Gwarantowane 150 zł za założenie Konta 360º i szansa na dodatkowe 200 zł

Zakończona

Wystartowała nowa promocja świetnego Konta 360º Banku Millennium. W zamian za zapewnienie wpływów i wykonanie dwóch operacji kartą zyskać możemy 50 zł w gotówce oraz 100 zł w formie bonu do sklepów Rossmann. Oprócz tego mamy szansę na dodatkowe 50 zł w programie poleceń.

Do 350 zł za założenie Konta 360

Twardy warunek nowego klienta

Aby móc skorzystać z oferty należy być jednym z nowych klientów banku. W przypadku tej promocji zaliczamy do nich takie osoby, które:

nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid;

Przekładając to na prostszy język: bank wyklucza wszystkie osoby, które miały możliwość dysponowania jakimkolwiek produktem Banku Millennium od 1.04.2015. Dla porządku dodam, że wykluczone są również osoby, które złożyły niedawno (niepromocyjny) wniosek o Konto 360º, ale nie zdążyły jeszcze podpisać umowy.

Jeśli jednak zaliczamy się do grona szczęśliwców, którzy nie mieli z tym bankiem nic wspólnego, to spokojnie możemy przystąpić do promocji ;)

Po pierwsze, konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji (wymagana tylko pierwsza zgoda). Po drugie, kliknięcie w wygenerowany dla nas link i złożenie wniosku o Konto 360º wraz z kartą debetową. Tu istotne, aby wyrazić również zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i podmiotów współpracujących oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Bank zleca bowiem organizację promocji firmie Agora, dlatego później musi przekazać informacje o tym komu przekazać premię.

Na wykonanie obu kroków mamy czas do 31.08.2017. Czas na podpisanie umowy mija 4.09.2017. Finalizacji umowy możemy dokonać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku.

150 zł za dwa wpływy i transakcje

Co dalej? Po otwarciu konta konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków. Po pierwsze – zapewnienie wpływu na nowo-otwarte konto w wysokości 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednego płatności kartą lub BLIKiem. Oba warunki musimy spełnić dwukrotnie – we wrześniu oraz październiku.

To wszystko! Nagroda w postaci 50 zł zostanie przekazana na nasze aktywne Konto 360º do dnia 15.12.2017, o ile uzupełnimy swoje dane do odbioru premii do końca listopada.. Organizator powiadomi nas o konieczności uzupełnienia danych do 20.11.2017 mailowo.

Karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann zostanie nam natomiast wysłana listownie.

50 zł za polecenie

To jednak nie wszystko. W promocji Konta 360º pełnego korzyści do zgarnięcia mamy jeszcze (opcjonalną) nagrodę w wysokości 50 zł za polecenie oferty znajomemu. Jak? Każda osoba, która weźmie udział w akcji, może wygenerować swój kod polecający i zarekomendować udział w akcji kolejnemu, nowemu klientowi. Ten, po rejestracji na stronie promocji, będzie musiał podać dane polecającego (kod, imię, nazwisko, e-mail).

Polecający otrzyma 50 zł za każde skuteczne polecenie (czyli spełnione warunki promocji przez nowego klienta), jednak nie więcej niż 200 zł. Niestety dla poleconego nie przygotowano żadnej dodatkowej nagrody (oprócz „zwykłej” premii na start). Wzięcie udziału w programie nie jest obowiązkowe.

Ile kosztuje Konto 360º?

Ciężko nie zgodzić się z opinią, że Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze – bo może być całkowicie darmowe po spełnieniu bardzo prostych warunków. Zarówno za konto, jak i za kartę nie zapłacimy ani grosza, jeśli zapewnimy na konto wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonamy przynajmniej jedną operację bezgotówkową (kartą lub BLIKiem). Warto tu dodać, że osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływu 1000 zł.

Co z bankomatami? Spełnienie warunków darmowości konta sprawia, że w kolejnym miesiącu nie płacimy nic za wypłaty z bankomatów.

Jak ja radzę sobie z warunkami? Bardzo prosto – 1000 zł wpływa na konto w Millennium za pomocą zlecenia stałego, realizowanego z mojego konta w innym banku. Warunek jednej transakcji kartą staram się spełniać wtedy, kiedy płacę za coś drobnego – np. za kupno bułek w piekarni. A warto się pilnować, bo „skleroza” w tym wypadku będzie dosyć kosztowna – w przypadku niespełnienia warunków za konto zapłacimy 8 zł, za kartę 7 zł, a za każdą wypłatę z bankomatów – 5 zł.

Jedyne, na co trzeba uważać, to opłata za ubezpieczenie „Bezpieczna Karta”, które aktywowane jest po założeniu konta. Warto je wyłączyć, ponieważ opłata za korzystanie z niego wyosi 2,99 zł miesięcznie.

Bardzo dobra oferta oszczędnościowa

Choć osobiście nie używam Konta 360º jako konto główne, to z czystym sumieniem mogę je polecić – oprócz sensownych warunków zwolnienia z opłat Bank Millennium jest po prostu… przyjazny swoim klientom. Przez kilka lat współpracy nie spotkałem się z większymi problemami (jak niesłusznie pobrane opłaty czy problemy techniczne). Nie mam również większych zastrzeżeń do aplikacji mobilnej czy systemu transakcyjnego.

Mimo wszystko w Millennium najbardziej cenię… ofertę oszczędnościową. Bank pozwala bowiem na zgarnianie 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym. Oferta dotyczy nowych środków, ale przez to, że bank organizuje ją cyklicznie bardzo łatwo przewidzieć kiedy wycofać środki (tak, aby mogły wrócić na konto jako „nowe”).

Dodatkowo każdy posiadacz aplikacji mobilnej może założyć Lokatę Mobilną na 2,25% w skali roku, a po skorzystaniu z rozszerzonej – zgarnąć dodatkowe 0,25 p.p. (co ostatecznie da 2,5%).

Nie przegap!

Komentarze

 • Adminie, prosze doprecyzowac w artykule, gwarantowane jest 50 zl ORAZ karta do rossmana za 100 zl, aktualnie jest to widoczne tylko w naglowku, ale nie w tresci.

  jacenty Odpowiedz
  • Nie ma sprawy. Faktycznie jest tylko na początku wpisu, więc doprecyzowałem też w dalszej części.

   Michał
 • Co oni mają z tym 1 kwietnia 2015 r.?! Raz skrócili okres karencji, to znowu przedłużyli do tej daty. Wrr…

  Przemek Odpowiedz
 • Czy można wziąć udział w promocji równocześnie zakładając konto z polecenia innego klienta banku?

  Paweł Odpowiedz
  • Podłączam się pod pytanie – czy mogę polecić konto w ramach „Lubię to polecam”?

   Przemo
  • Nie. Albo korzystamy z podstrony z premią 150 zł, albo z podstrony poleceń. Nie można z dwóch jednocześnie :)

   Michał
 • A jak zamyka się konto- czy można też przez bankowość internetową?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy mozna polaczyc ta promocje z programem polecen?
  Czy skonczyla sie oferta na maney back?

  michal10 Odpowiedz
 • A czy 100 zł do Rosmanna jest gwarantowane?

  Andrzej Odpowiedz
  • nie po to @admin dodaje regulamin pod wpisem żeby o wszystko pytać.. ale tak – gwarantowane
   „jednorazowej Premii w wysokości 50 zł oraz Karty podarunkowej do drogerii Rossman o wartości 100 zł za założenie Konta wraz z kartą do konta Millennium Visa 360° i po spełnieniu warunków określonych w § 5”

   Andrzej
  • Tak, gwarantowane jest 50 zł w gotówce i 100 zł do Rossmanna za spełnienie warunków we wrześniu i październiku :)

   Michał
  • No i tak jak pisze Andrzej – gorąco zachęcam żeby zawsze przeglądać regularminy (zwłaszcz z użyciem ctrl + f, łatwo wtedy coś znaleźć). Również po to, aby mnie sprawdzać – rzadko bo rzadko, ale czasem robię błędy, choć dzięki komentarzom zazwyczaj są wyłapywane w kilka minut, za co dziękuję :)

   Michał
 • Czy w tej promocji przysługuje 360zł w formie zwrotów za zakupy kartą/Blikiem?

  Kurt Odpowiedz
 • Ja czekam na powrót 360 za zakupy, moze zrobią pare równolegle jak ostatnio wiec trochę zaczekam

  Zuk Odpowiedz
 • Nie warto. 360 PLN w postaci zwrotu niedługo wróci.

  jano Odpowiedz
 • 1. Czy przy otwieraniu konta 360º automatycznie otwierane jest konto oszczędnościowe?
  2. Czy przy zamykaniu konta bank wysyła bezpłatne potwierdzenie?

  Andrzej Odpowiedz
  • 2) w bankowości internetowej składasz dyspozycję zamknięcia konta i po miesiącu zamykają

   Andrus
 • mam u nich gołe IKE …
  przez co od lat wyłączają mnie z grona swoich klientów z ROR :)

  zennhorst Odpowiedz
 • Ostatnio wszyscy dają tylko bony :(.

  Daniela Odpowiedz
  • Tutaj chociaż ten bon jest dość sensowny – Rossmann jest w wielu miejscach i ceny są całkiem OK (zwłaszcza w promocjach). Dodatkowo bon to de facto karta podarunkowa i można z niej korzystać wielokrotnie, aż zjedziemy z saldem do zera :)

   Michał
 • Do zyskania aż 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące!

  marek_m Odpowiedz
  • Lokata mobilna też niestety tylko na 3 miesiące. Chociaż tu jest informacja, że:
   „W przypadku rachunku indywidualnego, możesz posiadać tylko jedną Lokatę Mobilną. Po jej zakończeniu możesz założyć kolejną.”
   Szkoda, że nie jest to lokata odnawialna :)

   A promocja na Konto oszczędnościowe kończy się 26/08.

   marek_m
 • W dni dzisiejszym osoba, którą poleciłem otworzyła konto. Kiedy dokładnie otrzymam 50 zł za polecenie?

  Andrzej Odpowiedz
 • mam pytanie , że polecający zgarnia 50zł, talon i 50zł za polecenie to zrozumiałem ale chcę wiedzieć czy polecany też otrzyma 50zł i talon

  Henryk Odpowiedz
 • Jeżeli załozę konto w sierpniu ,czy aby otrzymac premię 50 złotych musze w sierpniu wpłacić 1000 złotych?

  fran49 Odpowiedz
  • W celu zgarnięcia premii konieczne jest spełnienie tych warunków we wrześniu i październiku, niezależnie od miesiąca założenia konta.

   Michał
 • kiedy trzeba zabrac srodki z konta aby uzyskac nowe podwyższone oprocentowanie

  daro1964 Odpowiedz
 • hej,
  zalogowałam się na stronie promocji i przeszłam wszystkie kroki wybierając zawarcie umowy przez kuriera w zeszłym tygodniu (w piątek) i jeszcze do mnie nie dzwonili, czy ktoś ma podobnie?

  Ju Odpowiedz
 • Czyli dobrze rozumiem że można przelać 1000zl z konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem?

  Wi Odpowiedz
  • Dokładnie tak. Najprostsza opcja to przelew 1000 zł z innego banku, zostawienie sobie kilku złotych na jedną transakcję miesięcznie i przelew powrotny. Można to nawet zautomatyzować poleceniami przelewu ;)

   Michał
 • Witam.Mam cały zestaw dokumentów podpisanej przeze mnie umowy.Nigdzie nie mogę się doszukać wzmianki na temat gwarantowanych 150,-pl za założenie konta .Gdzie szukać?

  Ewik Odpowiedz
 • Chcę założyć to konto, ale jest koniec miesiąca i w związku z tym zastanawiam się czy w miesiącu założenia konta również należy spełnić warunki przelewu 1000zł i 1 transakcji aby opłata za konto nie została naliczona ?

  wert Odpowiedz
  • Warunki należy spełniać od września. Pierwszy niepełny miesiąc jest bezpłatny

   Kłapouchy
 • Czy to w tym tygodniu – jutro, pojutrze- należy wycofać wszystkie środki z Millenium aby załapać się na kolejną edycję promocji konta profit ?

  Grazka Odpowiedz
 • Witam, tak z ciekawości – jak mam rozumieć par. 5. 2. ii regulaminu akcji promocji. Jakich przelewów nie biorą pod uwagę?

  Zaciekawiony Odpowiedz
 • każdych. aby spełnić warunki promocji masz wydać fizycznie pieniądze kartą

  Andrus Odpowiedz
 • dziś założyłem konto, ktoś chce też teraz założyć z mojego polecenia, ale przy składaniu wniosku wyskakuje niepoprawność danych, które podałem do tego, mimo że wszystko się zgadza, wie ktoś o co może chodzić ?

  marcin85 Odpowiedz
 • czy wiadomo juz cos gdzie mozna uzupełnic swoje dane do odbioru premii czy trzeba czekac na mail ?

  tołdi Odpowiedz
 • No niech mnie… Zapomniałam przelać pieniądze w październiku…. Może choć 50 zł za polecie wpadnie. Bo za prowadzenie konta bank policzył 8 zł….

  B Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał już może informację o konieczności uzupełnienia danych do wypłaty premii? Informacja od organizatora miała być przesłana do 20/11, nie wiem czy może coś już było czy nadal czekamy?

  P Odpowiedz
 • Dziś dostałem @ żeby wypełnić formularz w celu dostania nagród :)

  marcin85 Odpowiedz
 • Ja również dostała wiadomość, ale o tytule „BZWBK- prośba o uzupełnienie danych do przelewu”. Czy jest to prawidłowe? Uzupełniać dane pod podanym linkiem?

  P Odpowiedz
  • Też dostałem to samo, tytuł bzwbk ale w treści wszystko się zgadza. Może po prostu organizator promocji (bodajże Agora) się pomylił w tytule?

   Daugern
  • na 99% ktoś się pomylił, ale mail jest prawidłowy. Wiecie jak to jest robione – metoda kopiuj-wklej :) Zmienili wszystko, oprócz tytułu…

   Michał
 • W sierpniu- w czasie tej promocji poleciłem bank, a osoba, która je zakładała wpisała we wniosku wygenerowany kod. Do chwili obecnej nie otrzymałem Premii 50 zł.
  1. Czy już powinna trafić na moje konto?
  2. Kto ją wypłaca Agora czy bank?

  Andrzej Odpowiedz
  • Ja również polecałam i jeszcze premii nie dostałam. Myślę, że powinna być wypłacona razem z premią za założenie konta.

   P
 • „Warto tu dodać, że osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływu 1000 zł.” niestety muszą o czym się własnie dowiedziałam i przez to nie dostane premii

  PaulaT Odpowiedz
  • Ale cytujesz fragment o opłatach – opłat nie na jeśli wykonasz transakcje karta. Natomiast do odbioru premii było wymagane wydanie 1000 zł o czym napisałem w artykule.

   Michał
 • Przed chwilą przyszedł mail, że w poprzednim mailu była pomyłka w tytule. Przy okazji, pamiętajcie że do dziś trzeba uzupełnić dane do przelewu i wysyłki vouchera na stronie konto360zpremia. :)

  Daugern Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już Premię i bon do Rossmanna?

  Andrzej Odpowiedz
 • otwieralem 2 konta na dwie osoby i jak narazie nie przyszla zadna premia na konto ale dotarl jeden bon.

  tołdi Odpowiedz
 • Otwierałem konto, i poleciłem tez Żonie z mojego kodu. Narazie ja nie dostałem 50+50, Żona nie dostała 50. Oboje nie dostaliśmy kart.
  Mail o uzupełnienie danych przyszedł. Bonusów brak.

  Robert Odpowiedz
 • dostał ktos karte albo bonus?

  michał Odpowiedz
 • ja też nic nie dostałam

  Ewik Odpowiedz
 • I ja. Do przyszłego tygodnia mają czas :)

  Daugern Odpowiedz
 • Premię wypłacą jak to banki – w ostatnim możliwym terminie, przydałby się bon teraz żeby kupić parę rzeczy do sprzątania na świętą :D

  marcin85 Odpowiedz
 • Ja też nic nie dostałam.Bon by się przydał przed świętami.Ale…….Jak do tej pory najlepiej wywiązuje się CityHandlowy,wszystko na czas nawet przed terminem.Miałam wrażenie,że Milenium też tak działa/po opiniach na forach/.

  Ewik Odpowiedz
  • Pamiętaj, że organizatorem tej promocji nie jest bank, ale pośrednik – Agora. Nawet, jak Millennium im przekaże raport wcześniej, to mogą wykonać przelew dopiero ostatniego dnia. I zapewne tak zrobią.

   Michał
 • dzis mi odpisali z agory

  „Dzień dobry,
  karty są w trakcie wysyłania,
  pozdrawiam”

  tołdi Odpowiedz
 • Odpowiedz od Organizatora z dzisiaj
  Szanowny Panie,

  wysyłki są w trakcie realizacji. Przelewy powinny dotrzeć do Państwa jutro

  Robert Odpowiedz
 • Dostałem przelew 50.
  Nie dostałem przelewu 50 za polecenie.
  Nie dostałem bonu Rossman.

  Robert Odpowiedz
 • Spełniłem warunki:
  Nie dostałem przelewu
  Nie dostałem bonu

  Ta promocja, albo raczej organizator to jakaś porażka.

  Witek Odpowiedz
 • U mnie też jeszcze nic. Poczekajmy do tego 15-ego, jak nie to pójdzie reklamacja.

  Daugern Odpowiedz
 • Odpowiedz Organizatora:
  „Wszystkie przelewy dzisiaj od nas wyszły. Kto ma otrzymać ten powinien mieć dzisiaj na koncie”.
  Tak wiec moja Żona nie otrzymała, a ja za polecenie konta Żonie otrzymalem dodatkowego bonusu.
  Karty tez nie zostały wysłane.
  I gdzie składać reklamacje?

  Robert Odpowiedz
  • wlasnie mam ta sama sytuacje na jednym koncie przyszla karta do rossmana a na drugim 50zl tak wiec gdzie pisac reklamacje o brakujace 50zl na koncie gdzie przyslali karte i gdzie o karte do konta na ktore wyslali 50 zl ?

   tołdi
 • U mnie jeszcze inaczej. W poniedziałek przyszły dwa bony do dwóch kont, a dzisiajjeden przelew 50 zł…

  junoumi Odpowiedz
 • No chyba do Agory trzeba napisać, ja też warunki spełniłem i na koncie nic jeszcze nie ma

  Daugern Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy