Kolejny bank podwyższa oprocentowanie! Właśnie ruszyła oferta Getin Banku, dzięki której zyskamy 2,7% dla nowych środków lokowanych na koncie oszczędnościowym. W porównaniu do poprzednich promocji bank zwiększył również limit środków – teraz promocyjne oprocentowanie będzie dotyczyć kwoty nawet 200 000 zł! :)

2,7% na koncie oszczędnościowym Getin Bank
Aby skorzystać z promocji nalży posiadać konto osobiste oraz jeden z rachunków oszczędnościowych Getin Banku. Wykluczone są tu jednak stare Celowe Konta Oszczędnościowe, Konta Oszczędnościowe Skarbonka oraz Konta Oszczędnościowe, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Dodatkowo:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać Uczestnik poprzedniej edycji Oferty, któremu w okresie od 01.10.2017 r. do 15.11.2017 r. zakończył się Okres trwania poprzedniej Oferty Specjalnej.

Jeśli posiadamy odpowiednie konto to wystarczy, że przelejemy do banku nowe środki względem dnia 28.09.2017. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej zarobimy na nich 2,7% w skali roku, dla kwoty do 200 000 zł. Okres trwania promocyjnego oprocentowania wyniesie 122 dni. Do promocji można przystąpić do 15.11 (przelewając nowe środki).

Jak wyznaczane są nowe środki? Wystarczy, że policzymy ile pieniędzy mieliśmy na rachunkach i lokatach w Getin Banku w dniu 28.09 (kwota X), a następnie przelejemy dodatkowe środki Bank będzie weryfikował stan naszych środków każdego dnia wieczorem (Y). Jeśli Y będzie większe od X, to od różnicy Y – X naliczone zostanie podwyższone oprocentowanie. „Stare” środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%. Oczywiście idealnie, jak w Getin Banku nie mieliśmy nic – wtedy cokolwiek przelejemy, to zarobi 2,7% :)

Co, jeśli nie masz konta w Getin Banku? Nic straconego. Wystarczy, że złożysz wniosek o rachunek osobisty wraz z promocyjnym kontem oszczędnościowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady (wprowadzonego do oferty dziś) jest darmowe pod warunkiem dokonania jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nic nie zapłacą również osoby poniżej 26. roku życia. Posiadanie karty i wypłaty z bankomatów – za darmo :)

Sam rachunek oszczędnościowy jest darmowy, ale obowiązuje tu standardowa zasada: pierwsza wypłata środków w miesiącu za pomocą przelewu jest darmowa, każda kolejna – 9 zł. Pewnym obejściem jest tu założenie lokaty – za darmo.