2,7% na koncie oszczędnościowym Getin Banku do 200 000 zł!

Zakończona

Kolejny bank podwyższa oprocentowanie! Właśnie ruszyła oferta Getin Banku, dzięki której zyskamy 2,7% dla nowych środków lokowanych na koncie oszczędnościowym. W porównaniu do poprzednich promocji bank zwiększył również limit środków – teraz promocyjne oprocentowanie będzie dotyczyć kwoty nawet 200 000 zł! :)

2,7% na koncie oszczędnościowym Getin Bank
Aby skorzystać z promocji nalży posiadać konto osobiste oraz jeden z rachunków oszczędnościowych Getin Banku. Wykluczone są tu jednak stare Celowe Konta Oszczędnościowe, Konta Oszczędnościowe Skarbonka oraz Konta Oszczędnościowe, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Dodatkowo:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać Uczestnik poprzedniej edycji Oferty, któremu w okresie od 01.10.2017 r. do 15.11.2017 r. zakończył się Okres trwania poprzedniej Oferty Specjalnej.

Jeśli posiadamy odpowiednie konto to wystarczy, że przelejemy do banku nowe środki względem dnia 28.09.2017. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej zarobimy na nich 2,7% w skali roku, dla kwoty do 200 000 zł. Okres trwania promocyjnego oprocentowania wyniesie 122 dni. Do promocji można przystąpić do 15.11 (przelewając nowe środki).

Jak wyznaczane są nowe środki? Wystarczy, że policzymy ile pieniędzy mieliśmy na rachunkach i lokatach w Getin Banku w dniu 28.09 (kwota X), a następnie przelejemy dodatkowe środki Bank będzie weryfikował stan naszych środków każdego dnia wieczorem (Y). Jeśli Y będzie większe od X, to od różnicy Y – X naliczone zostanie podwyższone oprocentowanie. „Stare” środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%. Oczywiście idealnie, jak w Getin Banku nie mieliśmy nic – wtedy cokolwiek przelejemy, to zarobi 2,7% :)

Co, jeśli nie masz konta w Getin Banku? Nic straconego. Wystarczy, że złożysz wniosek o rachunek osobisty wraz z promocyjnym kontem oszczędnościowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady (wprowadzonego do oferty dziś) jest darmowe pod warunkiem dokonania jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nic nie zapłacą również osoby poniżej 26. roku życia. Posiadanie karty i wypłaty z bankomatów – za darmo :)

Sam rachunek oszczędnościowy jest darmowy, ale obowiązuje tu standardowa zasada: pierwsza wypłata środków w miesiącu za pomocą przelewu jest darmowa, każda kolejna – 9 zł. Pewnym obejściem jest tu założenie lokaty – za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak ktoś korzysta już z Oferty specjalnej na nowe środki opisywanej tutaj: http://livesmarter.pl/2-5-procent-na-koncie-oszczednosciowym-getin-bank/ ?
  To zmienia mu się oprocentowanie? Może przynieść nowe środki i te stare będą na 2.5% a nowe na 2.7%?

  johnyy_ Odpowiedz
  • Jest o tym zacytowany fragment regulaminu we wpisie. Jak podpadasz pod tę definicję, to niestety nie możesz skorzystać z 2,7% (ale może od 16.11 się uda…)

   Michał
  • niestety odpisali mi z banku, że korzystam z 1-ej edycji i nie mogą brać udziału w 2-giej

   karampuk
  • wg mnie w regulaminie jest błąd, wyklucza klientów, którym w okresie trwania tej promocji kończy się okres promocyjny poprzedniej oferty na 2,5proc, a nie opisali sytuacji, gdy ktoś posiada poprzednią pormocję, ale jej indywidualny okres promo konczy się później ;)

   Dzikus
  • Ale właśnie w tym okresie chyba ciężko, żeby skonczyla sie oferta specjalna opisana w linku. Jak ktos przystapil od razu na samym poczatku, to promocyjne oprocentowanie skonczy mu sie 1 grudnia (122 dni od 1 sierpnia 2017.)

   johnyy_
  • czyli teoretycznie nikogo nie wykluczają ;) i nawet wróciłbym do nich z większymi środkami niż miałem 28.09, ale niestety – nie opłaca się :( na nowe środki naliczą mi 2,7% (a przynajmniej powinni), ale do salda z 28.09 przyłożą oprocentowanie z tabeli. Dziękuję – nie. Jak już wrócę do nich (lada dzień) to wolę się nie „kłócić” i mieć do grudnia 2.5% :)

   tno3city
 • A co powiecie ogólnie o koncie „Proste Zasady: – chodzi mi tu o pkt opłata za sms. Czy za każdy wysłany sms w tym banku pobierają 0,29 zł? autoryzacja przelewu itd?

  Beni Odpowiedz
 • Admin – piszesz, że wystarczy policzyć na 28.09 „ile pieniędzy mieliśmy na rachunkach i lokatach”. A w regulaminie jest mowa o tym, że chodzi o nadwyżkę środków nad saldem na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych. A Produkty depozytowe to „rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.”. Nie ma „kont osobistych”, więc nie ze wszystkich kont liczymy saldo. Chociaż z drugiej strony jakoś nie wierzę, żeby ktoś trzymał środki na „bieżącym” z jego oprocentowaniem, mając do dyspozycji 2,5%. No chyba że na prawdę do bieżących wydatków – ale wówczas wg mnie (patrz: Regulamin) może ich nie wliczać do salda początkowego.

  tno3city Odpowiedz
 • Widać, że Getin bardzo chce się upodobnić do Millenium, oferta nowego konta prostych zasad z jedną płatnością, by karta nie była martwą. No i oszczędnościowe – konkurencyjne. Byłoby wszystko OK, gdyby pojawiała się chociaż namiastka cykliczności oprocentowania. Niestety znając tricki LC, można być pewnym, że jest to jednorazowy cukierek i po skonsumowaniu wielu opuści stajnie, chyba, że .., coś się w końcu zacznie zmieniać.
  BTW, Mille chyba zostało przeczesane przez Idee. Czy do was też dzwonią z propozycją powrotu kasy na lokatę? Lokatę dla naiwnych -2% :)

  jacck Odpowiedz
 • Nie mam u nich konta, interesuje mnie promocja z KO.
  Można założyć Konto Proste Zasady bez zamawiania karty? (robiąc 1x blik na miesiąc z aplikacji). Umowa tylko kurierem?

  Michał Odpowiedz
  • To konto weszło dziś do oferty więc mało kto będzie wiedział. Ale strzelam, że tak. Najprościej spróbować złożyć wniosek i zobaczyć czy karta będzie do wyboru

   Michał
 • Czy są jakieś haczyki? warunki? KO w Getinie? (mam tam konto skarbonkowe).

  Andrzej44 Odpowiedz
 • Cześć, sprawdziłem oprocentowanie na koncie oszczędnościowym po przelewie środków (kapitalizacja dzienna) i niestety za 1 dzień nie naliczyło się oprocentowanie promocyjne tylko zwykłe ok. 1%. Napisałem do Banku.

  Paweł Odpowiedz
  • Mam wiadomość od Banku, w promocji uczestniczą konta oszczędnościowe z kapitalizacją miesięczną (jeśli macie konto z kapitalizacją dzienną to będzie oprocentowanie standardowe ok. 1%). Fajny haczyk, prawda?

   Paweł
  • W poprzedniej edycji promocji 2,5% też tak było, pytałem się czy muszę otworzyć nowe konto, ale okazało się, że mam jeszcze stare techniczne konto TOP, które się nadaje. Szkoda, że wykluczyli mnie teraz z tej promocji…

   keram7m
 • Mi polecili otworzenie nowego konta oszczędnościowego, ponoć na promocję mam się załapać.

  Paweł Odpowiedz
 • Te 122 dni liczone są od otwarcia czy od przelania nowych środków? Pewnie dłuższy czas zajmie mi odebranie kuriera i czy z 4 mcy nie zrobią się 3?

  Michał Odpowiedz
 • wg regulaminu, od wpływu pierwszych nowych środków

  Katarzyna Odpowiedz
 • Mimo nowych środków, nieuczestniczenia w poprzedniej edycji, bank nie naliczył mi promocyjnego oprocentowania. Ciekawe, jak u innych…

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy getin nalicza te odsetki jakos na raty? Bo wszystkie warunki spelnione: nowy klient, a wiec i nowe srodki oraz zgody na marketing a na razie naliczyli jakąś popierdulke a nie odsetki :O
  Czy moze to na razie tylko jakies odsetki „podstawowe” a zaraz dolicza jeszcze promocyjne?
  Korzystam z ich tej promocji poerwszy raz w opcji oprocentowania KO 2.5%

  paolo Odpowiedz
 • czy aby przedluzyc warunki (oprocent 2,7% na koncie oszczedn) obowiazywalyby podobne zasady jak w przypadku milenium czyli wycofanie srodkow w danym dniu i wplata w nastepnym ?

  jacenty Odpowiedz
 • Naliczył Wam Getin odsetki na KO za grudzień? u mnie „jeszcze” nie ma, ale dopiero 2 tygodnie po terminie… nie żebym się martwił bo odsetki za zwłokę to obecnie chyba 7% więc o tyle się upomnę, będzie 2,89% zamiast 2.7% ;) Bo tak się zastanawiam tylko ja jestem dla nich wyjątkowy czy wszystkich olali ;)

  wojtekkkkkkkkkkk Odpowiedz
  • nie, u mnie nie wypłacili choć spełniam wszystkie warunki a nad Ko świeci się napisz że to konto promocyjne na nowe środki. Reklamacja złożona 1 stycznia nadal bez rozpoznania. dzwoniłem do nich w piątek to kazali czekać na jej rozpatrzenia 30 dni!!! no jaja – odsetki za grudzień wypłaca mi 31 stycznia? o ile wypłacą bo z getinem to rożnie może być.
   Moim zdaniem to celowy zabieg getinu – powszechnie wiadomo, że getin jak i cala grupa ma dość duże problemy finansowe (bolączka po polisolokatach i spaprany portfel kredytowy za rozdawania kredytów i pożyczek, zwłaszcza w współpracy z pośrednikami kredytowymi).
   Getin przelicytował zbierając z rynku zapewne ogromne pieniądze i płacą za to 2,7% a teraz 2,5% i zapewne ma teraz dużą nadpłynność za która musi płacić. Dawniej w placówkach getinu były tłumy ludzi, teraz pustki, więc zapewne ilość zaciąganych pożyczek spadła na łeb na szyję. Kolejne modernizacje i przebudowywanie placówek oraz przerost zatrudnienia to niemałe koszty (w placówce z której korzystam od lat stan zatrudnienia jest taki sam jak nie większy a klientów ułamek tego co był – dawniej był biletomat jak w zusie i trzeba było czekać nieraz i 30-40min na obsłużenia, teraz wchodzę i doradcy siedzą wolni).
   Dobrze, że pod koniec grudnia środki poszły do idea banku na lokatę 1M bo za styczeń nie będę musiał się użerać o odsetki :)

   paolo
  • @paolo masz już odpowiedź na reklamacje? Ja jeszcze nie dostałem, ale dziś uzupełniłem ją o brak odsetek za styczeń… burdel w tym getinie mają niezły skoro nie naliczają odsetek na KO. Złożyłem wypowiedzenie i – jak nigdy – nie mam wątpliwości że ewakuacja jest słuszna ;)

   wojtekkkkkkkkkkk
  • Tak mam. Bank odrzucił reklamacje bo nie bylo zaznaczonej 1 zgody na marketing. Co ciekawe zgody ktora nie jest nigdzie widoczna dla klienta a jest tylko widoczna w systemie banku. Na formularzu danych klienta mialem 3 zgody na tak.i bylem przekonany ze warunki promocji spelnione. Okazalo.sie ze nie. Złożyłem odwolanie od tego i zobaczymy co bedzie. Jak.mam odpowiadac za niespelnienie warunkow promocji i niezaznaczeniu wszystkich zgod skoro o jednej z nich nawet nie mam pojecia bo jest niewidoczna nigdzie dla klienta??? 😣😣😣 paranoja

   paolo
 • Tym bardziej, że w systemie widniała pewnie informacja, że środki biorą udział w promocji na nowe środki. Poza tym, jeśli środki nie są objęte promocją to należ się „zwykłe” odsetki, a z tego co pisałeś nie odstałeś nic?

  wojtekkkkkkkkkkk Odpowiedz
  • Dobra, doczytałem… Ty dostałeś odsetki, ale za niskie. Ja nie dostałem nic… czyli zupełnie inna sytuacja.

   wojtekkkkkkkkkkk
  • @Paolo A jesteś pewien, że ta zgoda była wymagana? W „moim regulaminie” nic o marketingu nie ma:

   V. Warunki przystąpienia i uczestnictwa w Ofercie Specjalnej
   1. W Okresie przystąpienia do Oferty oraz w całym Okresie trwania Oferty Specjalnej łączne spełnienie następujących warunków:
   a) podpisanie lub posiadanie umowy o Konto Oszczędnościowe,
   b) podpisanie lub posiadanie umowy o Konto Osobiste
   oraz wpływ Nowych środków na Konto Oszczędnościowe w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej.
   2. Uczestnik może wyłącznie raz przystąpić do Oferty.
   3. Oferta Specjalna obejmuje wyłącznie jedno Konto Oszczędnościowe w Okresie trwania Oferty Specjalnej. W przypadku posiadania więcej niż jednego indywidualnego konta oszczędnościowego, Ofertą Specjalną może zostać objęte najstarsze indywidualne Konto Oszczędnościowe w Banku.
   4. Z niniejszej Oferty nie może skorzystać Uczestnik, poprzednich edycji oferty „Na nowe środki”, oraz Uczestnik któremu w okresie od 16.11.2017 r. do 17.12.2017 r. zakończył się Okres trwania poprzedniej edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

   wojtekkkkkkkkkkk
  • Masz staru regulamin. Zgody sa wymagane w IV i V edycji. W III tez juz chyba były wymagane. W II edycji jeszcze nie byly wumagane i chyba z tej edycji masz ten regulamin. Koniec końców zaznaczonem mam wszystkie zgody wiec wdkoczylem na V edycje i jak tylko wplynely srodki na KO to przyszedl SMS z info ze wlasnie spelnilem wszystkie warunki i uruchomila sie promocja. Takie samo info przyszlo w bankowosci internetowej.
   A najlepsze ze odsetki naliczyly sie na 2.7% a nie 2.5%. Liczylem 100 razy 😂😂😂 mozr9to jakas forma rekompensaty?? Zobaczymy co bedzie po lutym

   paolo
 • Dlaczego wiedziałem że nie ma co pakować się w Getina ??? Chyba zmienię ksywę z jojo na prorok :)

  jojo Odpowiedz
  • Bo generalnie Getin to syf. Trzeba tylko wybrać wisienki i konto wyslac do.piachu 😂😂😂
   A jeszcze przy okazji zbieram sobie kolekcje wszystkich wizerunkow kart do konta. Wiem. Wiem. Ze niby 5 i kolejna karta jest płatna. Niby jest ale mozna to obejsc bez problemu o ile ktos kolekcjonuje karty. Ja tak wiec 11 ladnych kart do albumu wpadnie 😁😁😁

   paolo
  • Piąta karta płatna? To może dopiero od niedawna, bo ja z 1,5 roku temu zebrałem całą kolekcję 16 kart (7xMC i 9xVisa, niektóre się powtarzają) :D Nawet nie wiem czy obecnie są nadal te wszystkie w ofercie, bo potem część znikła. Oczywiście wszystko za darmo, bo nie brałem tych płatnych (naklejka i dwie z wyświetlaczami). Ale ja mam tam starego GetiUPa Free i to jeszcze w opcji <28.

   Faktycznie już widzę, w nowym koncie jest już opłata za 5. i kolejną kartę, ale w starych kontach jej nie ma, więc można było i pewnie nadal można sobie zamawiać do woli. A karty się czasem przydają, i to nie tylko do różnych płatności… Szczególnie, że Getinek uczestniczy w programie MasterCard Pricesless Specials, a za każdą kartę wpadły tam jakieś punkty na start i każda karta daje 1 bilet do kina… :D

   pws
  • Podejrzewam, że obejście opłaty, to zastrzeżenie karty zaraz po otrzymaniu i aktywacji, i zamówienie kolejnej? No ale niestety karta już nie działa, jedynie do kolekcji (też mam w domu pokaźną, przez te parę lat się tego trochę nazbierało, kilku banków już nie ma na rynku albo przeszły rebranding). Pamiętam, że jak zbierałem je w GB, to też miałem pewne problemy, ale z dostępnością niektórych wizerunków, musiałem czekać, albo zamawiać na infolinii, bo w systemie nie było wszystkich do wyboru.

   pws
 • Moje już dawno w piachu…. żony też

  jojo Odpowiedz
  • Maja do wyboru 2.5% w getinie i 2.7% w mille wole getin bo ograniczenia w mille (blokowanie przelewow do czasu tel potwierdzenia przez infolinie) ograniczenia kwot przelewu do 50tys i namolny markeing telefoniczny dyskwalifikuja dla mnie ten bank. Poza tym reklamy mille mnie wkur***** 😡

   paolo
  • Masz rację, ograniczenie 50k w mille to absurd… ale przynajmniej odsetki wypłacają, nie to co getin…

   wojtekkkkkkkkkkk
  • Hmmmm. Odsetek za grudzien nie wyplacili bo doradca w oddziale ktory otwieral mi konto to debil i nie zrobil tego co do niego nalezalo. I to poszlo w odpowiedzi na odmowe reklamacji. Odsetki za koncowke stycznia wyplacili az z naddatkiem wiec na razie zbieram wisienki u nich dalej👍
   No i w mille jest 1 wzor karty a tu mam 11 do kolekcji 😂😂😂

   paolo
  • 50k zł na szczęście wiemy jak ominąć – zlecając przelewy wcześniej (choć potwierdzam, że jest to upierdliwe).

   A blokowanie przelewów łatwo obejść – wystarczy różnica grosza i już nie dzwonią pytać czy czasem nie duplikat ;)

   Michał
  • Jak robisz przelew na 50k to u mnie zawsze blokowali i dzwonili weryfikowac czy faktycznie zlecilem taki przelew. Krew mnie zalewala nieraz bo przelew zlecony np o 9.00, próba połączenia z ich strony po godz 10.00 a jesli nieudana to np po 13.00 lub 14.00. Tak jakby celowo chcieli przetrzymać mi te srodki 1 dzien na nieoprocentowanym rorze 😠😠😠
   Dla mnie to upietsliwosc bo jesli juz x-przelewow poszlo na to samo konto to po co ta nadgorliwosc???
   No i ten limit 50k co powodowalo ze i tak trzeba bylo calosc srodkow przelac z KO na ROR a porem pier**** sie z dzieleniem tego na raty i czekac az łaskawie oddzwonia aby wyalac ten przelew. Dramat 😣😣😣

   paolo
  • A macie jakiś sposób na to, żeby na pewno najpierw poszedł wewnętrzny z KO na ROR, a dopiero potem te z ROR? Bo pamiętam, że kiedyś odrzucili mi te wychodzące ROR z braku środków, a dopiero potem poszedł przelew wewnętrzny z KO na ROR.

   wojtekkkkkkkkkkk
  • @wojtekkkkkkkkkkk, niestety nie ma na to sposobu, odrzucili nie tylko Tobie. To, że tolerują takie przelewy jakie robimy z tym planowaniem na kilka dni wstecz, to tylko ich dobra wola, może jakiś błąd w systemie, lub błąd całkiem „świadomy”. Zawsze to się sprawdzało, jednak, kiedy zadzwoni do Ciebie konsultant o potwierdzenie, możesz być pewnym, że ręcznie przestawi na przelew odrzucony (ze względu na brak środków) reklamacje nie pomogą , bo o takiej sytuacji i odrzuceniu wyraźnie mówi ich regulamin :(

   jacck
 • Regulamin Promocji – Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja IV
  Bank Zachodni ,procentowanie 2,3% ,prześwietli ktoś?

  bolek Odpowiedz
  • A co tam w sumie prześwietlać, odnowienie promocji, zwiększyli trochę %, zmienili dzień bazowy nowych środków na 25.01.2018 i tyle.

   pws
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy