2,5% na koncie oszczędnościowym Profit do 100 000 zł w Banku Millennium

Zakończona

Wystartowała nowa edycja promocji na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium. W zamian za ulokowanie nowych środków zyskać możemy świetne 2,5% w skali roku przez okres 92 dni.
2.5% na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium do sierpnia 2017
W promocjach konta oszczędnościowego Profit istotne do zrozumienia są trzy kwestie. Po pierwsze – wysokie oprocentowanie dotyczy jedynie nowych środków. W przypadku obecnej oferty dniem badania salda klienta jest 24.06.2017. Oznacza to, że jeśli mieliśmy w tym dniu na (wszystkich) rachunkach w banku „grosze”, to przelewając na konto oszczędnościowe oszczędności będą one niemal całościowo zarabiały 2,5%. Dlatego zawsze staram się wam przypominać o wyczyszczeniu konta na weekend, aby korzystać z kolejnych promocji.

Druga kwestia to zrozumienie indywidualnych 92 dni podwyższonego oprocentowania. O co chodzi? Najnowsza promocja trwa od 25.06 do 26.08.2017, czyli dwa miesiące. Wystarczy, że w dowolnym momencie na nasze konto oszczędnościowe Profit wpłyną jakiekolwiek nowe środki, a automatycznie aktywowana zostanie promocja i wyliczone będą nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania. Jeśli więc w dniu badania salda na kontach w Millennium mieliśmy np. 100 zł, to w momencie wpłynięcia na konto Profit 101 zł aktywowana będzie promocja dla nowych środków. Jak widać możemy tego dokonać na początku okresu promocji, w środku, ale nawet i w ostatni dzień.

To prowadzi nas do zrozumienia punktu trzeciego, czyli nakładania się na siebie promocji. Z jednej strony bank zastrzega w regulaminie, że nie można mieć aktywnych dwóch promocji na raz. Z drugiej – kiedy skończy się nasze indywidualne 92 dni automatycznie możemy wskoczyć na nową promocję z terminem 92 dni, o ile spełnimy warunki nowych środków.

Przykład? Ostatnia promocja dotyczyła nowych środków względem 22.04. Osoba, która ulokowała nowe środki 23.04 ma promocyjne oprocentowanie przez 92 dni, czyli do 24.07. Jeśli posłuchała moich rad i wycofała pieniądze z Banku Millennium kilka dni temu, to te same pieniądze będą znowu nowymi środkami – kolejne 92 dni promocyjnego oprocentowania aktywuje się automatycznie od 25.07 do 25.10. Oczywiście znów warto będzie przeczyścić swoje konto przed dniem 26.08 – aby ew. załapać się na jeszcze kolejną promocję.

Proste? I tak i nie. Sporo osób mocno głowi się nad tym jak to wszystko działa a… bank z tego korzysta. Z jednej strony może oferować 2,5% w skali roku, a z drugiej wie, że statystycznie wielu klientów wcale tyle nie otrzyma – bo nie rozumie zasad. Dlatego warto czytać bloga, żyć mądrzej i korzystać z wyższych procentów :-)

Na koniec dodam, że oprocentowanie standardowe konta oszczędnościowego Profit wynosi od 0,6% do 1,1%. Oprocentowanie promocyjne to wspomniane 2,5% do 100 000 zł oraz 1,7% ponad tę kwotę. Pieniądze można wyciągnąć z konta raz w miesiącu bez opłat (co jest standardem rynkowym).

PS. Jeśli nie macie konta oszczędnościowego w Banku Millennium, to możecie je założyć wraz z Kontem 360° (nie da się osobno) – jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem wpływu 1000 zł i wykonania 1 transakcji kartą w danym miesiącu. Samo prowadzenie rachunku oszczędnościowego jest darmowe, jedna wypłata miesięcznie – również.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli jeśli w ostatnich dniach poprzedniej promocji zasiłem konto oszczędnościowe, to teraz do końca tych indywidualnych 92 dni promocyjne oprocentowanie śródków, które bym dodatkowo przelał z innego banku i chciał dorzucić już się nie naliczy?

  mike_live Odpowiedz
  • Naliczy się. Wszystko co przelałeś w promocji nr 2 i będziesz przelewał do końca Twoich 92 dni będzie oprocentowane zgodnie z tabelą 2,5/1,7. Jednak jeżeli w sobotę nie opróżniłeś profita, to pozbawiałeś się (lub częściowo) możliwości automatycznego wejścia w kolejne „swoje” 92 dni

   jacck
  • Wg mnie nie do końca – on wejdzie, ale… na 2.5% będą liczone NOWE środki wg tej ostatniej soboty. Jak miał 10k, to np. jeśli będzie mieć po obecnych 92 dniach 20k, połowa będzie w nowej promocji oprocentowana na 2.5%.

   Pako
  • @Pako, no dokładnie tak, właśnie o tym napisałem, ale aby się nie rozpisywać, bo temat wałkowany na milion sposobów, napisałem w nawiasie „lub częściowo” co Ty rozwinąłeś :)

   jacck
  • @jacck. Nie do końca tak jest, że z automatu można wskoczyć do promocji nr 3 po poprzedniej nawet jeżeli się zerowało konto. Wyciąg z regulaminu jasno to określa.
   㤠3.
   3. Można korzystać tylko z jednej Promocji na Koncie
   Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie.
   4. W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych
   Środków na Konto Oszczędnościowe Profit
   w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie
   Oszczędnościowym Profit, Okres obowiązywania
   Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji
   obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu
   okresu obowiązywania oprocentowania
   promocyjnego w ramach innej promocji, pod
   warunkiem, że okres obowiązywania
   oprocentowania promocyjnego w ramach innej
   promocji zakończy się najpóźniej 25 sierpnia 2017r.”
   Jeżeli ktoś zasilał konto w ostatnich dniach poprzedniej promocji jego 92 dni podwyższonego oprocentowania nie skończą się przed 25.08.2017r.,
   a dopiero we wrześniu, także będzie mógł skorzystać z kolejnej promocji nr 4 przy założeniu wyzerowania środków ok 23-24.08.2017r.

   Darek
  • Czyli mam rozumieć, że to iż wyzerowałem konto na ostatnią chwilę 23.06.2017 nie oznacza, że przejdę z jednej promocji do drugiej? Tzn. że wyzerować powinienem wtedy, kiedy zaczęła mi „biec” promocja (przelanie kwoty na KO)?

   Pako
  • @Pako, wyzerowanie konta to jeden z warunków, żeby skorzystać z promocji nr 3, jeżeli brałeś udział w promocji nr 2 to musisz sprawdzić którego dnia kończą się Twoje 92 dni podwyższonego oprocentowania, musi to być najpóźniej 25.08.2017r. Sprawdź w historii konta kiedy wystartowałeś z promocją nr 2 (którego dnia zrobiłeś przelew na KO). Jeszcze jedna uwaga przez zerowanie rozumiemy to, że pieniądze muszą „wyjść” z banku.

   Darek
  • @Pako – z tego wynika, iż automatyczne uruchomienie kolejnej 3 edycji uzależnione jest od zakończenia promocyjnego % w 2 edycji. A więc wpływ nowych środków powinien nastąpić najpóźniej 26.05, aby ta zakończyła się najpóźniej 25.08. ?

   Grażka
  • Dokładnie tak jak policzyła to Grażka, jeżeli najpóźniej 26.05.2017r. uruchomiłeś promocyjne % w 2 edycji i na koniec 24.06.2017r. wyzerowałeś zaangażowanie w banku i wróciłeś z kasą z powrotem na KO to po zakończeniu 92 dni z 2 edycji automatycznie wskoczysz do 3 edycji.

   Darek
  • no nie mieszajcie znowu, @Darek, każdy może mieć tu rację, bo każdy ma inny termin „swoich 92 dni”, u każdego inaczej to się zazębia z początkiem okresu promocyjnego ustalanego przez bank, poza tym długość tych okresów może być też różna. Była i miesięczna, ostatnia promocja starego konta. Da każdego będzie wyglądać to inaczej.
   Dla tych, którzy mają nikłe pojęcie o zawiściach tego konta (choć w rzeczywistości to proste) muszą przyjąć generalną zasadę. Opróżniamy KO i ROR kiedy admin na blogu o tym napisze i o nic nie trzeba się martwić wszystko będzie OK. Nawet jak ktoś nie wie czy powinien czyścić konta, czy też nie, nic mu się nie stanie jak na te dwa dni wyzeruje wszystko, będzie miał 100% pewności, że przez cały czas korzysta z max oprocentowania
   @ Pako, nie znamy twoich 92 dni. Może się zdarzyć, że „przeskoczysz” promocję 3 i wejdziesz od razu w 4, wówczas to zerowanie nie było konieczne, o czym pisał pod koniec @Darek

   jacck
  • Czyli nie przejmuję się tymi 92 dniami a najważniejsze są dni badania salda. Czy jestem w tej czy innej promocji – ważne że mam 2.5%.

   „Jeszcze jedna uwaga przez zerowanie rozumiemy to, że pieniądze muszą „wyjść” z banku.” – data księgowania w piątek przed 21wszą była na dzień 23.06 – wtedy zleciłem przelew. Tak naprawdę pieniądze przeszły do Nest w poniedziałek rano. Badanie było 24.06.

   Pako
  • raczej nie „wyjść”, ale by zostały ZAKSIĘGOWANE jako przelew wychodzący. Już dwukrotnie robiłem przelew w sobotę i został zaksięgowany również w sobotę, tym samym zmniejszając saldo, mimo, że jak piszesz doszły w poniedziałek. Tym razem zrobiłem eksperyment wypłaciłem z bankomatu ponad 1K w piątek. Mimo, że fizycznie już je nawet wydałem, to dalej widniały jako saldo (zablokowane), zaksięgowane zostały dopiero dzisiaj (poniedziałek). Czy moje fizyczne pieniądze będące już w portfelu stanowiły jeszcze saldo w banku, sprawdzę empirycznie, a byłby to kuriozum :). Za pełny miesiąc dla 100K odsetki wynoszą 212 zł z małymi grosikami (netto), w zależności od dni i wcześniej dopisanych odsetek, kto ma mniej musi zastanowić co jest tego przyczyną i czy wszystko naliczane jest dla nowych środków.

   jacck
  • Ja mam prawie 50k i jak dotąd najwięcej ile udało mi się w miesiącu uczknąć to jakieś 65 zł netto… hmmm

   Pako
  • hmmm…. to swoją drogą, ja nie rozumiem jak to działa. Myślałam, że tylko transakcje off-line rozliczane są z opóźnieniem. A przecież bankomat „wie” ile pieniędzy mamy na koncie, więc jest on-line.
   Wydaje mi się, że kwestia bankomatu poruszana była przy okazji któreś promocji i ktoś doszedł do wniosku, że bankomat był zły, bo nie z sieci Mill. Ale czy podjęcie gotówki z bankomatu Mill zaksięguje się od razu ? Nie sprawdzałam.

   Be@
  • przepraszam rąbnąłem błąd, oczywiście 212 brutto, podatek to 40zł z grosikami. Netto wychodzi ~172 zł, takie odsetki mam przy 2,5% i pełnych miesiącach . Więc @Pako powinno być u Ciebie ~ 86zł , sprawdź księgowanie na KO: 31,03,17 i 31,05,17
   @Be@, nie mam bankomatu mille, korzystałem z pko, ale sądzę, że wypłatami zarządzają i tak operatorzy kart.

   jacck
  • Wygląd na to, że uciekłeś z 50k, ale miałeś jeszcze gdzieś w Millenium ok. 10k i w czasie nowych 92 dni pozbyłeś się tych 10k, więc naliczali ci z nadwyżki, czyli z ok. 40k., co było warte tych 65 zł odsetek.

   Dario
 • Posiadam limit kredytowy na 40 000. Stan konta pokazany mam jako 41 000 zl (1000 zl to wolna gotowka) czy nowe srodki beda sie liczyc dopiero od 41001 zl czy od 1001 zl?

  Maciej Odpowiedz
  • limit nie jest brany pod uwagę (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę)

   w sumie łatwo to przetestować – sprawdzić jakie odsetki naliczy bank 30.06 i czy są OK

   Michał
  • Dzięki!

   Maciej
  • Wystarczy zadać pytanie w serwisie transakcyjnym. W ciągu godziny odpiszą jaka jest ilość nowych środków oraz do kiedy trwa oprocentowanie promocyjne.

   ls5
 • Otwierał ktoś konto oszczędnościowe walutowe ? Trzeba iść do oddziału ? nie da się on-line ?!

  Be@ Odpowiedz
  • Zamykałem stare konto oszczędnościowe i otwierałem konto profit w serwisie transakcyjnym.

   ls5
  • Tak, ale ja pytam o WALUTOWE (które ma takie same promocje % jak i te złotówkowe).

   Be@
  • Przetestowane – tylko w oddziale

   zaqwert
  • Dzięki. Już myślałam, że ze mną coś nie tak, skoro nie widzę takiej opcji. Co ciekawe zwykłe walutowe otwiera się on-line i, o ile dobrze doczytałam, to jeden ze sposobów, żeby było ono bezpłatne.

   Be@
 • Ulokowałem 23.04 na koncie Profit nowe środki, kilka dni temu wyczyściłem konto. Czy jeśli teraz wpłacę nowe środki to będą one oprocentowane 2,5% od dn 25.07, czy należy je wpłacić najwcześniej 25.07?

  Motobiker Odpowiedz
  • Rozumiem, że na dzień badania salda dla nowej 3 edycji czyli 24.06. miałeś wyzerowane konta. Wpłacasz teraz np 26.06 środki , które jako nowe pracują nadal 2,50% w ramach poprzedniej 2 edycji przez 92 dni licząc od 23.04 a więc do 24.07. Natomiast 25.07 automatycznie aktywuje się 3 edycja promocyjnego % czyli 2,50 na kolejne 92 dni tj. do 25.10.

   Grażka
  • Już koledze odpowiedziałem, w sumie tak jak Ty.

   PiotrekM
 • Czyli jeśli zdążyłem ewakuować z banku tylko 100 tys., ale zostało mi na 24.06 jeszcze 16 tys. środków w banku (na koncie profit), to jeśli jutro wpłacę z powrotem na konto profit te 100 tys., to wtedy z podwyższonego oprocentowania będzie korzystać jedynie 84 tys.?

  armenpo Odpowiedz
 • Będę jeszcze przez miesiąc oprocentowane jak dla starej promocji, a nowe 92 dni będa się liczyć jak ta obecna Ci się skończy czyli jakoś za miesiąc. W innym wypadku jakbyś teraz nie wyczyścił konta, za ten miesiąc miałbyś 0,6% więc żenua.

  PiotrekM Odpowiedz
  • Ale gdy aktywuje się nowa promocja, to w przypadku, który opisałem, będę miał 2,5% dla wszystkich środków (116 tys.), czy tylko dla nadwyżki (84 tys. 2,5%, a reszta 1,7%)?

   armenpo
  • @PiotrekM -” W innym wypadku jakbyś teraz nie wyczyścił konta, za ten miesiąc miałbyś 0,6% więc żenua.” – Dlaczego tak uważasz ? Przecież obowiązuje promocyjne % przez 92 dni licząc od 23.04. Natomiast wyzerowanie wszystkich kont na dzień 24.06 daje możliwość uzyskania 2,50% w kolejnej edycji promocji KO Profit.

   Grażka
  • Grazka: Dokladnie tak to dziala.

   keton
  • @keton – teraz to już się pogubiłam w tych komentarzach – dokładnie tak to działa jak ja napisałam czy jak PiotrekM. A jak to będzie w przypadku opisanym przez Armenpo ?

   Grażka
  • armenpo: badanie salda było w sobotę, jak wystartuje nowa promocja to będziesz mieć oprocentowane na 2.5% dla tego co PONAD TO co miałeś w sobotę. Pako aka PioterekM (z telefonu).

   Pako
 • Matko, przecież napisałem „za ten miesiąc miałbyś 0,6% więc żenua.” – ZA, nie W TYM miesiącu.

  Pako Odpowiedz
 • ” a nowe 92 dni będa się liczyć jak ta obecna Ci się skończy czyli jakoś za miesiąc. W innym wypadku jakbyś teraz nie wyczyścił konta, za ten miesiąc miałbyś 0,6% więc żenua.” – za ten miesiąc, czyli jak minie ten miesiąc, z kontekstu jak czyta się całość to wynika.

  Pako Odpowiedz
 • W mootaniu jesteście mistrze ?

  Hugo Barra Odpowiedz
 • Szkoda, że dodaliście info dzien po tym, jak można było wycofać środki. Do tej pory zdawałem się wyłącznie na Was, no ale jak widać, trzeba też samemu czuwać:)

  miszti Odpowiedz
 • Czy doczekam się chwili gdy ten durny sposób premiowania zostanie zlikwidowany. Chyba czas zwolnić z banku tego debilnego pracownika który wymyśla na „Haju” takie procedury!

  isekala Odpowiedz
  • isekala: wg „25 czerwca 2017, 21:35 • Bartek” powinnaś zająć się czymś innym, niż finansami.

   Pako
  • Takiej odpowiedzi własnie oczekiwałem od pracowników tego banku i znalazło się juz dwóch na tym forum .

   isekala
  • xD za to dobrze, ze ty nie pracujesz w banku, balbym sie o swoje pieniadze. Serio, co w tym jest trudnego, ze trzeba wyplacic hajs w dniu sprawdzania salda i pozniej sie ma 92 dni promocje od wplaty pieniedzy? to jest jakas inzynieria kosmiczna? ludzie, skad wy sie urwaliscie. potem sie dziwic, ze banki tak cisna na KK – ludzie nie splacaja bo pewnie tez nie ogarnaiaja jak dziala grace period.

   Bartek
 • obecnie jest dla nowych klientów w bgz lokata bezkarna
  Oprocentowanie w skali roku wynosi 3%

  tolecki Odpowiedz
  • Nie lubię, jak coś jest dobrze oprocentowane, ale z „biednym” limitem jak tutaj, 20k. Marketingowa ściema.

   Pako
 • Może przestalibyście kopać się po kostkach…. Oferta jest bardzo pokręcona o czym nawet Admin wspomniał w artykule. Mi tłumaczono to wiele razy i wciąż jej nie ogarniam.

  jojo Odpowiedz
  • Chodzi o to żeby na dzień badania salda wyczyścić konta. O 92 dniach można zapomnieć i nie zawracać sobie tym głowy.

   Łuki
  • Trzeba. Poczytaj stare watki. Czasami nowe promocje sa uruchamiane w dziwnych terminach i nowe srodki nie uruchamiaja nowej promocji. U mnie tak wlasnie bylo jak pojawial sie profit.

   keton
  • To była wyjątkowa sytuacja.

   Łuki
 • Czemu info o badaniu salda 24.06 pojawia się na blogu 25.06

  Adaa Odpowiedz
 • Zerujesz swoje 360 i ska w mille dzień przed i masz 2,5 cały czas. Ot, cała filozofia.

  Hugo Barra Odpowiedz
 • Michał, wpłaciłem na konto 16.06 np. 50000zł. Czy teraz „pracują” na 2,5% skoro nie wycofałem ich kilka dni temu? Mam nadzieję, że obowiazuje mnie okres 92 dni i promocyjne 2,5% jest naliczane.

  paba86 Odpowiedz
  • Masz liczone 92 dni starej promocji od 16.06 do połowy września.

   Michał
  • Wielkie dzięki. Jeszcze jedno- jeśli „nowa” promocja trwa do 26.08 to w moim przypadku aby załapać się na kolejną, jeśli taka będzie najlepiej będzie wycofać środki np. 24/25.08.
   Mam nadzieję, że chociaż to dobrze rozumiem.

   paba86
  • Dokładnie tak – generalnie każdy powinien wycofać wtedy środki. Przypomnę na blogu :)

   Michał
  • Witajcie- mam pytanie. Jak uniknąć opłaty 7,50zł za drugą i kolejną wypłatę z konta?
   Czy np. przelew z konta oszczędnościowego na konto 360 posiada jakiś limit?
   Czy mogę np. przelać z KO na K360 np. 100000zł a następnie kilka razy, bezpłatnie z K360 na rachunek w innym banku? (np.2 x 50000 w ciągu dwóch dni)?

   paba86
  • Najlepiej zleć wcześniej przelewy z konta 360 (aby ominąć limit 50k dziennie) z datą przyszłą (np. 2 x 50k). I na ten sam dzień zleć następnie jeden przelew z KO na K360 (np. 100k).

   wojtekkkkkkkkkkk
  • Dzięki- dla 100% pewności np. dzisiaj (06.07) i jutro (07.07) zlecam przelew na 10.07 (2×50 tys) na rachunek w innym banku i jednocześnie zlecam na 10.07 przelew na 100000zł z KO na K360?

   paba86
  • dokładnie tak możesz zrobić jak opisałeś. Nie ma limitów wewnętrznych. Możesz przelać też całe 100K w jednym dniu. W skrócie: Dzień przed planowanym przelewem robisz przelew z datą jutrzejszą z KO na ROR 100K. Drugi przelew podobnie(dzień wcześniej) zlecasz ale już z ROR na zewnątrz. Obydwa przelewy realizują się jutro i jutro też przelewasz już normalnie pozostałem 50K z RORu.W jednym dniu wychodzi całość z mille. Ni płacisz prowizji i nie tracisz odsetek za jeden dzień na KO.

   jacck
  • Zakładając, ze przelewy wewnetrzne nie mają limitu, bo tak jest, to w jaki sposób system przepuści mu 100000PLN (na zewnatrz z ROR) jednego dnia ze wcześniejszą data zlecenia.

   Wojak
  • Nad tym się właśnie zastanawiam.
   Może to, że zlecę dzień wcześniej oraz kolejnego dnia będzie traktowane jako zlecenia z dwóch różnych dni.

   paba86
  • @Wojak, w WBK limit 50K dotyczy zlecenia, a nie faktycznego wypływu kasy z konta na zewnątrz, jeśli anulujesz zlecenie, lub się pomylisz stracisz limit na tą kwotę w tym dniu. Robiąc 2 zlecania w dwa dni pod rząd, na trzeci dzień masz już możliwość przelania 150K

   jacck
  • znowu przejęzyczenie. Oczywiście chodzi nie o WBK, ale o Millenium. W WBK limit to 25K lub podniesienie w oddziale do 125K

   jacck
 • Przed chwilą dzwoniła Pani z banku, z ofertą super lokaty na 1,8. Później po chwili rozmowy już było 2.2 a na samym końcu po mojej odpowiedzi że interesuje mnie profit Pani wyliczyla mi saldo i okres promocji. I jest tak jak tu piszą starzy wyjadacze: wycofalem środki przed badaniem, dziś wracam i mam jeszcze promocję 2 a w lipcu po jej skończeniu wskoczę w promocję numer 3……

  Michal1986 Odpowiedz
 • czyli 23.08 trzeba wpisac do kalendarza jako wycofanie

  BTW a jak zrobic z optima? Kiedy wycofac?

  dfss Odpowiedz
  • Nikt tego nie wie. Nawet 1 lipca może być późno, jak im się coś zamarzy.

   xxxx
  • w Optimie to już pewnie niedługo będzie tak, że środki dłużej będą musiały leżec poza kontem niż na koncie…

   abc
 • Wpłata na Profit 100k 31-01-2017, wypłata 09-05-2017 (31-05-2017 naliczyły się odsetki, które wypłaciłem 19-06-2017). Czy wpłacone teraz nowe środki uruchomią 92 dni promocyjnego oprocentowania na Profit?

  bob Odpowiedz
  • Moim zdaniem tak, bo na dzień badania salda tj. 24.06.2017 miałeś wyzerowane stany. Chodzi o Profit ale i też konto 360.

   Grażka
  • Od 19-06-2017 brak jakichkolwiek środków w Millenium.

   bob
  • Wszystko co teraz wpłacisz na Profit oczywiście do 100k będzie na promocyjnym % przez 92 dni licząc od pierwszej wpłaty.

   Darek
 • @admin- a co Ty sądzisz na temat par.3 regulaminu promocji o którym napisał Darek ?

  Grażka Odpowiedz
  • Że jest jak najbardziej zbieżny z tym, co napisałem w artykule :)

   Dawno temu sam dość ostrożnie podchodziłem do tego zapisu, ale Don Quijote mnie przekonał, że jest nieco inaczej.

   Nie można korzystać z dwóch promocji w tym samym czasie = jak kończy się jedna, to dopiero można wskoczyć do drugiej. Czyli tak jak napisałem – kończy się stare 92 dni, wskakujemy w nowe 92 dni nowej promocji. Ważne tylko, aby przeczyścić konto w dniu wyznaczania salda, żeby środki były nowymi środkami. I tyle :)

   Michał
  • Admin – dzięki za komentarz a wszystkie nasze wątpliwości rozwiążą się w sierpniu.Pozdrawiam

   Grażka
 • A propos odsetek – jak Milli je liczy ? Wpłaciłam na Profit dnia 25.05. Odsetki dopisały się 31.05 za 6 dni a nie za 7. Dlaczego ?

  Grażka Odpowiedz
  • Bo Mille chyba nie liczy dnia wplaty. Musi byc cala doba. Tak mi kiedys wyszlo z obliczen.

   keton
  • Za ostatni dzień miesiąca /31.05/ odsetki zostaną naliczone ostatniego dnia miesiąca następnego tj. 30.06.

   Beata2
  • Do odsetek nie liczy dnia wpłaty ? To dlaczego dzień wpłat liczy do okresu promocji czyli 92 dni ?

   Grażka
 • Beata2 czyli za czerwiec nalicza za 31 dni czy analogicznie jak w maju za ostatni dzien czerwca nalicza w lipcu itd

  Grażka Odpowiedz
  • Za czerwiec naliczą 30 dni /29 dni czerwca i ostatni dzień maja/. Ostatniego dnia lipca za ostatni dzień czerwca itd.

   Beata2
 • Dzisiaj do mnie dzwonił miły pan z Millenium z propozycją lokaty 3 m-cznej na 1,80%. Na moją uwagę o śmiesznej ofercie gdyż mam środki na KO Profit z oprocentowaniem 2,50 zaniemówił i grzecznie podziękował na chwilę rozmowy. Czyżby konsultanci dzwonili do klientów bez wcześniejszej analizy ich aktywów ? Bez komentarza …..

  Grażka Odpowiedz
  • Tak właśnie jest jak piszesz. Dzwoniła do mnie nie raz Pani z ofertą dot. kredytu. Jakby spojrzała że mam lokatę plus trochę odłożonej kasy na KO, to by się od razu wycofała z takiego telefonu.

   Pako
  • hehe, oni chyba dzwonią do wszystkich, rozmowa u mnie dziś była podobna i grzeczna, z tym, że mi po stawce 1,8 zaproponował 2 %(na środki z innego banku), oczywiście musiałem się powstrzymać o śmiechu. współczuję tym konsultantom, ale taka ich praca… Powinni raczej analizować ruchy pieniężne swoich klientów i później dobierać sobie rozmówców :)

   jacck
  • Akurat miałam kiedyś staż w tym banku – dostałam chyba kartkę do obdzwonienia z klientami oddziału (+komputer do ofert?) i dzwonilam z „interesujacą indywidualną ofertą” – jeśli dobrze pamiętam to linii kredytowej/kredytów gotówkowych. Nie wgłębiałam się w historie każdego klienta, chodziło tylko o przedstawienie oferty i zaproszenie do naszego oddziału. Podejrzewam, że teraz też tak pracuje ta krytykowana młodzież.. większość klientów jednak nie jest tak uświadomiona jak my odnośnie możliwości oprocentowania środków.

   Pola33
 • czyli jeśli mam teraz 50 tys na Profit i dołoże kolejne 80tys, to będę miała 2,5% na te całe 80tys. czy tylko na 50tys., a na pozostałe 30tys 1,7%?

  Irma Odpowiedz
 • mi dzisiaj konsultant zaproponował 2% na 3-mce zaproponowałem mu że też chętnie wezmę na tyle gdyż dajecie mi 2,5% gość zdębiał to oni nie wiedzą ile dają?:)

  daro1964 Odpowiedz
 • możne ktoś orientuje się jak zrezygnować z pakietu bardzo pomocnego bez wizyty w banku z góry dzieki

  daro1964 Odpowiedz
 • Słuchajcie, a jak na oprocentowanie promocyjne 3miesięczne po założeniu wpływa kończąca się po 2 miesiącach startowa lokata 10k? Czy kasa, którą z niej zostawiam pracuje na mniejszy procent? Pytam, bo za czerwiec połączyli mniej odsetek niż wynikałoby z oprocentowania 2,5%…

  matebe Odpowiedz
  • Pewnie kasa na mobilnej nie byla nowymi srodkami, bo miales ja w banku przed rozpoczeciem kolejnej promocji 2,5% na KO

   Kajko
  • Musiałbyś założyć nową lokatę np. mobilną to by dalej pracowały na siebie do czasu kiedy minął by termin Twoich promocyjnych 92 dni.

   Mars
 • Czyli zakładajac konto dzisiaj i przelewając na konto PROFIT powiedzmy 50000 tyś należało by wypłacić pieniądze przed 25.08.2017 i jeszcze raz je wpłacić do 25.08.2017 r zeby sie załapać na promocję??

  Łukasz Odpowiedz
  • Jeśli założyłeś konto 14 lipca masz 92 dni promocyjnego oprocentowania. na weekend 25-27.08 prawdopodobnie zaplanowane jest badanie salda, więc jeśli będzie następna edycja promocji i chciałbyś się na nią załapać wyczyść konto na ten weekend. Potem wpłacisz je 28-08 znowu do millenium, i po zakończeniu pierwszego okresu promocyjnego (tego zyskanego dnia 14 lipca) wskoczysz w następny.

   Mateusz
 • Nie mam pojęcia co zrobiłem źle ale nie naliczono mi promocyjnego oprocentowania. Środki wycofałem już 5 czerwca i 24 czerwca miałem wyzerowane konto. Nowe środki wpłynęły 26 czerwca.

  Odsetki naliczono mi zgodnie ze standardowym oprocentowaniem. Czy mógłby mi ktoś wskazać gdzie popełniłem błąd?

  Gość Odpowiedz
  • A wyzerowałeś całkowicie wszystkie konta w Millennium czy tylko konto oszczędnościowe Profit? Jeśli dobrze kojarzę, to trzeba przelać wszystkie środki do innego banku na czas badania salda. Jeśli tylko wyzerowałeś KO Profit a na Koncie 360 miałeś środki, to będą one traktowane jako stare środki, nawet jeśli później przelejesz je na KO Profit.

   mbr1111
  • Są dwie możliwości: albo masz stare ko zamiast „ko profit”, albo okres oprocentowania i datę odniesienia masz jeszcze z wcześniejszej edycji promocji.

   Iks
  • Dowiedziałem się gdzie leży problem. Wprawdzie konto wyzerowałem całkowicie ale jak się okazuje w moim przypadku aż do września obowiązuje poprzednia edycja promocyjna z saldem początkowym z kwietnia. Wtedy rzeczywiście nie wycofywałem środków.

   W każdym razie całe to promocyjne oprocentowanie jest nieco pokręcone. Nie wystarczy brać pod uwagę dwumiesięcznych okresów pomiędzy edycjami promocji ale też indywidualne okresy trzymiesięczne wraz z momentem ich rozpoczęcia.

   Gość
  • Nie, nie jest tak źle.

   „Wtedy rzeczywiście nie wycofywałem środków” — no właśnie, a środki wystarczy wycofywać na każdy weekend badania salda, by się nie przejmować indywidualnymi okresami 3-miesięcznymi (one znaczenie mają tylko przy zmianie oprocentowania, bo wyznaczają dzień, w którym zaczyna ono obowiązywać dla naszych oszczędności, ale już od dawna ciągle jest 2,5%).

   Don Quijote de la Mancha
 • kiedy trzeba wyczyscic konto aby cieszyc sie ponownie 2,5%?

  daro1964 Odpowiedz
 • wszystko to prawda, co piszecie ale…. banki i tak nie są przyjazne dla klienta, przyjazne są dla prezesów banków, którzy zarabiają krocie.. klient musi zadowolić się albo zerowym procentem albo…. pół procentem albo… i to ju niby wiele…. 2, 5 procentem…..a .za komuny na koncie zarabiał klient 3 procent…. banki były państwowe….

  ananas Odpowiedz
  • komuno wróć? Właśnie wraca – obyś nie doczekał 500%+

   karampuk
  • Ty nawet nie pamiętasz co było za komuny, więc się nie wypowiadaj.
   3%? Buahahaha, jak inflacja była minimalnie 20%, a kasa była gó.. warta, bo zarabiało się równowartość $30 (można nawet przesadziłem).

   Dario
 • kiedy trzeba wycofać środki z konta przed kolejną edycją?

  gunia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy