Wystartowała druga edycja promocji „Poleć znajomemu kartę kredytową Citibanku”. Tym razem zgarniemy mniej niż w poprzedniej edycji – „tylko” 300 zł. Znajomy natomiast zamiast pieniędzy otrzyma tablet Lenovo Tab2.

Poleć kartę kredytową Citibank

300 zł za polecenie karty Citibank

Program rekomendacyjny obowiązuje od 18 lutego do 18 maja 2016. Aby z niego skorzystać konieczne jest bycie aktualnym klientem banku posiadającym przynajmniej jedną główną kartę kredytową. Jeśli mamy znajomego, któremu możemy polecić kartę, to wystarczy wypełnić formularz podając jego dane na dedykowanej stronie promocji.

Co musi zrobić nasz znajomy, aby otrzymał premię? Po pierwsze – być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej od 1 stycznia 2014. Dodatkowo nasz znajomy nie może być w trakcie wnioskowania o taką kartę (np. w innej promocji) w momencie wysłania formularza rekomendacyjnego. Po drugie – znajomy musi otrzymać pozytywną decyzję kredytową, podpisać umowę, aktywować kartę i nie odstąpić od umowy w ciągu 45 dni od jej zawarcia. Po trzecie wreszcie – znajomy musi dokonać transakcji kartą na łączną kwotę 1000 zł nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowej następującego po miesiącu wydania karty. Po czwarte – konieczne jest zalogowanie się przynajmniej raz do serwisu internetowego banku w tym samym terminie.

Co ważne – polecający otrzyma premię (w postaci uznania rachunku karty kwotą 300 zł) nawet, jeśli znajomy nie spełni wymaganego warunku 1000 zł obrotu i logowania do systemu transakcyjnego. Bank wypłaci nam 300 zł już za sam fakt podpisania umowy o kartę. Oczywiście jeśli znajomy nie spełni warunków, to nie otrzyma swojej nagrody – tabletu Lenovo Tab2 A-7 30 o wartości 449 zł.

Nagroda dla polecającego podlega opodatkowaniu, dlatego Citibank dodatkowo dorzuci i opłaci ten podatek. Nagroda dla polecanego jest natomiast zwolniona z podatku.

O spełnieniu warunków przyznania Nagrody o której mowa w pkt 10 lic c uczestnicy, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Wiadomość zostanie przesłana w ciągu jednego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki […]

Nasz znajomy może wybrać jedną z czterech kart Citibanku. Polecamy jednak kartę Simplicity, która nie posiada opłaty miesięcznej ani rocznej.

Warto też pamiętać, że tak jak w poprzedniej edycji polecający może polecić kartę wielokrotnie, jednak nagrodę zgarnąć tylko raz.

Co, jeśli nie masz karty Citibanku?

Jeśli nie posiadasz karty Citibanku, a chciałbyś ją komuś polecić, to najlepiej połączyć dwie promocje. Po pierwsze wyrobić sobie kartę samemu (np. korzystając z promocji z tabletem lub wideorejestratorem), a następnie polecić kartę znajomemu i zgarnąć kolejne 300 zł.