Ruszyła kolejna promocja związana z rozpoczęciem roku szkolnego. Tym razem PKO Banki Polski rozdaje bony o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com w zamian za założenie PKO Konta Dziecka. Warunek? Musimy mieć komu założyć ten rachunek ;)

50 zł do empiku za założenie PKO Konta Dziecka w promocji Konto na nowy rok szkolny
Aby skorzystać z promocji należy być rodzicem (przedstawicielem ustawowym) osoby niepełnoletniej w wieku do 13. roku życia, która nie posiadała do tej pory PKO Konta Dziecka. W przypadku spełnienia tego warunku wystarczy, że podpiszemy umowę o tego typu konto –
 w oddziale lub poprzez wniosek internetowy. Czas na złożenie wniosku mamy do 18.09 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1600 nagród (o czym bank poinformuje na powyższej stronie).

A co musimy zrobić, aby zgarnąć 50 zł? Wystarczy, że nowo-otwarte konto dziecka zasilimy kwotą min. 50 zł oraz będziemy mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym. Nagroda trafi do nas najpóźniej do 30.09.2017 poprzez wiadomość w serwisie internetowym iPKO.

O czym warto wiedzieć? Uczestnik promocji (czyli rodzic) może skorzystać z niej tylko raz, niezależnie od liczby posiadanych dzieci. Oprócz tego wymagane jest posiadanie konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w PK OBP przez rodzica – jeśli nie macie takiego konta, to zdecydowanie warto je otworzyć w programie poleceń – zgarniecie w ten sposób dodatkowe 100 zł.

Szczegóły promocji w regulaminie.