto w wysokości 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednego płatności kartą lub BLIKiem. Oba warunki musimy spełnić dwukrotnie – we wrześniu oraz październiku.

To wszystko! Nagroda w postaci 50 zł zostanie przekazana na nasze aktywne Konto 360º do dnia 15.12.2017, o ile uzupełnimy swoje dane do odbioru premii do końca listopada.. Organizator powiadomi nas o konieczności uzupełnienia danych do 20.11.2017 mailowo.

Karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann zostanie nam natomiast wysłana listownie.

50 zł za polecenie

To jednak nie wszystko. W promocji Konta 360º pełnego korzyści do zgarnięcia mamy jeszcze (opcjonalną) nagrodę w wysokości 50 zł za polecenie oferty znajomemu. Jak? Każda osoba, która weźmie udział w akcji, może wygenerować swój kod polecający i zarekomendować udział w akcji kolejnemu, nowemu klientowi. Ten, po rejestracji na stronie promocji, będzie musiał podać dane polecającego (kod, imię, nazwisko, e-mail).

Polecający otrzyma 50 zł za każde skuteczne polecenie (czyli spełnione warunki promocji przez nowego klienta), jednak nie więcej niż 200 zł. Niestety dla poleconego nie przygotowano żadnej dodatkowej nagrody (oprócz „zwykłej” premii na start). Wzięcie udziału w programie nie jest obowiązkowe.

Ile kosztuje Konto 360º?

Ciężko nie zgodzić się z opinią, że Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze – bo może być całkowicie darmowe po spełnieniu bardzo prostych warunków. Zarówno za konto, jak i za kartę nie zapłacimy ani grosza, jeśli zapewnimy na konto wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonamy przynajmniej jedną operację bezgotówkową (kartą lub BLIKiem). Warto tu dodać, że osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływu 1000 zł.

Co z bankomatami? Spełnienie warunków darmowości konta sprawia, że w kolejnym miesiącu nie płacimy nic za wypłaty z bankomatów.

Jak ja radzę sobie z warunkami? Bardzo prosto – 1000 zł wpływa na konto w Millennium za pomocą zlecenia stałego, realizowanego z mojego konta w innym banku. Warunek jednej transakcji kartą staram się spełniać wtedy, kiedy płacę za coś drobnego – np. za kupno bułek w piekarni. A warto się pilnować, bo „skleroza” w tym wypadku będzie dosyć kosztowna – w przypadku niespełnienia warunków za konto zapłacimy 8 zł, za kartę 7 zł, a za każdą wypłatę z bankomatów – 5 zł.

Jedyne, na co trzeba uważać, to opłata za ubezpieczenie „Bezpieczna Karta”, które aktywowane jest po założeniu konta. Warto je wyłączyć, ponieważ opłata za korzystanie z niego wyosi 2,99 zł miesięcznie.

Bardzo dobra oferta oszczędnościowa

Choć osobiście nie używam Konta 360º jako konto główne, to z czystym sumieniem mogę je polecić – oprócz sensownych warunków zwolnienia z opłat Bank Millennium jest po prostu… przyjazny swoim klientom. Przez kilka lat współpracy nie spotkałem się z większymi problemami (jak niesłusznie pobrane opłaty czy problemy techniczne). Nie mam również większych zastrzeżeń do aplikacji mobilnej czy systemu transakcyjnego.

Mimo wszystko w Millennium najbardziej cenię… ofertę oszczędnościową. Bank pozwala bowiem na zgarnianie 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym. Oferta dotyczy nowych środków, ale przez to, że bank organizuje ją cyklicznie bardzo łatwo przewidzieć kiedy wycofać środki (tak, aby mogły wrócić na konto jako „nowe”).

Dodatkowo każdy posiadacz aplikacji mobilnej może założyć Lokatę Mobilną na 2,25% w skali roku, a po skorzystaniu z rozszerzonej – zgarnąć dodatkowe 0,25 p.p. (co ostatecznie da 2,5%).

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy bony przysyłają listem poleconym?

  Andrzej Odpowiedz
 • 1. Czy kasa wpłynęła?
  2. Czy bony przysyłają listem poleconym?
  Proszę o odpowiedź.

  Andrzej Odpowiedz
 • Ja dostałam premię 50pl ale bonu i za polecenie jeszcze nic.

  Ewik Odpowiedz
 • Ja również nic nie dostałem. Zarówno na koncie moim jak i żony brak premii i brak bonów.

  wert Odpowiedz
 • Bon mam, premii na koncie brak.
  Więc się załapałem teoretycznie.
  Czekam do 15.

  Jarek Odpowiedz
 • Przelewy doszły. W tym za polecenie. Czekam na karty

  Robert Odpowiedz
 • premie wpadly na konta + dodatkowe 50 za polecenie natomiast bonu brakuje. pisalem do agory i odpowiedz z dzis to „Dzień dobry,

  karty zostały wysłane listem poleconym w tym tygodniu

  pozdrawiam”

  tołdi Odpowiedz
 • orientujeci sie czy po 13.stycznia ta promocja z kontem oszczedn i 2,5% bedzie jej kolejna edycja ?

  jacenty Odpowiedz
 • Karta upominkowa i premia dotarły.

  stanisław Odpowiedz
 • Karty dotarły

  Robert Odpowiedz
 • kiedy najwczesniej mozna zamknac konto jak premia i bony dotarly

  tołdi Odpowiedz
  • dobrze licze ? 23 grudnia mozna zamknac ?

   tołdi
  • Ja dostałem dzisiaj bony, kilka dni temu premie i dzisiaj zleciłem zamknięcie. Miesięczny okres wypowiedzenia.

   Robert
  • tylko wlasnie nie wiem jak sie to ma do regulaminu bo pisze w nim ze konta nie mozna zamknac w czasie trwania promocji ani 7 dni po jej zakonczeniu a czas trwania okreslony jest jako od 10.08.2017 r. do 15.12.2017

   tołdi
  • Ja zleciłem zamknięcie 19.12
   Kontaktowali się z propozycja zatrzymania konta bez konieczności spełnienie warunki bezplatnosci kont tj. Przelew 1tys i jedna transakcja. Odmówiłem i nic nie mówili.
   Tak wiec dyspozycja zamknięcia konta przyjęta.

   Robert
 • Czy konto można już bez problemu zamknąć?

  Andrzej Odpowiedz
 • Do kiedy aktualna jest promocja na koncie oszczędnościowym 2,5%.Czy mając konto oszczędnościowe muszę w dalszym ciągu wpłacać na konto 1000 pl i dokonać jednej płatności kartą?,żeby nie płacić za konto .

  Ewik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy