2,5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit do 13.01.2018 (i 150 zł na start)

Zakończona

Właśnie ruszyła kolejna edycja promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. Zgodnie z naszymi przewidywaniami w zamian za ulokowanie nowych środków zgarnąć możemy 2,5% do 100 000 zł.

2.5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium
Aby skorzystać z promocji należy przynieść do Banku Millennium nowe środki względem dnia 14.10.2017. Oznacza to, że jeśli posłuchaliście mojej rady i wyczyściliście swoje konta na weekend, to wszystkie przelane do banku pieniądze będą nowymi środkami :)

Do promocji można przystąpić od 15.10 do 13.01.2018. W momencie, kiedy system banku rozpozna przelew nowych środków aktywowane zostanie nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania 2,5%. Nadwyżka nad kwotę 100 000 zł zarobi 1,7%, a stare środki – jedynie od 0,6% do 1,1%.

Szczegóły w regulaminie promocji. O całym mechanizmie konta Profit pisałem również w osobnym poradniku.

PS. Jeśli nie masz konta oszczędnościowego Profit, to możesz je założyć po otwarciu konta osobistego w Banku Millennium. W tej chwili trwa promocja, dzięki której otrzymasz 150 zł premii za spełnienie łatwych warunków. A na dodatek skorzystasz z najlepszego konta oszczędnościowego na rynku dla większych kwot :)

Nie przegap!

Komentarze

 • OK, przelalem wczoraj z mojego konta millenium wszystko na zony millenium. Zniknely z mojego i były wczoraj u żony, więc wszystko powinno byc ok. Dzis zona zwroci mi przelew pytanie tylko czy jak zrobi mi zwrot na konto ROR 360stopini a ja juz dalej u siebie pchne to na KO to bedzie OK? Za kilka dni koncza mi sie lokaty w innym banku i bede mogl ponownie przelać cos na KO, co sie bardziej oplaca zacząć dzis z mniejszą kwotą a za 10-12 dni doladowac KO ponownie kwota 3x wieksza czy poczekac jak bede mial całą kwote i wplacic wszystko jednoczesnie na KO? Czy to jest zupelnie bez znaczenia bo mozna dowolnie doladowywac KO kika razy nie tracac procentow itd, kiedy tam jest aktualizacja odsetek itd. ?

  musiek Odpowiedz
 • Na KO możesz wpłacać tyle razy ile tylko zechcesz. Tylko raz w miesiącu jedna wypłata/przelew z KO na konto 360/ lub inne osobiste/ jest gratis. Od momentu pierwszej wpłaty/ nawet 1 gr/ rozpoczyna się okres promocyjnego oprocentowania przez 92 dni. Bank nalicza oprocentowanie przedostatniego dnia miesiąca za miesiąc bieżący. Za ostatni dzień bieżącego miesiąca bank nalicza odsetki ale ich nie wypłaca. Wypłaca je dopiero w następnym miesiącu ostatniego dnia.
  W zależności od sposobu zarządzania pieniędzmi sam musisz rozstrzygnąć/wyliczyć/ czy lepiej trzymać na koncie żony/ na jaki procent/ czy u siebie na 2,5% ale z rozpoczętym już okresem promocyjnego %.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Z tym 1 gr to nie byłbym taki pewien. W moim przypadku było to kilkanaście groszy i jeśli wierzyć konsultantowi który obsługiwał moje zgłoszenie promocja nie była wtedy aktywna (chciałem aktywować starą pod koniec okresu nowej), więc być może, że potrzeba 1 PLN, albo nie ogarnąłem tematu i z promocji której okres się kończył już skorzystałem (ale to byłoby dość dziwne, bo te okresy przystąpienia są chyba krótsze niż czas trwania promocji na koncie lub tej samej / podobnej długości.

   Marcin H
 • Można już wpłacać blikiem czy czekać do jutra i zrobić przelew?

  Gosia Odpowiedz
  • Można już dziś. Blik niestety ma spore limity, ale Express Elixir niektórzy wykorzystać mogą…

   Don Quijote de la Mancha
  • A nie można po prostu wpłacić we wplatomacie? Chyba najszybciej wypłaca się z jednego banku i wypłaca do drugiego?

   Manveru21
 • Można już wpłacać pieniądze blikiem czy czekać do jutra i zrobić przelew?

  Gosia Odpowiedz
 • mam ROR w Millennium od jakiegoś czasu, mam otwarte KO z kilka zł na nim, mogę je teraz zasilić i skorzystać z tej promocji? czy to dotyczy tylko nowo otwartych rachunków?

  Monikaaa Odpowiedz
  • Oferta jest dla wszystkich osób posiadających konto oszczędnościowe Profit (sprawdź nazwę swojego!). Nie trzeba być nowym klientem.

   Marcin H
  • Dotyczy rachunków „Profit”. Jeśli masz na nim „kilka złotych”, to zapewne już uczestniczysz w poprzedniej edycji promocji (92 dni od uruchomienia jej promocyjnego oprocentowania) dla środków przewyższających te z 26 sierpnia; po upływie okresu promocyjnego oprocentowania z tamtej automatycznie rozpocznie Ci się następny okres promocyjnego oprocentowania dla środków przewyższających te z 14 października.

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam pytanie, czy łączne zaangażowanie na dzień 14 października może być ujemne? Pytanie bierze się stąd, że bank przy wyliczaniu łącznego zaangażowania bierze pod uwagę ujemne salda na ROR. Jak ktoś ma limit na ROR to może go sobie 7 dni w miesiącu wykorzystać „za darmo” (w ramach opłaty rocznej za posiadanie limitu). Załóżmy, że ktoś ma limit 10.000 i na ROR na dzień 14 października jest kwota minus 10.000. Czy w takiej sytuacji łączne zaangażowanie wyniesie minus 10.000 (co sugeruje zapis regulaminu, że łączne zaangażowanie to suma sald rachunków)? Czyli po spłacie tego limitu za kilka dni z promocyjnego oprocentowania będą korzystały nowe środki tylko powyżej 10.000?

  Manveru21 Odpowiedz
  • Sam sobie odpowiem, bo namotałem: w takim przypadku saldo progowe łącznego zaangażowania będzie minus 10.000 ale saldo progowe konta oszczędnościowego profit będzie zero. Każde wpłacone środki na konto oszczędnościowe będą nowymi środkami:)

   Manveru21
 • czy z tego promocyjnego oprocentowania może skorzystać osoba która jeszcze niedawno posiadala rora w millenium?

  Dawid87 Odpowiedz
 • Jeśli w dniu 14.10 miałem na koncie osobistym 500zł to mnie promocyjne oprocentowanie nie obejmie czy po prostu odejmie od przelewu na KO te 500zł starych środków?

  Stefek Odpowiedz
  • Jeśli te 500 na ror utrzymasz, to nic się nie zmieni — one nie będą oprocentowane, a wszystko na ko będzie promocyjnie (do 100 k 2,5%). Jeśli ror wyzerujesz, to 500 zł na ko nie będzie promocyjnie oprocentowane (ale na 500 zł strata będzie minimalna, niecałe 2 zł na 3 miesiące).

   Don Quijote de la Mancha
 • W niedzielę i święta nie ma co przelewać pieniędzy na KO, będzie przelew zrealizowany w czasie rzeczywistym ale zaksięgowany z datą jutrzejszą (czyli poniedziałkową).

  zaqu Odpowiedz
 • Mam konto w banku lecz nie mam jeszcze konta oszczędnościowego. Czy jak je teraz otworzę otrzymam 150 zł premi? jak je mam otworzyć?

  Andrzej Odpowiedz
  • Nie ma premii za nowe Profit, więc 150 zł nie otrzymasz.
   Konto Profit można wyklikać w bankowości internetowej (pewnie pod Oszczędności).

   Don Quijote de la Mancha
 • Po wykonanym telefonie mam info z Millenium, NA PEWNO mam 2,5% na wszystko co wpłacę. Wciąż jednak nie daje mi spokoju że:
  -ostatnio „załapałem” się na 0,6%
  -Jeszcze wcześniej (wcześniejsza edycja) infolinia powiedziała mi że 2,5% będę miał kilka dni po pń gdy zaczęła się nowa edycja
  Wszystko to sprawia że człowiek nabiera dystansu do takich promocji tym bardziej że sami pracownicy banku mącą ile tylko się da :( Gdyby nie takie fora to nigdy nie przebrnąłbym przez te zawisłości bankowe.

  jojo Odpowiedz
 • Wie ktoś czy uznanie konta odsetkami jest traktowane jako początek okresu promocyjnego (pierwsza wpłata) czy nie?
  Na przykład:
  Konto wyzerowane 10.10 i saldo zero do 31.10, kiedy to na KO pojawiają się odsetki za te 10 dni w październiku. Pierwsza „normalna” wpłata załóżmy 20 listopada.
  Od kiedy liczą się 92 dni? Od 31.10 czy od 20.11?

  adre Odpowiedz
 • Mam konto w Millennium od wielu lat. Jeśli teraz otworzę KO Profit, to jak moje saldo będzie wyliczone? I jak do wyliczenia mają się salda debetu i karty kredytowej. Mają wpływ na saldo progowe i nowych środków?

  Iza Odpowiedz
  • Saldo łącznego zaangażowania będzie wyliczone standardowo, na Dzień badania (14.10). Rachunki kart kredytowych uwzględniane nie są. Nie wiem, jak z debetem, ale w praktyce (poprawcie mnie, jeśli się mylę) ujemne saldo ror nie ma znaczenia (tzn. zadziała tak jak 0,00), gdyż liczy się nie tylko zwiększenie salda w stosunku do Salda łącznego zaangażowania (czyli na wszystkich kontach i lokatach) na Dzień badania, ale też zwiększenie salda na ko Profit, a na tym debetu zrobić się nie da (jeśli go na Dzień badania nie miałaś, to przyjmuje wartość 0,00).

   Don Quijote de la Mancha
 • Moje indywidualne promocyjne oprocentowanie kończy się 30 listopada. Przeoczyłem tą najnowszą edycje i nie wycofałem środków, czyli muszę czekać aż do 14 stycznia 2018 na nową edycje promocyjnego oprocentowania?

  kj4rt Odpowiedz
  • Tak, ważne, żebyś wycofał środki z ko przed końcem swojego promocyjnego oprocentowania i nic tam przed początkiem następnej edycji nie wpłacał, żeby nie uruchomić edycji bieżącej (z „zepsutym” wysokim saldem początkowym) na kolejne 92 dni.

   Don Quijote de la Mancha
 • A moje indywidualne 92 dni kończy się jutro, 2 listopada. Wyczyściłem konto na weekend 14-15.10 i wpłaciłem je z powrotem 16.10. Czyli jutro kończy się moja stara promocja i z automatu wskakuję w tą aktualną, a nowe 92 dni minie 2 lutego 2018. Ale wcześniej na 13 stycznia, czyli dzień końca promocji trzeba będzie uciec z kasą na weekend i wrócić po. Czy dobrze wszystko robię i rozumiem?

  Sebastian Odpowiedz
 • Założyłem wczoraj tj. 19.12.2017r. konto 360 i konto Profit. Dziś wpłacam środki na profit. Mam dodatkowo konto IKE w millenium. Rozumiem, że moja promocja profit wystartuje (92dni) od dnia dzisiejszego w zwiazku z wplata srodkow na KO. Jednakże żeby odnowic promocje to dnia 12.01.2018r. (piątek) muszę wyczyścic konta do zera (koniec promocji dnia 13.01.2018r.) i zakladajac, ze promocja odnowi się po weekendzie – to w poniedzialek 15.01.2018r. przelac je spowrotem? A co w przypadku, gdy mam wlasnie IKE, czy ono wlicza sie w saldo konta – bo mam podpiete pod widok ogolny wszystkich kont, ale nie moge z IKE srodkow wycofac z racji specyfiki konta IKE.

  Mateusz Odpowiedz
  • IKE będzie dla ciebie neutralne – nie ruszasz z niego środków, więc wszystko będzie nowymi środkami :)

   Co do reszty – tak. Masz 92 dni od 19.12.2017. Jeśli dodatkowo wycofasz środki przed weekendem 13.01.2018, to jeśli wystartuje nowa promocja, to włączy ci się automatycznie po zakończeniu obecnych 92 dni. Zgodnie z tym co opisałem tu: http://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Michał
  • Dzień pierwszy z 92 jest liczony od 19.12, czy od 20.12? I rozumiem, że aby wystartowała nowa promocja zakładając, że przed 13.01.2018r. wycofam środki to dnia 91 promocji muszę ponownie wyczyścić konto, aby bilans nowych środków się zgadzał?

   Mateusz
 • Bardzo dziękuję!

  Mateusz Odpowiedz
 • Może mi ktoś przypomnieć, ew. potwierdzić że dobrze myślę, jak wyprowadzić więcej środków z KO Profit w miesiącu niż te 50k aby nie płacić prowizji?

  Dla uproszczenia, załóżmy że mam kwotę 75k na KO.
  Dzień przed dniem, kiedy normalnie bym przelewał środki z KO na zewnatrz zlecam przelew wewnętrzny z datą jutrzejszą na kwotę 75k ?
  Jednocześnie zlecam z datą przyszłą (jutrzejszą) przelew na kwotę 50k ale już na zewnątrz (tylko nie wiem, czy mogę zlecić, jak na ten moment na ROR jeszcze nic nie mam)… i czy muszę jutro się zalogować by zrobic zwykły przelew na pozostałe 25k z RORu czy mogłem zrobić dwa a nie jeden z datą jutrzejszą na kwoty odpowiednio 50k i 25k ?

  Pako Odpowiedz
 • Ojj. Niedługo trzeba opróżnić optimkę

  Imię Odpowiedz
 • na kiedy należy czyścić?

  Romek Odpowiedz
 • Aktualna promocja trwa do 13-stego, więc 12 (piątek) pieniądze należy usunąć z banku.

  NK Odpowiedz
 • Michale, czy w Twoim skądinąd świetnym poradniku nie uważasz, że ten rysunek jest jednak trochę niepoprawny? Jeśli badanie salda (blue dot) przypada w trakcie trwania 92 dni ulokowanych w poprzedniej promocji środków to ulokowanie tych samych środków (green dot) po zakończeniu 92 dni (nawet po ich jednodniowym wycofaniu z banku) w połowie trwania kolejnej promocji nie da promocyjnego dla nich oprocentowania. Bowiem względem salda początku kolejnej promocji nic się nie zmieniło… tak sądzę.

  NK Odpowiedz
 • Myślicie że Optima lub MM podniosą %?

  Imię Odpowiedz
 • Do 200 000 zł 2,70%

  Benito Odpowiedz
 • Wycofałam kasę z Profitu.Teraz przeleję nowe środki.Ale mam pytania.Co z kontem 360 ?
  Czy mogę go zlikwidować, jak jest ono powiązane z kontem oszczędnościowym?Jak nie,to czy muszę jak dotychczas zasilać go 1000pl+ jeden zakup,żeby konto było darmowe?

  Ewik Odpowiedz
  • Musisz. Dużo nas tu takich, którzy przelewają te 1000 zł (bez plusa, okrągłe wystarczy) i właśnie dla nieźle oprocentowanego konta oszczędnościowego… (Choć akurat ja także dla kk z moneybackiem, bo w tym banku chyba też nie można mieć kk bez ror — a może się mylę?)

   Don Quijote de la Mancha
  • *przelewają te 1000 zł i robią jedną transakcję Blik lub kartą

   Don Quijote de la Mancha
 • Już znalazłam odpowiedzi na moje pytania.Nie przeczytałam przedtem ostatniego wpisu bloga,myślałam,że jeszcze go nie ma/nie dostałam maila/.

  Ewik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy